Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość megi be

CUKINIA

Polecane posty

Gość megi be

dania z cukini...co proponujecie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jest coś takiego opcja szukaj
Proponujemy opcję szukaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zupa krem pasta zucchini placki cukinia grillowana cukinia nadziewana ogólnie cukinia jest boska :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niepokonana radosc zycia
wczoraj robilam cukinie faszerowane, proste i czyszczace lodowke z tego co masz :) kup cukinie ale te mniejsze rozmiarowo, przekroj na pol na tzw. lodeczki, wydraz srodki lyzeczka i do srodka daj to co chcesz i co masz.....zapiekac w piekarniku do 20-30 minut

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megi be
o podoba mi się to sprzątanie lodówki:) mięsko mielone z pieczarkami,cebulka.... .do łódeczki..mniam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cukina panierowana tak jak
kotlety, przepyszna!!! ja posypuje jeszcze ją przed panierowaniem zieloną cebulką i natką pietruszki. Mniam! Mam cukinie w lodówce i zjadłabym taką opanierowaną ale nie mam jajek a do sklepu mi sie nie chce isc :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmmmmmmiiiiiiiiiimiiiiiiiiiii
ja robię dżem z cukinii i jest bardzo smaczny :) Jak ktoś chce przepis to : na 1 kg cukinii 20dag cukru i 1 galaretka pomarańczowa lub cytrynowa. Cukinię ugotować (minimalnie wody-cukinia wypusci swoją), potraktować blenderem, dodać cukru - gotowac ok 10min, na koniec dodac galaretke i jeszcze chwile gotowac az sie rozpusci. Przelewać do słoików, zakręcic, odwrócic do góry dnem. U mnie wszyscy zajadają :) Smacznego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalafiorek.. ... ..
Leczo: cukinia średnia 1 papryka czerwona zielona lub żółta 2 pomidory 2 cebula 1 marchewka kiełbasa 1 cukinie myjemy, obieramy ze skórki usuwamy nasiona, kroimy w sporą kostkę, wrzucamy do większego garnka. 2. paprykę myjemy usuwamy nasiona, kroimy w kostkę, 3 cebulę i marchewkę obieramy kroimy w kostkę 4 pomidora zalewamy gorącą wodą i obieramy ze skórki, też kroimy w kostkę. 5 kiełbasę kroimy w talarki, cukinię dusimy z marchewką a pozostałe składniki smażymy - dusimy osobno na patelni, wszystko łączymy razem kiedy cukinia jest miękka. Zamiast pomidora można dać 2 łyżki przecieru pomidorowego lub ketchupu. Smacznego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalafiorek.. ... ..
Leczo: cukinia średnia 1 papryka czerwona zielona lub żółta 2 pomidory 2 cebula 1 marchewka kiełbasa 1 cukinie myjemy, obieramy ze skórki usuwamy nasiona, kroimy w sporą kostkę, wrzucamy do większego garnka. 2. paprykę myjemy usuwamy nasiona, kroimy w kostkę, 3 cebulę i marchewkę obieramy kroimy w kostkę 4 pomidora zalewamy gorącą wodą i obieramy ze skórki, też kroimy w kostkę. 5 kiełbasę kroimy w talarki, cukinię dusimy z marchewką a pozostałe składniki smażymy - dusimy osobno na patelni, wszystko łączymy razem kiedy cukinia jest miękka. Zamiast pomidora można dać 2 łyżki przecieru pomidorowego lub ketchupu. Smacznego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalafiorek.. ... .. ..
Leczo: cukinia średnia 1 papryka czerwona zielona lub żółta 2 pomidory 2 cebula 1 marchewka kiełbasa 1 cukinie myjemy, obieramy ze skórki usuwamy nasiona, kroimy w sporą kostkę, wrzucamy do większego garnka. 2. paprykę myjemy usuwamy nasiona, kroimy w kostkę, 3 cebulę i marchewkę obieramy kroimy w kostkę 4 pomidora zalewamy gorącą wodą i obieramy ze skórki, też kroimy w kostkę. 5 kiełbasę kroimy w talarki, cukinię dusimy z marchewką a pozostałe składniki smażymy - dusimy osobno na patelni, wszystko łączymy razem kiedy cukinia jest miękka. Zamiast pomidora można dać 2 łyżki przecieru pomidorowego lub ketchupu. Smacznego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cukinia na wiele sposobów
przyprawiona rozgniecionym czosnkiem solą i pieprzem (plastry młodej cukinii) na dobrą oliwę z oliwek albo zawinięte w folii i pieczone na ruszcie mizeria z młodziutkiej cukinii tak jak z ogórka , tylko wcześniej nasolić i dać czosnek cukinia nadaje się do musaki możesz dorzucić do lecza sałatki z cukinii na zimę marynowane podobnie jak z ogórków zupy z cukinii i placki podobnie jak z dynii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×