Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oleńkaaaaaaaa

Diosminex- skutki uboczne.

Polecane posty

Gość oleńkaaaaaaaa

Witam. 1,5 tyg temu skręciłam nogę i lekarka kazała brać mi Diosminex, na lepszy przepływ krwi. Po zażyciu 7 tabletki pojawiły się u mnie straszne objawy m.in. takie jak: nudności, dreszcze, biegunka itp. Początkowo myślałam, ze to zatrucie, ale po trzy dniowej przerwie w braniu Diosminexu, po wzięciu tabletki, po 30 minutach wystąpiły ponownie te same objawy. O mały włos te tabletki by mnie zabiły Teraz jej nie biorę i jest ok., tzn. powoli dochodzę do siebie. Mam pytanie czy któraś z Was zażywała Diosmminex i wystąpiły u niej skutki uboczne??? zastanawiam się czy to reakacja na lek czy jestem na coś chora. Dodam , ze mam 25 lat. Bardzo proszę o odpowiedzi:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej ja tez biore diosminex i musze odstawic bo tak mi niedobrze ze masakra zoładek mozna wypluc:(czyli nie tylko na ciebie tak działa pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i prosze, a ja myslalem ze cos nie tak jest z moim jedzeniem. Katastrofa, juz tak dawno nie odwiedzalem ubikacji z masakryczna czestotliwoscia. Ten lek to niestety pomylka. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po trzech dniach zażywania Diosminex mam bóle brzucha i biegunkę ogólnie złe samopoczucie myślałem może że to objawy jakiegoś zatrucia ale po przeczytaniu o waszych dolegliwościach poprzez branie tego leku jestem przekonany że trzeba go natychmiast odstawić .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anwer
Wzielam wczoraj pierwsza tabletke, rano bol brzucha I rozwolnienie, odstawiam to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od wczoraj biorę (hemoroidy) i przyznam, że chyba też muszę odstawić, bo ciągle czuję jakby mi żołądek podchodził do gardła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie to samo, ból brzucha i rozwolnienie. Odstawiam ten lek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem alergiczką ale biorę Diosminex juz 2 miesiąc i wszystko jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po zażywaniu leku Diohespan Max 1000 mg przez 6 dni, myślałam,że głowa mi eksploduje- ból zaczynał się dokładnie w środku głowy i rozchodził się na wszystkie możliwe strony. Do tego zawroty głowy. Po odstawieniu na tydzień znów spróbowałam jeden raz w dawce 500 mg i znów to samo. Niestety, choć obrzęki nóg zmniejszyły się, gdy zażywałam ten lek, to komfort życia z tak dużym bólem głowy i zawrotach jest kiepski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 134

Lekarz chirurg kazał mi zażywać diosminex 2x dziennie przez miesiąc, po ok 10 dniach pojawiły się fale ciepła ogarniające obydwie nogi, mrowienie, dreszcze oraz swędzenie i jednoczesne pieczenie żył, ten lek nie poprawił mi przepływu krwi w naczyniach, tylko je uszkodził, obecnie mnie bolą i pęcznieją od naporu krwi, szczególnie lewa stopa, prawdopodobnie ten lek uszkodził mi zastawki w żyłach:-(, nie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Aż.takie objawy? a taki popularny lek.

A.może bierzcie ziołowy ale przez to słabszy Venescin Forte?

Albo Troxeratio 500?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×