Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość onnnnnnnnnnnnnnnnnn

zaskoczony rozmiarem

Polecane posty

Gość onnnnnnnnnnnnnnnnnn

widziałem dziś kolegi członka miał z 15 cmw zwisie i z 5 cm średnicy . olbrzym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xmegix
mierzyles mu :)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onnnnnnnnnnnnnnnnnn
na oko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onnnnnnnnnnnnnnnnnn
chciałbym mieć takiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed laty, usłyszawszy o "jakichś" zależnościach miedzy długością palca serdecznego a posiadaniem pewnych cech, postanowiłam przeprowadzić badania zakrojone na niewielką skalę, z tego co pamiętam, nie wyszło z nich nic spektakularnego. Zresztą nie brałam pod uwagę tego co wzięli na swój warsztat naukowcy koreańscy. Ci, bowiem udowodnili zależność między długością palca serdecznego a rozmiarami penisa. Ściślej rzecz ujmując, dłuższy palec serdeczny od wskazującego świadczy o większym męskim przyrodzeniu w zwisie. Rzekomo im większa różnica między tymi palcami, tym większe rozmiary członka. Badacze nie wiedzą jeszcze, czy te 'prawidła"(?) dotyczą wszystkich mężczyzn, czy wyłącznie Azjatów. Noż szkoda. Choć pewnie można przeprowadzić badania na swój własny użytek, czy jakoś tak. Jeszcze inne badania konstatują iż, mężczyźni z dłuższym palcem serdecznym są "bardziej" męscy, atrakcyjniejsi, częściej osiągają sukces finansowy, a wszystko za sprawą wyższego poziomu testosteronu. Tymczasem panowie z krótszym palcem serdecznym rzadziej chorują na raka prostaty, choć częściej chorują na serce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×