Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smierc

bagaż podręczny - torebka

Polecane posty

Hej! mam gorące pytanie,lot samolotem na jedną osobe przysługuje jeden bagaz podreczny. Mam jeden glowny i jeden podręczny w ktoym juz nie mam miejsca absolutnie na nic. Lece z męzem. I teraz, czy jesli zabiore sobie torebke na portfel, aparat , bizuterie dokumenty, to bede musiala ją schowac do schowka nad głową swoją lub czyjąś :/ ??? tak jak inne normalne bagaze ? Co jak mi ktoś ją gwizdnie :( ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeśli chorowałaś to
nie wiem, chyba ze to by było coś na szyje np. jak na koloniach sie kiedys miało. Ja wziełam torebke normalna i bagaż to mnie wrocili ! Mialam miejsce w podrecznym to wsadzilam do podrecznego torebke. Smieszne to bylo:D co za roznica tam czy tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a sama leciałas ? bo jesli tak to musialas schowac bo torebka jest liczona jako podreczny tez. ale co jesli jej nie schowamy.. ona sobie tak lezy po prostu... nie mozna jej wziac na kolana :O?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niepokonana radosc zycia
mozesz miec jedna sztuke bagazu podrecznego, czyli torebka na przyklad musi ostatecznie skonczyc w walizce, w tej ktora bierzesz ze soba na poklad. Z praktyki wiem ze male torebeczki (w ktorej zmiesci sie telefon, portfel) mozna spokojnie zawiesic na ramie i nikt nic nie powie - przynajmniej ja z tym nigdy nie mam problemu a latam duzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tiaaa-a-a-a-a
smierc - Ty powaznie czy jaja sobie robisz? Jesli chcesz miec bagaz podreczny w poblizu to spakuj tak by zmiescil sie pod siedzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niepokonana radosc zycia
taka jest roznica, czy torebka w srodku czy nie, ze gdyby nie bylo tego przepisu to kazdy z pasazerow wnosilby bog wie co na poklad i po prostu nie byloby miejsca na schowanie wszystkiego do szafek na gorze.....to proste, niestety loty musza byc dobrze zorganizowane co oznacza rowniez troche chamskie traktowanie pasazerow czasami..no ale trudno....przy tysiacach ludzi dziennie odprawianych, to koniecznosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie bardzo Was rozumiem. Moge miec jedną sztuke podrecznego, ale nie lece sama, jedna sztuka przysluguje na jedną dorosłą osobe. A nas jest dwoje wiec ja moge miec torebke, a mąż torbe. Nie mam cholera w tej torbie miejsca, a jak cos wrzuce do glownego to bede miec nadbagaz :( Nie moge z niczego zrezygnowac, wioze wazne rzeczy :(/.// faaaaaaaaaaaaaaak :( tiaaa-a-a-a -----pod jakie siedzenie :O ? w samolocie... dżizys... Chyba że w rece bede trzymac wszystkie dokumenty, telefony aparat...a torebki sie pozbede i pojdzie do glownego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeśli chorowałaś to
nie, nie leciałam sama - z tata i szwagrem, i kazdy miał sztuke bagazu podrecznego a ja dodatkowo torebke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niepokonana radosc zycia
tak, jeden bagaz na 1 osobe, czyli z mezem lacznie 2 bagaze mozecie miec, czego tutaj nie rozumiec? Torebke trzymaj na kolanach (malo wygodne) albo pod fotel (co w tym dziwnego? te metode uzywa sie przy bagazach mniejsych), albo do schowka na gorze....kto mialby Ci cokolwiek ukrasc? dokumenty i kase mozesz miec przy sobie jesli Cie to martwi..jak dlugo trwa ten lot?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ostatnio mi nie pozwolii torebki trzymac przy sobie, o to mi chodzi. Ostatnio nic w niej nie mialam, ale teraz bede miec duzo bizuteri. I dlatego pytam co z tym zrobic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
swoją torebkę weźmiesz sobie pod nogi a dokładnie pod fotel przed tobą. nie martw się nie wypadnie tam nic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oki tak tez zrobie. A jak mnie pogonią z tą torebką na pokładzie to nie wiem co z nia zrobie bo nie mam gdzie jej wsadzic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zazwyczaj daję normalnie do luku, przecież nie zniknie stamtąd :) ale jak się boisz o te rzeczy trzymaj na ziemi pod nogami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fannky a jakimi liniami latasz? ja ryianair i oni nie pozwolili mi trzamac torebki na kolanach. wszystko musialo byc w luku, by w razie czego nikomu w zeby nie przydzwoniło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaa czemuuuuu
nie mozesz tej małej torebki na czas startu i ladowania schowac do luku??????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaa czemuuuuu
No to skoro ci nie pozwolili trzymać na kolanach to po co zakładasz topik z debilnym pytaniem, jesli znasz odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Latajaca czesto bardzo
Ważne jakimi liniami lecisz. Jak low cost to tylko jedna sztuka bagażu podręcznego. Jak innymi to różnie bywa. Czesto latam LOTem i bez problemu wchodzę na pokład z bagażem podręcznym i jeszcze z torebką (dokumenty, portfel, telefon aparat itd.) W żadnych liniach na świecie nie pozwolą Ci lecieć z torebką na kolanach (mówię o startach i ladowaniach bo podczas lotu to sobie nawet na głowie możesz torebkę trzymać)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Latajaca czesto bardzo
oczywiscie torebkę możesz wsadzić nad głowę do luku lub pod poprzedzające siedzenie (no chyba że masz miejsca przy przejsciu ewakuacyjnym)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bambaryla147
Torebke wkladasz pod fotel przed toba. Widac malo latasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo na kolanach nie możesz trzymać nic !! ale mówię ci że masz 2 opcje. luk bagażowy albo siedzenie przed tobą czyli pod twoimi nogami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej mam bagaż podręczny w którym mam jeszcze miejsce. chciałam wziasc jeszcze torebke, można, taka mala mieć przy sobie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×