Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

aniellla

Jak znaleźć kogoś o kim niemal nic nie wiem? ;( Tęsknię za nim ;(

Polecane posty

Witam! Może jesteście w stanie mi coś doradzić? Chodziłam na wykłady na prawko i tam spośród tłumu wyłowiłam wzrokiem pewnego chłopaka. Zauroczyłam się w nim naprawdę mocno. Podczas wykładów starałam się siadać przed nim,żeby na mnie patrzył podczas wykładu i mnie zapamiętał. Kiedy ja na niego zerkałam,nie zwracał na mnie uwagi,ale na żadną inną też,bo uważnie skupiał się na tym co mówi wykładowca. Jedyny raz mijałam go na mieście jak śmiał się z kumplami! Złapaliśmy kontakt wzrokowy,chyba mnie poznał z widzenia. Coś gadał tym kumplom na mój temat,ale nie wiem czy w sensie pozytywnym czy negatywnym. Wykłady się skończyły,a ja tęsknię za nim dniami i nocami ;( Wiem o nim tylko na którym przystanku kiedyś wsiadł i nic więcej. Bardzo mi na nim zależy. Macie jakieś pomysły na odnalezienie go??? Ja już usycham z tęsknoty za nim :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość my lonely days
facebook

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aeroflot
Zapytaj się kierownika ośrodka o niego. To jedyny sposób, no ale nie wiem czy ci udzieli takich informacji. To są poufne rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość my lonely days
poszukaj na facebooku strone waszej szkoly jazdy to mnoze bedzie tam moze se ja dodal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na fb jeszcze nie szukałam,tylko na nk próbowałam po szkołach w naszym mieście szukać,ale to żmudna robota,a niemal połowa nie ma zdjęć profilowych. Kierownika ośrodka nie będę pytać,chociaż on ma informacje,które byłyby dla mnie jak wybawienie. Tam nie mogą udzielać niczyich danych,co powiem pani sekretarce: "Dzień dobry. Do waszego ośrodka uczęszczał w takim i takim czasie chłopak,który wyglądał tak i tak. Mogłaby mi pani podać jego imię,nazwisko i miejsce zamieszkania? Byłabym wdzięczna." hehe Został mi facebook,oby miał konto na tym fb,bo jak nie to muszę liczyć tylko na zrządzenie losu,że moze kiedyś przypadkiem spotkam go w sklepie... :( Tęęęęęsknięęęęę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aeroflot
Instruktor, który jeździ by ci prędzej powiedział kto zacz ten facet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kal El
Mysl trochę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
naprawdę chcesz gonić za kolesiem którego nie znasz? wiesz chociaż jak ma na imię? warto tyle zachodu? może on ma dziewczynę i nie życzy sobie żeby jakaś laska za nim się uganiała, przyszedł tylko na wykłady, to co masz w głowie wymyśliłaś sobie sama. Pewnie gadał o Tobie kolegom, bo już zauważył że za nim chodzisz i ścigasz go wzrokiem, szanuj się trochę dziewczyno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sen spada na me powieki
Melodramat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tgy
W szkole spróbować można ustalić, do jakich instruktorów trafili kursanci. Może przez namiary na instruktorów uda Ci się. Druga opcja to napisać list do gościa, zostawić w sekretariacie szkoły i poprosić albo o pomoc w ustaleniu, o którego mogło chodzić, albo zostaw na kopercie swoją fotkę, może zajrzy do szkoły po zaświadczenie i zobaczy. Swoją drogą jesteś pierdołą, że nie zadziałałaś lub chociaż imienia nie namierzyłaś. Na zajęciach krążą różne listy przecież, ludzie się podpisują itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za porady :) Wiem,z którym instruktorem jeździ,ale jakoś tak głupio tego faceta pytać o imię jego kursanta,nie sądzicie? A listu nie będę zostawić w sekretariacie,bo sekretarki prawdopodobnie powiedziałyby mi,że to nie biuro matrymonialne,a nawet jeśli to chłopak uznałby mnie za ostatnią desperatkę. Jestem pierdołą,bo miałam nieraz okazję sprawdzić na liście obecności jego imię i nazwisko,ale nie pomyślałam wtedy o tym :( Nie jest wykluczone,że on ma dziewczynę,gdyby miał to dałabym mu spokój,ale jest szansa pół na pół,że jednak nie ma. Tęsknię bardzo,nic mi już nie smakuje z tęsknoty za nim. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też kiedyś szukałem
na nk czy fb nie ma szans, to katorżnicza robota z 10% szansą na znalezienie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na zachodzie jest inaczej
ale w koncu znalazłeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała...........
na nk czy fb nie ma szans, to katorżnicza robota z 10% szansą na znalezienie Mnie się kiedyś udało kogoś znaleźć na NK - to był chłopak którego poznałam na pewnej imprezie , ale znałam jego imię , wiek , miejsce zamieszkania i jeszcze z racji tego co mi opowiadał domyślałam się do jakiej szkoły chodził. Swoją drogą można tęsknić za kimś kogo się nie zna???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to szukasz kogoś kogo on może znać i dalej szukasz przez jego znajomych, a jeśli wiesz gdzie mieszka to szukasz po szkołach podstawowych gimnazjach w jego okolicy wszystkie klasy z roku jeśli wiesz ile ma lat to ogranicza się to do kilku klas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Musze C***owiedzieć że masz szczęście że ten chłopak jest z twoich okolic , bo ja zakochałam się w chłopaku na wakacjach za granicą, i wiem jak to jest tęsknić i mieć tą świadomość że już się go nigdy nie spotka ale ja wierze że może go kiedyś znajdę to ty na to masz jeszcze większe sznase tylko musisz być cierpliwa i oczywiście szukać .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janko890
Szukam dziewczyny z lotniska Dalaman w Turcji - Wrocław lądowanie 29.06.2015. Wycieczka była w terminie 15- 29.06.2015, może była w marmaris,oludeniz turunc icmeler może ktoś zna kogoś z lotniska, albo z biura podróży. Jeśli też leciałeś tym samolotem odezwij się daaab@poczta.onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kluczbork Edyta Bortnik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czemu autorko nie zagadałaś go, jak chodziliście razem na kurs? Pewnie kolejna polska królewna z drewna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak można tęsknić za kimś kogo się w ogóle nie zna? To trzeba być jednak kobietą, aby być tak popieprzonym :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Możesz dodać na nowy serwis www.zprzeszlosci.pl mozna tam znalezc osoby nawet sprzed 20 lat. Łatwo wyszukać.. mozna dodac tagi np szkoła.. i dzięki temu prędzej czy pozniej sie odnajdzie mysle ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powiedz ze masz mu cos oddac np pieniadze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja kiedys poznalam fajnego faceta.umowilam sie z nim ale nie poszlam.zapomnialam jak sie nazywa i gdzie mieszka.teraz bardzo tego zaluje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×