Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość O kurcze!

Wczoraj skończyło się w niej... Czy mogę być spokojny?

Polecane posty

Gość O kurcze!

Moja partnerka od dłuższego czasu zażywa tabletki antykoncepcyjne. Zawsze kończyłem na zewnątrz. Wczoraj pierwszy raz w niej. Powinienem być spokojny. Mimo to niepokój jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość welek
na przyszłość spuszczaj sie do paszczu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość O kurcze!
W niej znaczy w pochwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość O kurcze!
Bo stosunek przerywany i kończenie na zewnątrz i tak jest zbyt niebezpieczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poczytaj sobie o tym w jaki sposób działają tabletki antykoncepcyjne. I żadnego testu nie musi robić. :o 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ex takiej rury.
widzisz frajerze!!!! nastepnym razem wal te szmate w duuupe !!! nie bedzie tych paskudnych bachorów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość O kurcze!
A jeszcze jakieś inne RZECZOWE odpowiedzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość O kurcze!
Od dziś będę się jej spuszczał tylko do dzioba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość O kurcze!
14.28 to podszyw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ex takiej rury.
lepiej w dupskooooo zaufaj mi :D miałem taka laseczkę - OIa Wala - oj stary kochała spust w zad!!! i to jak dochodziłem i ściskała mnie zwieraczem ..... mrrrrr mniam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jesteś pewien że zażywa?
A nie tylko mówi, że łyka regularnie? Bo różnie bywa.. ostatnio czytałam, że jakaś panna wzięła trzy tabletki podczas całego cyklu i dziwiła się, że zaszła.. a przecież łykała przed każdym zbliżeniem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość O kurcze!
Hahaha! :P Dobre. Nie, na pewno zażywa. Nie znamy się od dzisiaj i wiem, że jest to rozsądna dziewczyna. 100% pewności. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala szara myszka
O kurcze - ile macie lat? Powiem ci że przez 5 lat uprawialam z moim chlopakiem stosunek przerywany, w gumie nie lubilismy, a o swoich dniach plodnych nie wiedzialam nic:( nie badalam swojego ciala, jemu nie przeszkadzalo że konczyl na zewnatrz, mi też nie do czasu kiedy zaczelam badac swoje cialo, sluz, temperature, wiedzialam dokladnie kiedy mam dni plodne, no i wtedy po 5 latach doszedl we mnie... Niesamowite uczucie! :) z braku czasu siegnelam po tabletki anty, i teraz kochamy się tylko z wytryskiem w srodku. Zaluje że wczesniej nie zaczelismy liczyc dni plodnych, moze wydac się dla was dziwne ale nie mialam pojecia jak to liczyc. :( zaczelam czytac na forach, i otworzyly mi się oczy, że mozna doskonale wyliczyc swoje dni plodne. Wiec zaczelam liczyc prowadzic wykresy, mierzyc temperature itd.. Nasz sex stal się duzo lepszy, niż byl. Zblizylismy się do siebie, czesciej się kochamy. Jest naprawdę super.:) powodzenia ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszko, nie używaj określenia wyliczanie dni płodnych, bo to jest bardzo mylne. Lepiej napisać wyznaczanie czy określanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość O kurcze!
A co ma wiek do tego? Po prostu się niepokoję. Oboje powyżej dwudziestu i poniżej ćwierćwiecza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala szara myszka
Perwersja - to mialam na mysli. Źle się wyrazilam. Dodam tylko że, jak mój "wyskakiwal Ze mnie" bo czul że dochodzi, to było okropne, czasami sama się "spinalam" na mysl że moze nie zdarzy wyjsc ze mnie i że dojdzie w srodku. Naprawdę nie polecam tej metody. Wiem po naszym doswiadczeniu.. Bylismy mlodzi i nie mielismy pojecia o tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala szara myszka
Tylko pytam, nie musisz podawac wieku. Mozesz być spokojny, i zacznij odczuwac przyjemnosc z sexu ( z wytryskiem w swojej kobiecie ) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość O kurcze!
Dzięki za odpowiedzi. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Podpinam się do tematu
Moja kobieta od pewnego czasu bierze tabletki i zrezygnowaliśmy z prezerwatyw. Dla większej wygody, swobody i bezpieczeństwa. Mimo to boję się skończyć w niej. Mam 20 lat. Proszę, niech wypowiedzą się osoby, które uprawiają seks po tabletkach, kończą w środku. Niech potwierdzą, że jest to bezpieczne i że nie pojawiła się ciąża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala szara myszka
Majac nascie lat też stosowalam antykoncepcyjne tabletki i nigdy nie pozwalalismy na wytrysk w zewnatrz! Otoz brak edukacji seksualnej się klania:( w szkolach nie mowia o tym bo dla nauczycieli to temat tabu, no i w domu to samo. Z braku wiedzy seksualnej mój nie konczyl we mnie. Mozeci być pewni i konczyc wytrysk w srodku kobiety nie pojawi się ciaza. Ale partnerka musi brac tabletki regularnie o tej samej porze, no i gdy bierze inne leki np antybiotyk zabezpieczajcie się bo wtedy jest prawdopodobienstwo zajscia w ciaze. Moja kolezanka byla chora miala angine, brala tabletki anty, no i antybiotyk spowolnil dzialanie i zaszla w ciaze. Sorki że pisze w caly swiat. Mam nadzieje że pomoglam wam. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Podpinam się do tematu
Dzięki. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jeżeli kobieta przestrzega
...zasad przyjmowania tabletek, prawdopodobieństwo ciąży jest niemalże zerowe. A te wszystkie przypadki, że pojawiła się ciąża pomimo brania tabletek i że to tabletki zawiodły to tak naprawdę bajki! Bo w tych przypadkach zawodzą najczęściej kobiety, np. pomijając tabletkę i nie stosując się do zaleceń w taki przypadku, przyjmując antybiotyki czy wymiotując. Cieszcie się seksem! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×