Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość typowamamuśka

30tki jak dbacie o siebie?

Polecane posty

Gość typowamamuśka

Widuje tyle pięknych zadbanych seksownych kobiet po 30 tce, grube chude rozne ale naprawdę kobiece, zmysłowe i seksowne. Jak wy to robicie dziewczyny też tak chcę. Wiadomo ze majętne poporstu wydają masę kasy na kosmetyki zabiegi itp. a jak robią to kobiety średniozarabiajace?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 30 latka nie musi
jeszcze wydawać masy forsy żeby dobrze wygladac, bez przesady :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roladinia
ja dbam tak bardzo o siebie że aż dożyłam 40'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnie trzyma w formie to,ze
--przeglądam się w oczach męża,wiem,ze dobrze trafiłam i doceniam to. Wiem,że jestem kochana,mogę być spokojna --mam już odchowane dziecko(11 lat) --mogę wreszcie zając się sobą,iśc na jakiś kurs,prawo jazdy itp uogólniając: jestem szczęsliwa i zakochana i to mi daje energię i radość i dlatego wyglądam rześko i dobrze się czuję wewnątrz,jestem spełniona jako kobieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnie trzyma w formie to,ze
mam 33 lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 45 latka!!!
A ja jestem jak wino ...Im starsza tym lepsza . I w ogóle szczególnie nie dbam o siebie ...Geny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fitness 2 razy w tygodniu :) czasem jogging droga do pracy to codzienny marsz z pracy również. Pije codziennie 1,5 litra wody mineralnej, zieloną herbatę, jestem pogodnego usposobienia i dbam o to by nic mnie z pogody ducha nie wytrącało. Ubieram się klasycznie nie nakładam zbyt dużo makijażu. Wcześnie chodze spac bo wczesnie wstaje. Czasem serwuje sobie jakis zabieg kosmetyczny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem już w tym wieku w czym jest mi dobrze, a czego mam unikać, koleżanka kolorystka rzuciła kilka rad, wypróbowałam wiele kosmetyków i kilka różnych stylów w makijażu , więc wiem , w czym jest mi kiepsko i wyglądam jak zdzira a w czym nie. Poza tym babka w każdym ! wieku potrafi być śliczna jeśli nie brakuje jej pewności siebie, nie mylić z arogancją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaś balcerek
Hej, prawda taka, że im dalej w las, tym ciężej... mnie było cięzko utrzymać sensowna wagę po 30, zaczęła mi się widocznie spowalniać przemiana materii. Kiedyś mogłam sobie pozwolić na to, że jednego dnia idę biegać i na basen, następnego piję dwie butelki wina i wypalam paczke papierosów, a następnego dnia spędzam cały dzień na pracy. Teraz potrzebuję regularności: bieganie 4xtydz, joga 2xtydz, raz na 2 m-ce robię sobie dobry piling w u dermatologa. Nie mam dużo kosmetyków, ale większość z nich jest dość droga. zaczęłam inwestować w jakość, nie ilość. Ale najważniejsze, to kochać siebie, i ten wysiłek podejmować po to, żeby czuć się lepiej w swoim ciele, żeby TŻ się cieszył... To z psychiki bierze się energia do życia itd!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alako
@kaś balcerek a nie za dużo tego wszystkiego? to co będziesz musiała robić, jak będziesz po 40?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaś balcerek
nie, bo jak będę mieć 40, to to wszystko będzie dla mnie naturalne. pilnowanie diety, sport - kiedy się do tego przyzwyczaisz to nie wysiłek, nie zmuszasz się do tego, nie walczysz ze sobą, ale to naturalna potrzeba Twoijego organizmu. zaczynasz po prostu inaczej czuć swoje ciało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alako
haha; piekna wizja, ja też się staram i też wierzę, że trzeba wszystko kompleksowo traktować (dietę, ćwiczenia, etc), ale nie zawsze mi wychodzi, nie zawsze jestem dość systematyczna. fajnie widzieć, że komuś wychodzi. a jaka masz dietę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaś balcerek
:)))) wegetariańska nieortodoksyjną (jem ryby); jem małe porcje i mam obsesję na punkcie jakości jedzenia; zanim kupię cebulę, muszę się dopytać dokładnie, skąd pochodzi, a kto ją uprawiał, a jak się nazywał syn rolnika ;) tylko chyba jeszcze w organicu mnie mogą znieść, bo w innych sklepach i na targach sprzedawcy juz sie boja moich pytań o wszystko ;))) wgle zakupy jedzenia zajmują mi dużo czasu, długo wybieram i mam specjalne miejsca, w których jadę po poszczególne produkty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem chwilę przed 30. Dużo ruchu (spacery, basen, gimnastyka) i zdrowe odżywanie utrzymują wagę. Żadnych nałogów. Po chłodnym prysznicu balsam, odżywka na włosy i krem na twarz. Po czasie młodzieńczych kompleksów i szukaniu własnego stylu wreszcie podoba mi się odbicie w lustrze. Polubiłam sukienki, wprowadziłam do szafy więcej koloru. Najlepszym kosmetykiem jest uwielbienie w oczach męża. Wiem, że dla niego jestem atrakcyjna i seksowna (mimo różnych niedoskonałości). Dodaje mi to dużo pewności siebie. A pewna siebie kobieta pięknieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kaś balcerek
przestań jarać faje to cię młodość tak szybko nie opuści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1Naan2
Właśnie skończyłam 40-tkę. W ciągu ostatnich 4 lat sporo przybyło mi na wadze. Staram się jednak z tym walczyć. Codziennie chodzę na długie spacery. Gorzej jest wieczorami, gdyż lubię sobie podjadać przed snem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×