Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anastazzzja

Twardnieje podczas tańca.

Polecane posty

Gość isia21
hmm co Ty gadasz czlowieku ? uprawia seks albo musi sobie zwalic ? a to dziwne bo jak tanczylam ze swoim chlopakiem na imprezie lub weselu to nie musial sobie walic a innej tez nie ruchał. Jesli nas to podnieciło, to zrobilismy to po powrocie do domu. Fakt, że czasmi nie idzie wytrzymac bo jest duze podniecenie i mozna cos wykombinowac ale to nie tylko podniecenie tancem a np tez czyms innym moze byc spowodowane. no ale widocznie Ty musisz sobie od razu zwalic po kazdym podnieceniu. nie wnikam. i zegnam bo ta dyskusja nie ma sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anastazzzja
wszystko zależy od ludzi, może on tak trafia poprostu :) albo takich szuka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grubrr
kocham jak tak tanczy przede mna laska, czasem nawet sprawdzaja jak juz stanie, albo sie obracaja i patrza albo raczka dotykaja i sie usmiechaja, to jest najlepsze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość111
Ja ostatnio byłam na imprezie rodzinnej ( całonocnej) ogólnie fajna impreza. Był tam facet który mi się od dawna podoba (zajebiście przystojny) niestety ma żone. Myśle że ja też muszę mu się podobać bo widziałam jak często na mnie zerkał...po jakiś 2 h poprosił mnie do tańca, odrazu wydawało mi się że jakoś dziwnie mnie do siebie przyciągał ale dobra... gdzieś w połowie imprezy, kiedy większość gości była na dworzu , przy stole sziedziały jakieś pojedyńcze osoby znów mnie poprosił do tańca podejrzewam że zaplanował to sobie bo jego żona była na zewnątrz . Zaczęliśmy tańczyć i kiedy w jakimś szybszym ruchy wsunęłam noge miedzy jego nogi , poczułam coś bardzo twardego na swoim udzie :) jego chyba to podnieciło bo zaczął mnie coraz bardziej przytulać , złapał mnie za pośladek , próbował pocałować....ehh mnie tez to strasznie podnieciło. przetańczylismy chyba z 5 kawałków i nie mogliśmy się od siebie oderwać to było cudowne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla mnie to jak pochwala, ze dzialam na niego, no przeciez tanczac z fajnym samcem robie wsyztsko, zeby go pobudzic (nawet jesli nic dalej nie zamierzam, najfajniejze jest kuszenie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×