Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ashley88

Szukasz opiekunki?

Polecane posty

Witam, Mam 23 lata pochodzę z Rabki Zdrój poszukuję pracy. Jestem osobą dyspozycyjną szybko się uczę. W godzinach popołudniowych od 15 chętnie zaopiekuję się dzieckiem. Zainteresowanych proszę o kontakt 796 075 350

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie powierzyłabym
swojego skarba tak młodej i niedoświadczonej osobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze mnie pani nie poznała a już oceniła :/ Od młodych lat zajmuję się dziećmi. Staram się aby czas na oczekiwanie rodziców był dla nich jak najlepszy. Największą satysfakcję mam z tego że gdy do nich przychodzę pojawia się uśmiech na ich twarzy! Czują się przy mnie bezpieczne i kochane. A dla rodziców to jest chyba bardzo ważne aby jego maluch był bezpieczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdfdgfhghj
ja tak samo nie, najlepsze są kobitki 40-60 lat co już odchowaly swoje dzieci, takiej mlodej bym na pewno nie wziela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dlaczego uważają panie że młode kobiety nie potrafią zająć się dzieckiem ? Tylko dlatego że nie mają własnego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dlaczego uważają panie że młode kobiety nie potrafią zająć się dzieckiem ? Tylko dlatego że nie mają własnego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Posiadam doświadczenie gdyż opiekowałam się dziećmi w rodzinie. Również opiekowałam się dziewczynką za granicą w Szwajcarii. Tam również poznałam rodziców którzy powierzali mi swoje pociechy pod opiekę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kafeterjanka taka jedna....
Ja nie potrzebuję opiekunki ale się wypowiem w temacie ;) Uważam że młoda opiekunka jest lepsza.Ma więcej energii,entuzjazmu,pomysłów...Dzisiejsze dzieci są bardzo absorbujące i czasem mam wrażenie że wszystkie maja ADHD ;) A opiekunka w wieku 60 lat nie potrafi zająć się takim dzieckiem.Dla niej najlepiej by było jakby siedziało spokojnie i pozwoliło jej oglądać telenowele albo plotkować z innymi "starszymi" opiekunkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naprawdę staram się aby dziecko którym się opiekuje spędzało miło czas. Za zgodą rodziców zabieram na przejażdżki ( z których dzieci bywały zadowolone ) Naprawdę cieszy mnie to że mogę sprawić maluchowi tyle radości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfdfgfdgfhj
jeszcze jest taka wada, że wiele mlodych opiekunek sypia z tymi facetami, ktorych dzieckiem się zajmują, pelno jest takich przypadkow, ja bym nie chciala mlodej tylko takiej ok. 40tki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marianna pe *
no więc wygrały 50-tki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Więc nie szuka pani dobrej opiekunki dla pociechy lecz kobiety starszej ze względu na to że może mężowi wpadnie w oko młoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawska23
a doopy dajesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lips90
nikt nie chce młodej opiekunki....A dlaczego?Sa zagrożeniem dla młodych,zazwyczaj nieatrakcyjnych juz matek;)A do dziecka nie trzeba miec doswiadczenia...kazda kobieta ma taka zdolnośc opieki-zadna filozofia;)nie tłumaczcie sie tym mamuśki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dajcie spokój dziewczynie, ja pracowałam jako opiekunka od pierwszego roku studiów wiec byłam jeszcze młodsza i faktycznie dużo racji macie z tym zapałem i entuzjazmem, swoje dziecko urodziłam przed trzydziestką i jestem dużo bardziej leniwa niż do cudzych :) O tatusiów sie nie bójcie, taka niania też najczęściej jest w związku (ja już wtedy byłam ze swoim obecnym mężem zaręczona) i nie w głowie im dzieciaci starsi panowie :) Tobie autorko życze powodzenia i grzecznego dzieciaczka o opieki !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość super-niania
Bzdura. Nie każda kobieta umie rzeczywiście dobrze zająć sie dzieckiem- to nie jest to samo, co opieka nad własną pociechą. Po drugie, równie dobrze można trafić na rewelacyjną, młodziutka nianię, jak na beznadziejna, pozbawioną wyobraźni i kreatywności 40 czy 50. Ja akurat jestem po czterdziestce, teraz jestem nianią, ale kiedyś zatrudniałam nianie, i wierzcie mi, nie ma reguł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie powierzyłabym
Mi to chodzi o to , że jak mnie nie ma to mogłabyś mojemu mężowi loda zrobić , nadstawić mu tyłka i miałabym problem , bo ino on mnie chciał , bo ja szpetna jestem okropnie i mam zeza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lips90
no przesadziłam , pani Czubaszek oświadczyła , że dziecko można wyskrobać , albo wyrzucić na śmietnik , nie wie , że można także wychować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" Mi to chodzi o to" Przepraszam ale czy pani zrozumiała ogłoszenie! ? Ja szukam pracy jako opiekunka a nie jako DZIWKA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jeśli jest pani szpetna i ma okropnego zeza to niech pani coś z tym zrobi skoro nie czuje się pani atrakcyjna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze jedno, jak dajesz ogłoszenie to pisz konkretnie "opiekunka do dziecka" bo ja miałam setki głupich telefonów, potem tylko pytałam "czy jest pan dzieckiem" i kończyłam grzecznie rozmowę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fgghfhgjgh
chodzi tez o doswiadczenie, wiadomo ze 40 latka ma wieksze doswiadczenie od 20 latki, nie oszukujmy sie :O a fakt, ze taka 20letnia dziwa moglaby wziac sie za ojca dziecka tez jest dosc istotny, bo wiaodmo jakie teraz są mlode kobiety, coraz gorsze i przed kazdym rozkladają nogi, taki fakt niestety. lepiej zatrudnic DOSWIADCZONA 40 letnia babeczkę niz malo doswiadczoną 20letnią dziwę, ktora jakby mogla to by panu do lozka wskoczyla bo ma chcice straszną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fgghfhgjgh
wystarczy zreszta zobaczyc co sie dzieje na swiecie, wsrod slawnych osob wiele bylo takich sytuacji, ze mlode malzenstwo, wynajeli mlodą opiekunke do dziecka albo gosposie, a ta ku r ewka sypiala z mężem... u slawnej PIEKNEJ aktorki Umy Thurman byla taka sytuacja wlasnie, ze wyszla za mąż za Ethana Hawke, urodzila dziecko, zatrudnili młodą opiekunkę i raz jak wrocila do domu to przylapal męza z tą dziwą w ich łożku :O i sie rozwiedli, a takie cos jest bardzo popularne. tak samo bylo u ciechowskiego lidera Republiki jak byl w związku malzenskim z potocką, tez zatrudnili młodą opiekunkę do dziecka, a ta dziwa sypiala z ciechowskim... i tez byl rozwod, ciechowski potem ozenil sie z tą opiekunką, mieli dzieci, a potem jak wiemy on umarl na serce chyba. wiec to dosc czeste jest zjawisko, nie rozumiem kobiet ktore zatrudnialą takie mlode ladacznice (nie mam nic do autorki wiec niech nie bierze tego do siebie bo ona moze akurat jest wartosciowa ale rozne są kobiety), ale ja sama w zyciu bym takiej mlodej nie wziela, raz ze male doswiadczenie , dwa ze wlasnie jak wyzej napisalam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×