Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

hiszpanin

Jestem zarejestrowany w PUP a mam 3 roboty

Polecane posty

jedna umowa o prace dwie umowy zlecenie czy moge mieć za to jakieś konsekwencje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ssSami
to po co rejestracja w PUP? Tam trzeba się co jakiś czas pojawiać, żeby nie skreślili, więc po prostu nie pojawisz się i Cię wykreślą. Natomiast konsekwencje są jak najbardziej, szczególnie gdybyś dostawał zasiłek. O wysokości kary możesz sobie w necie poczytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jeśli np. nie dostaje zasiłku to co????? też moge mieć kare??? wysoką. Termin mam dopiero na wrzesień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsfdfdgfhgj
to chyba jakis żart. za takie cos jest sprawa karna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsfdfdgfhgj
zasilek nie ma nic do rzeczy przyglupie hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jest to możliwe by urząd pracy się o tym dowiedział? jak nikt sam by o tym nie doniósł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ssSami
przecież pracodawca zgłasza Ciebie, jako pracownika do ZUS itd, więc jak najbardziej można to sprawdzić i w PUP już nie jednego karali za brak wyrejestrowania się. Czemu się nie wyrejestrujesz w poniedziałek chociażby? Co za problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niussa
Praca legalna czy na czarno?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak np. mam komornika na karku, którego oczywiście spłacam ale jak jeszcze pojawią się inni wierzyciele? u których mam długi/ A jak ktoś pracuje na umowe zlecenie (np. sklep monopolowy i restauracja) bo w cooperze mam umowe o prace, poza tym ja tam chyba już 3 miesiąc mając robote jestem zarejestrowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli jakbym się szedł wyrejestrować to co powinienem powiedzieć??? bo nie chciałbym żeby urząd pracy znał miejsce pracy w której robie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość musisz zglosic fakt pracy
bo moga do tego dojsc ze np masz oplacana podwojna skladke zdrowotna jedna z pup a druga z pracy na umowe o prace .wiec za to moga byc konsekwencje. ale czasami jest tak ze jak podpisujesz umowe o prace to pytaja o to czy jestes zarejestrowana w pup i pewnie jak powiesz ze tak to zglaszaja do tego pup informacje ze pracujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oni mi powiedzieli że ja tam mam sam iść się wyrejestrować więc chyba nic nie zgłaszają ale jeśli np. tak jak matka pracuje na umowe zlecenie i nie ma opłaconych składek zdrowotnych w wawlu to raczej nic jej nie grozi. Ja pójdę w poniedziałek i powiem że wyjezdzam do niemiec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na zleceniu powinna
byc oplacana skladka zdrowotna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość torebki
witaj mój mąż zapomniał się wyrejestrować,dostał pracę i nie powiadomił urzędu.Po jakimś czasie przyszedł list z UP,że go wyrejestrowali.Problem sam się rozwiązał,a po miesiącu przyszło wezwanie i kara za to,że nie powiadomił urzedu o podjęciu pracy.Problemów mnóstwo przy tym było,zapłacił karę i o urzedzie nie chce już słyszeć :) pojdze tam jak najszybciej wyrejestruj się na podstawie zaświadczenia od pracodawcy,że zostałeś zatrudniony i zapomnij o problemie zanim oni odezwą się do ciebie. powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ssdsdsfasf
ważne żebyś zgłosił zatrudnienie i się wyrejestrował, zanim oni się zorientują i uruchomią procedury z karą za brak zgłoszenia. Tak, jak w urzędzie skarbowym jest od tego pismo "czynny żal", że zgłaszasz, że coś źle zrobiłeś, lub za późno jakieś informacje dostarczyłeś, ale to pismo złożone automatycznie Cię chroni przed uruchomieniem tych wszystkich procedur. Może w PUP też można coś takiego zgłosić, żeby się urchronić przed karą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×