Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość teraz już to wiem

tak najważniejszy jest sex i niech nikt nie ściemnia że jest

Polecane posty

Gość teraz już to wiem

po pierwsze) jeśli mieszka się ze starszymi to oni powinni mówić jedno ( jeśli mówią o tych tematach) córko synu tylko uważaj na wpadkę a resztę rób jak ci pasuje. A nie wmawiać kitu nie róbcie tego bo wpadniecie i sobie życie zmarnujecie czy coś w tym stylu po drugie ) kościół niech ze swoją ideologią nie uprawiania sexu nich się schowa bo i tak nikt tego nie słucha. po trzecie) miłość w związku to tylko przykrywka to tego żeby w łóżku wylądować. po IV ) zaufanie jakieś tam powinno być podsumowując faceci chcą to robić żeby zaspokoić żądze i naturę , a kobiety tak samo na równi a nawet bardziej . Jeśli chce się najpierw spełni te cztery pierwsze warunki a sex odstawi się z jakiś powodów na później to i tak związek się rozpadnie, Faceci nie wierzcie jeśli kobieta chce z tym czekać coś jest nie tak albo was oszukuje albo nie kocha albo to i tak nie jesteście wy. Kobietę trza zerżnąć w nocy poprawić rano i jeśli stwierdzi ze było jej dobrze to będzie i zostanie przy was to po prostu dobór naturalny i szukanie partnera. ps nie wylewam swoich żalów. Tak , wszystkie kobiety takie są. Mówienie że nie to ściema totalna . sex sex i jeszcze raz sex a potem pozostałe pierdoły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teraz już to wiem
miało być w temacie tak najważniejszy jest sex i niech nikt nie ściemnia że NIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kometa Halleya
pozostaje poczekać aż nabawisz się choroby uniemożliwiającej ci bzykanie a partner/ka w imię tychże właśnie poglądów zacznie bzykać się na boku wtedy wrócimy do tematu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teraz już to wiem
walnąłem taki długi temat, i mam nadzieje ze się rozwinie. o te stwierdzenie o sexie nie chodzi mi o zwykle zaspokajanie popędu. czyli po jakimś tam poznaniu i czasie jaki upłynie to łóżko sex potem pozostałe warunki ( no poza słuchaniem kościoła w tych sprawach ze po ślubie) to jakiś anachronizm dziejowy. czyli do serca nie przez żołądek tylko sex i łózko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teraz już to wiem
kometa Halleya czyli sugerujesz ze te cztery warunki co wymieniłem i para będzie je chciała przestrzegać ze kobieta się na sex nie zgadza , a facet czeka to i tak po pewnym czasie któraś strona albo straci cierpliwość i zdradzi tak???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie tylko sex.....
sex może być super udany!możecie być ekstra dobranii w łóżku,możesz stawać na głowie żeby twojej kobiecie było dobrze i była zaspokojona ale jak nie masz KASY! to i tak kopnie cie w dupe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tramamam
nimfomanki !! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie tylko sex.....
niebieskozielona przeczytaj jeszcze raz!tym razem ze zrozumieniem w łóżku facet może być ogierem i mistrzem akrobatyki sportowej,ale jak nie ma KASY! to baba i tak go kopnie w doope!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba autor ma rację. Wystarczy się zastanowić dla jakich przyjemności zrezygnowalibyście z seksu i z czego zrezygnowalibyście dla seksu. Ile bogatych mężatek i sytuowanych facetów, którzy mają rodziny szuka przygód seksualnych z kimś z niższej warstwy społecznej, żeby osiągnąć zaspokojenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tramamam
Feelek co ma znaczyć niższe warstwy społeczne ? , to nie średniowiecze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozejrzyj się wokół siebie, to zobaczysz ile ze średniowiecza zostało nam do dziś. Jak byś nazwał sytuację, gdy pani prezes spotyka się z księgowym ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tramamam
nazwałby to spotkaniem księgoweego z pania prezes chociaż doświadczenie podpowiada mi ,że częściej spotyka się pan prezes z panią księgową

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tramamam
czyli kiedy ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tramamam
ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tramamam
tu chyba wszyscy śpia :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teraz już to wiem
pliss wrócicie do moich przemyśleń czy mam racje. Cała otoczka poznania się początkowego , potem dłuższego nawet ten tak zwany romantyzm czyli jakaś kolacja spacer to jeśli facet się postara to w nagrodę dostanie kobietę o która się stara to opisuje najlepiej przykład gołębi, najpierw samiec chodzi koło samicy stroszy pióra wyciąga się przed nią chce żeby ona go zaakceptowała , a potem jak już gołębice porządnie ,, przeleci'' to już ona za nim chodzi i go nie zostawi Może was rozbawi to porównanie ale zamiecie słowo gołąb na mężczyzna gołębica na kobieta to pasuje idealnie i kończymy na tym ze i tak najważniejszy jest SEX

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tramamam
teraz już to wiem tak , twoje przemyślenia są tak nowe i odkrywcze , że chyba zgłoszę twoją kandydaturę do nagrody nobla , nie wiem tylko w której dziedzinie może ornitologia ? :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomarańczlala
Takie sobie pleplanie. Ciężko jest mi wyobrazić sobie faceta, który mnie pociąga charakterem i które nie jest w stanie usatysfakcjonować mnie w łóżku. No chyba że byłby chory... Zdrowego da się wyrobić w 100% :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×