Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Rybqa

Spirytus nalewkowy

Polecane posty

Gość Rybqa

Cześć dziewczyny, próbowała może któraś z Was spirytusu nalewkowego takiego 60%? Zastanawiam się czy w tym roku nie robić na nim nalewki..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barrbarrrella
Zrobiłam na nim już chyba trzy, w tym roku dopiero zasypałam owoce cukrem ale też go użyje. Wcześniej rozrabiałam spirytus właśnie na poziom 60%, więc ten nadaje się akurat. Jeśli chodzi o jakość to nie mam żadnych zarzutów :). A na czym wcześniej robiłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rybqa
No właśnie też rozrabiałam czysty spirytus z wódką lub wodą. Czasami kombinowałam z mocniejszą wódką ale 45%-50% to za mało. Rozrabiając osiągałam właśnie 60-65% i takie stężenie wydaje mi się najlepsze dlatego ten gotowiec tak mnie zainteresował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rybqa
Dobra zaleję na próbę kilogram malin niedługo zobaczymy czy jest różnica :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szalenkaa
no właśnie widziałam takie coś w sklepie i dla mnie to rozwiązanie jest doskonałe, kupujesz i zalewasz, bez kombinowania - rozrabiania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i właśnie oto chodzi, żeby sobie życie ułatawiać, spirytus kupić musisz, to proste, że lepiej od razu o dobrej mocy niż później się bawić w mieszanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meeaniaa
A ile kosztuje? Jest w 0,7 czy 0,5??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brundolfo
cena 0,5l spirytusu nalewkowego soplicy to ok. 28zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość georrgiaa
Ja tam robię na zwykłym, bardziej się opłaca i lepiej wyciąga "smaki".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehaaaeaa
Ludzie, czy wy nie widzicie, że ten wątek to jedna wielka szemrana reklama tego dziadowskiego rozcieńczonego spirytu? :/ Spamerzy się rozpisują a wy łykacie te głupoty jak młode gołębie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehaaaeaa
Właśnie policzłyłem. W biedronce spiryt 95% kosztuje ok. 40 zł za pół litra i żeby otrzymać litr 40% nalewki trzeba zużyć mniej niż butelkę (421 ml konkretnie). Czyli litr gotowego produktu to ok. 34 zł. Tego "nalewkowego" cuda trzeba na to samo stężenie dać 670 ml, co przy cenie 28 zł za butelkę daje ok. 38 zł za litr nalewki. Czyli nalewka na spirtusie "nalewkowym" to strata 4 zł na litrze. CBDU.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja do nalewek używam wódki lub spirytusu ale tego mocnego. Ale lepiej smakują wszystkie nalewki z wódki niż na spirytusie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×