Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Linkaaaa

Romantyczna kolacja

Polecane posty

Gość Linkaaaa

Niedługo przyjeżdża do mnie mój chłopak i chciałabym zrobić coś fajnego na wieczorną, lekką, romantyczną kolacje. Znacie może jakieś proste przepisy ? Niestety moje zdolności kulinarne są bardzo słabe POMOCY !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cie zapytam:
a co lubicie? czego nie? na cieplo? zimno? a pic co lubicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Linkaaaa
WSZYSTKO ! Byle smacznie i prosto , ale żeby wyglądało na niebanalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
proste, dosc lekkie i (jak dla mnie ;) ) dosc romantyczne propozycje to na przyklad: opieczone cienkie kromeczki bagietki (lub innego delikatnego bialego pieczywa) plastry lososia wedzonego na zimno, ale lekko podgrzane. do tego jakis lekki sos na bazie jogurtu, np. z koperkiem i kapary. salatka z plastrow pomidora, mozarelli, acovado i bazylii skropiona oliwa i octem balsamicznym. na wierzch grubo mielony czarny pieprz. przyrumienione krewetki na lisciach salaty z pomidorem i czarnymi oliwkami. makaron z sosem smietankowo-serowym z krewetkami, lub kawalkami pieczonego kurczaka, kawalkami pieczeni wolowej, pomidorami, pieczona papryka. grubsza artyleria - stek z poledwicy wolowej w sosie kaparowym na toscie. do tego salata z pomidorami, oliwkami i vinegretem. do przybrania w/w dan swieze ziola. jakby cie cos blizej zainteresowalo, to podam dokladniejsze wskazowki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×