Skocz do zawarto艣ci
Szukaj w
  • Wi臋cej opcji...
Znajd藕 wyniki, kt贸re zawieraj膮...
Szukaj wynik贸w w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie mo偶na dodawa膰 nowych odpowiedzi.

Go艣膰 znudzony praca....

NUDA W PRACY

Polecane posty

Go艣膰 znudzony praca....

Tak siedze sobie w pracy i zerkam na to wasze forum no i porazka!!!! nie ma tu zadnego interesujacego tematu!!!!!!! Dziewczyny co jest z wami macie az tyle pracy!!!!!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 OnaiON-My
tw贸j te偶 nie jest ciekawy a podobno si臋 nudzisz

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 znudzony praca....
no wlasnie co mam pisac jak juz sa same nudy ;)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 OnaiON-My
nie wiem ja te偶 si臋 nudz臋 cho膰 mam par臋 rzeczy do zrobienia ale walka z leniem mnie poch艂on臋艂a - on wygrywa :-)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 anne marie ....
reszta ciezko pracuje :classic_cool:, moze tylko u ciebie w pracy jak na wakacjach :P ja tez sie nudze ale na univerku ;)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 znudzony praca....
Nie ma moich ulubionych temat贸w o kupie, dlatego si臋 nudze....

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 OnaiON-My
mo偶e chcecie mi pom贸c stwierdzi膰 czy mnie boli z膮b czy nie? bo mam dylemat jestem niezdecydowana tzn "czuj臋 go" zacz膮艂 mnie niby "bole膰" dwa dni temu ale gdy jad艂am obiad ciep艂y i pi艂am zimny nap贸j z lod贸wki no i teraz mnie tak pobolewa i mam dylemat ju偶 i艣膰 do dentysty czy mo偶e jednak poczeka膰 bo to nadwra偶liwo艣膰 hmm

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 znudzony praca....
za duzo tu podszywow spadam!!!!!! zycze reszcie lepszej rozrywki bo na Polskich forach juz nawet nika trzeba rejestrowac zeby sobie z kims popisac :(

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 znudzony praca....
Stawiam klocka na biurku!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 OnaiON-My
cholera a co z moim z臋bem?:P

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 znudzony praca....
Wiesz co ? powinnas udac sie do tego stomatologa nawet zeby Ci go zalakowal jak nie masz jeszcze poczatkowego stadium prochnicy i przestanie bolec. JESLI SIE NA TO JESZCZE NIE ZDECYDOWALAS TO ZALECAM NIE ZAZYWANIE GORACYCH POSILKOW.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 znudzony praca....
Albo , nie wiem jak w polsce tutaj sa takie fixy do ubytkow i na czas zmotywowania sie do wizyty u stomatologa zabezpiecza ten ubytek.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Mi te偶 sie w robocie nudzi. Juz my艣le co zrobie jak przyjde do domu

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 znudzony praca....
Moze pracujemy w tej samej pracy :D

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 znudzony praca....
Ja pracuj臋 w fabryce kakao...

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
to sie zarejestruj jak tak ci podszywy przeszkadzaj膮 偶aden problem 2 min roboty ja pierdziele co za narzekaj膮cy facet nic mu sie nie podoba

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 znudzony praca....
No raczej w fabryce by sie nie dalo siedziec caly dzien na necie ;P

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 znudzony praca....
a nie bede sie rejestrowal !!!! Nawet nie wiecie co za soba zostawiacie przy rejestracjach.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 znudzony praca....
No w biurze :D zgaduj dalej ;)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 znudzony praca....
Robimy pod siebie i dodaja to potem do masy czekoladowej jako zagestnik, praca siedzaca ale za to trzepie kasiore ze heja

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 znudzony praca....
do 17:30 :(

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 znudzony praca....
nie to nie dla mnie ;) mnie juz strzela i mysle gdzie by tu jechac po pracy bo w domu nie zamierzam siedziec , tym bardziej ze jest tak pieknie dzisiaj na dworzu.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

×