Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość alwi

Problem z kotem

Polecane posty

Gość alwi

Witam. Od jakiegoś czasu mam problem z moim kotem, mianowicie ma już 5 lat i nigdy nie sprawiał problemów. Nagle kilka razy z rzędu zrobił kupkę poza kuwetę, tj. przed kuwetą, na dywanik obok kuwety, na środek kuchni i w przedpokoju. Kot nie wychodzi na pole, jak już to na mały balkon w bloku. Zachowuje się normalnie. Sika do kuwety. Piasek jest zawsze taki sam i pochłaniacz zapachów, w diecie nie było zmian. Nie wiem co robić... ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tsssssssssssssssssssssssss
do weta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też wynajmuję ciągle
koty są złośliwe może nie poświęcasz mu uwagi i robi na złośc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alwi
Tak właśnie też myślałam i wybieram się jutro lub w poniedziałek, ale mieliście takie problemy? i co się kotu działo? skąd taki problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alwi
Często się z nim bawię i uważam, że ma dość uwagi również ze stony innych domowników ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak, jak
ktoś wyżej napisał: koty są złośliwe :) moja kicia z upodobaniem załatwia się w kranie :) koty już tak mają, że im odbija.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lopae
co z tego, że się bawisz? wystarczy, że raz zrobiłaś coś, co mu nie pasowało i teraz się mści. koty takie są. spodziewaj się, że będzie jeszcze gorzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opiekunka Buraska-Ogoraska
jest na to sposob jak nastepnym razem nie zrobi kupy do kuwety to bierzesz jego mordkę i zanurzasz w tej kupie ktora zmajstrował tam gdzie nie trzeba i juz więcej nie powinno się to powtorzyc drastyczne ale skuteczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alwi
Nie mam zamiaru mu tak robić, to jest niehumanitarne i chore... Nie można tak robić, nawet jak kot ci narobi na ulubiony mebel lub rzecz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdfghjk
Przyczyny mogą być różne: 1.Kot stał się wrażliwy na 'czystość' żwirku. Są koty, które od początku lub od pewnego momentu, strzelają fochy, gdy chodzi o żwirek. Np. sikną raz, w czysty żwirek i więcej do kuwety nie wejdą, póki się im żwirku nie zmieni. Może Twój kot zrobił się taki wrażliwy, że uważa, że wysikać się w kuwetę może, ale na kupę, to już żwirek za brudny/śmierdzący??? 2.Może być na coś chory. Lepiej idź z nim do weta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×