Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ciekawa jestem-bardzo

Łóżka piętrowe-jakie opinie?

Polecane posty

Gość Ciekawa jestem-bardzo

Mam córkę 8lat i syna 3lata który wyrasta z łóżeczka. Chcieliśmy im kupić łóżko piętrowe ze względu na mały metraż w domu. Zawsze jest luźniej jak się wstawi pietrusa niż dwa osobne łóżka. A na jednym dużym spać nie mogą bo to chłopiec z dziewczynka. A pietrus to tak razem a jednak osobno ;-)Tylko zastanawiam się czy to dobry pomysł i tu nie chodzi o jakość łóżka bo chcemy kupić droższe a żeby było porządne. Tylko chodzi mi o to czy za kilka lat moje pociechy różnej płci będą chciały spać na jednym pietrusie, chociaż i tak będą mieli wspólny pokój bo nie stać nas na zmianę mieszkania. Narazie córka nie chce słyszeć o osobnym łóżku dla brata, bardzo chce piętrowe, a syn za mały jest na wyrażenie swojego zdania. Ale co będzie potem? Zastanawiam się. A może ktoś ma chłopca i dziewczynkę którzy śpią na pietrusie? Jak się sprawdza? A może zaproponujecie konkretne łóżka piętrowe jakieś fajne i porządne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nazwy ci nie podam, bo juz nie pamietam, ale mam lozko pietrowe, ktore mozna rozlozyc na dwa osobne lozka. W takie najlepiej sie zaopatrz. Przeciez wiadomo, ze caly wiek nastoletni dzieci na pietrowym spac nie beda, bo w pewnym wieku z takiego lozka po prostu sie wyrasta psychicznie i jest ono krotko mowiac obciachem ;) Dlatego polecam rozwiazanie, najpierw pietrowe, ale pozniej rozlozysz je na dwa. Pytaj o takie w sklepie, jest ich sporo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciekawa jestem-bardzo
Dzięki kochana bardzo. Nie wiedziałam że takie są. Super rozwiązanie;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My mamy takie łóżko o jakim pisze bobaskowa. Dla mnie super rozwiazanie bo np teraz kiedy kazdy ma swój pokój łożko pietrowe podzielilismy na dwa osobne i nie ma problemu. Jedyny minus w naszym to to ze barierki zabezpieczające są na stale i jak sie robi dwa taopczaniki to te barierki w jednym łóżku są tak dlugie ze wyglada to jak łóżeczko dla maluszka wiec dla 8 latka na pewno odpada. Ale widzialąm ze są rożne modele tych lóżek- poszukaj czegos gdzie mozna odpiąć barierki albo są krótsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciekawa jestem-bardzo
No ja widziałam takie z zdejmowanymi barierkami tylko nie wiedziałam że niektóre można rozdzielić na dwa łóżka;-)ps. Ile mniej więcej kosztuje takie łóżka rozdzielane na dwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja kumpela kupila na allegro koszt transportem ok 800 zl supet wytrzymale ona sama czasami spi na dole , łóżka mozna rozlozyc na dwa osobne maja barierki zdejmowane w tej cenie byly razem z materacami i w ogóle bardzo ładne ma to łóżko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciekawa jestem-bardzo
No właśnie poszperałam na necie i rzeczywiście takie łóżka kosztują 800-1000zł. Jeszcze raz dzięki dziewczyny:-) Teraz już wiem że takie kupię. Już nie mam wątpliwości dzięki temu że uświadomiłyście mi że można je rozłożyć na dwa osobne w razie potrzeby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
super sprawa! mialam takie z siostra! a jak dostalysmy w koncu oddzielne pokoje to lozko te rodzielone sluzyly nam dokad mieszkalysmy w domu rodzinnym. Nie wiem czy przypadkiem nie bylo to lozko z ikei. ale najprostrze chyba sosnowe. Takze polecam! I jakie super zabawy tam odchodzily, koc sie zawieszalo i juz namiot cy inna jaskinia dozabawy byla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pianistkaaaa
Moja opinia na temat łóżek piętrowych jest bardzo dobra. Chociaż przeglądając różne strony o tej tematyce można dojść do wniosku że wszystko zależy od tego gdzie i co się kupuje. Ja jestem zadowolona pewnie dlatego że trafiłam akurat na dobre łóżko - kupiłam je na www.lozkapietrowe.com i zdecydowanie mogę je polecić, jest to łóżko piętrowe Cezar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juergen
Generalnie same łóżka nienajgorszej jakości ale dosyć niska cena wynika przede wszystkim z żenująco niskiego poziomu obsługi. 1. Instrukcja montażu. 1 strona a4 z rysunkiem (mniejwięcej tego łóżka) z opisem co i gdzie, oczywiście elementy na obrazku zaledwie podobne do tych przysłanych. możlliwość odwrotnego skręcenia, inna liczba desek. Generalnie Ikea to to nie jest. 2. Wysyłka. Pobierają 99PLN za wysyłkę, oczywiście niegdzie nie informują że wysyłka jest pod dom a nie do mieszkania. Kurier wywalił pudła pod klatke i pojechał. Firma BMS twierdzi że tak musi być bo kurier nie może nosić, i tak to ma być. Podsumowując chyba lepiej kupić gdzieś indziej, mniej nerwów i na pewno lepsza obsługa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żorżetka
Hej, ja kupiłam parę dni temu piętrowe łóżko Flexa Casa (taki model) z łóżkiem dla gościa, ale nie jest potrójne, a takie hmm zwykłe piętrowe :) Trójek nie widziałam chyba nigdzie albo nie zwracałam uwagi, bo mnie w sumie nie interesowały. Ja mam tylko jedno dziecko, ale czasem faktycznie nocuje koleżanka albo ktoś z rodziny przy okazji odwiedzin, więc takie wysuwane łóżeczko się przyda. Złożone wygląda jak sofka albo fotel. Do tego domontować można sekretarzyk. Całość nie zajmuje dużo miejsca, ale nie to mnie przekonało przede wszystkim - meble Flexa zawsze mi się podobały z uwagi na to, że są bardzo proste i przy tym mega praktyczne. No i uwielbiam zabielane drewno :) Super się komponuje z błękitniusim materacykiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kupiłam łóżko piętrowe w klepie www.lozkapietrowe.com. Jestem bardzo zadowolona, gdyz lozko jest solidne i przyjechalo do mnie 2 dni po zlozeniu zamowienia. jest moliwosc rozlozenia na 2 oddzielne lozka. w zestawie jest kpl, sa materace ,pojemniki na posciel, stelaz. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zenek_D
Jak ktoś szuka czegoś lepszego na stronę www.poprostulozka.com.pl warto zajrzeć. Kupowałem stąd łóżko tapicerowane Cascada. Mieli akurat rabat, także nie wyszło za drogo. 180 na 200, eko skórka, płyta MDF, porządna rzecz. Za montaż i wniesienie łóżka wzięli tylko 100 zł. Fajną mają też usługę, że zabierają stare łóżko, także jeden problem mi odpadł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ka mam .jak kupowałam to syn miał trzy lata a drugi 6 . Łóżko jest świetne . zajmuje mało miejsca ... starszy śpi do góry . młodszy na dole by nie spadł . ja jak brałam łóżko to patrzyłam by boki były dość wysokie by w razie czego dzieci nie spadły ;-) Naprawdę świetna rzecz . polecam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A i lożka zawsze można rozstawi c :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko u mnie różnica wieku między dziećmi jest ta sama. Z tym że córka ma 9lat a syn 4 i kuzynów od dwóch lat śpią na piętrowym łóżku. Córka u góry, syn rzecz jasna na dole. My sobie chwalimy a dzieci nie chcą słyszeć o osobnych łóżkach. Martwisz się że potem nie będą chciały spać na piętrowym? Nie wiem czy wszystkie łóżka, ale napewno te lepszej jakości rozkładają się na 2pojedyncze więc zawsze można zrobić dwa. My mamy takie ale narazie jak pisałam dzieci uwielbiają piętrusa ;-) polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem skąd mi się wzięło to " kuzynów " ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małgoś656
moim zdaniem łożko piętrowe to niezla frajda dla dzieci... przynajmniej ja jak byłam mała to marzylam o tym, żeby miec piętrowe.. mnie sie podobaja te z timoore.http://www.timoore.eu/lozka-dla-dzieci.html sa oryginalne kolorowe i widzialam na zywo i jestem zachwycona ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darstol
łóżka na antresoli łózka piętrowe www,darstol,pl FB - łózka na antresoli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Loftowa
bardzo ciekawe łóżka piętrowe ma marka Timoore http://www.timoore.eu/lozka-dla-dzieci.html moim zdaniem to jest super rozwiązanie przy dwójce dzieci i małym metrażu :) takie łóżka powinny być bardzo dobrze wykonane, w przypadku timoore mamy te pewność. trzeba troszke wiecej zaplacic, ale mysle, ze warto za tę jakość i bezpieczeństwo naszych dzieci :) Pozdrawiam i powodzenia :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o łóżka piętrowe dla dzieci, to najlepiej kupować je bezpośrednio u producenta. Na http://martimeble.pl/22-lozka-pietrowe-dla-dzieci masz zarówno piętrowe łóżka drewniane, jak i metalowe. Można je nawet rozłożyć i mieć dwa pojedyncze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzeba bardzo uważać gdy małe dziecko śpi na łóźku pietrowym.Niedaleko mnie wydarzyła sie tragedia-główka 2 letniego dziecka utknęła między deską a materacem,ciało przeszło i wisiał tak aż zmarł.Matka rano dopiero to zobaczyła.Dlatego ja dokupiłam dodatkowy materac,żeby nie było dużej luki miedzy deską a materacem.Pomimo tego że syn ma 5 lat.A i tak sie bałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cenna uwaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oktawia28
Jeśli chodzi o materac idealnie dobrany i wygodne, bezpiecznie łóżko piętrowe to warto zobaczyć co ma w ofercie Comfortbe http://www.comfortbe.pl/ . Firma ma właśnie stelaże, z odpowiednimi zabezpieczeniami i robi materace na wymiar (nawet te nietypowe) więc nie ma mowy o żadnych lukach. A dodatkowo warto kupić takie wałki okrągłe i zastosować je w "przerwie" na drabinkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pietrowe są super, ale zajmują miejsce, lepsze są chowane w szafie. Ja mam jedno kupione tu http://henkobed.pl/ Polecam Andrzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja znalazłem świetne łóżko wodne w http://bjas-design.pl/ - jest bardzo wygodne, śpi się zupełnie inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
my mamy od paru lat piętrowe i jest super nie wyobrażam sobie tylko jednego jeżeli chodzi o łóżko wysuwane spod pierwszego - jak tu polecają inne mamy jak dziecko które śpi wyżej schodzi np do wc ? to musi wejść na łózko tego co śpi pod nim/koło niego ? moja koleżanka ma takie łózko - piętrówka plus jedno wysuwane spod drugiego i dramat jeżeli dziecko chce siku musi skakać po tym co leży niżej/obok.... osobiście nie zdecydowałabym się na takie rozwiązanie i jeszcze ścielenie takiego łózka/wsuwania go itp to nie dla mnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×