Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nie bardzo wiem ale

sztućce gerlach - które ładniejsze?

Polecane posty

Gość nie rozbawiajcie mnie
te pierwsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poiuyttttttt
te drugie się nie otwierają ja mam flames matowe i uwielbiam je

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Drugie są moim zd. bardzo
eleganckie,proste i klasyczne :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 111kkk111
mi się chyba najbardziej podobają te, które wrzuciła gerlaszka ;) takie proste, bez udziwnień, klasyka z nowoczesnością

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość waldemar_d
Niezależnie od tego, które sztućce Gerlacha wybierzesz, na pewno będziesz zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Finiaa
Piękne są jedne i drugie ale chyba te połyskujące ładniejsze :) gerlach to klasa bo ma tradycję więc fajnie to będzie wyglądało przy stole ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie te horizon lśnią pięknie, nawet jak się je w zmywarce zmywa to nic się nie dzieje, dalej sa jak nowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sibilka
Mi też się te lśniące bardziej podobają - piękne. Ja często robię zdjęcia jedzeniu więc ładna zastawa i sztućce to must have u mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja lubię prostotę i gerlach faktycznie spełniają takie warunki: są bardzo klasyczne. Kupowałam tu https://www.bellodecor.com.pl komplet i jestem bardzo zadowolona z jakości, myję w zmywarce a te gorszej jakości sztućce potrafią się niszczyć, tu nie widzę żadnych oznak uszkodzeń. Do kompletu kupiłam też dobre noże kuchenne też gerlach ze stojakiem - bardzo wygodne w użytkowaniu i estetyczne do tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kupiłam w zeszłym roku przed świętami w Lidlu, klasyczne Muza na 12 osób. Teraz na allegro dokupiłam widelczyki i łopatkę do ciasta. Jestem mega zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mandarka
Ja jestem fanką noży Zwilling. Mam całe zestawy noży, są niezwykle ostre i wytrzymałe. Do tego różne akcesoria kuchenne , garnki stalowe itp - zdecydowanie wolę zwilling niż gerlach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie sztućce z gerlacha są jednak odrobinę za drogie, ja mam z Duki taki fajny zestaw - https://dukapolska.com/sztucce i świetnie się sprawdzają :) nawet mimo ciągłego mycia w zmywarce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×