Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość takaonakatowice

Gdzie poznaliście Waszą miłość?Gdzie można kogoś poznac?

Polecane posty

Gość takaonakatowice

Witam. 39 lat,zadbana,wykształcona,niezależna materialnie- a nie ma pojęcia gdzie można kogoś poznać.... Prosze,napiszcie chociaż jednym zdaniem-gdzie i w jakich okolicznościach poznaliście swoją partnerke,czy też swego partnera?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfht
coraz czesciej mam watpliwosci czy znajde jeszcze milosc, w praktyce wyglada to tak ze w społeczenstwie jest wiecej kobiet niz mezczyzn, a po 30tce samotnych kobiet jest coraz wiecej tak mi się wydaje, natomiast faceci wolni po 30tce to w wiekszosci nieudacznicy, nie mowie ze wszyscy. Od jakiegos czasu umawiam się przez biuro matrymonialne stad moje wnioski. Nie chce sie wiazac z facetem głupszym od siebie, szukam inteligentnego faceta, to chyba nie sa wysokie wymagania. Widze coraz więcej zwiazków w ktorych kobieta ma lepsza pozycje zawodowa, lepsze wykształcenie niz mąż. Wiem ze sa kobiety ktorym to nie przeszkadza ale ja poprostu chce miec meżczyzne na swoim poziomie, a nie jakiegos buraka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość My poznaliśmy się
Przez internet i umówiliśmy w realu na pierwsze spotkanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za tumanka ja pier....
do tej wyżej: przecież ty sama jesteś burakiem i nieudacznikiem, zapamiętaj to sobie głąbie: PO PROSTU pisze sie oddzielnie... a teraz głąbie idź szukać faceta mądrzejszego od siebie hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość My poznaliśmy się
No właśnie, wiem o czym mówisz. Mój zauroczył mnie intelektem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfht
internet był dobry na poznawanie kilka lat temu, teraz dostep do netu maja wszyscy, oszusci, zonaci itp, dlatego mysle ze to kiepski sposob na poznanie kogos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lips90
powód samotności:wygórowane wymagania i nie ponoszenie się emocjom...a miłośc ma naprawde niewiele wspolnego z rozumem(ta prawdziwa)..szukanie na siłę przez biura to strata czasu...ewentualnie portale randkowe mogą sie sprawdzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdfghjksdfghjklsdfg
Ja jestem bardzo piekna itp i zawsze faceci sie za mna uganiali ale pomimo ze spotkalam kilku i byly zwiazki nie byl to ten jedyny.Wiec po jakims czasie mialam dosyc zwiazkow i przez jakis rok bylam singielka i zajelam sie tym co lubie fotografia. Kupilam droga kamere i zaczelam robic zdjecia. Wysylalam te zdjecia do magazynow i opublikowali to byla to moja pasja moja milosc.I wyjechalam na jakies spotkanie fotografow i tak jego poznalam to bylo niesamowite ta druga polowke mozna tylko poznac po rozwinieciu siebie to jest jak magnet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Heel
W sumie to dlaczego mamy nie miec wymagan i zadowalac sie byle czym jak człowiek ma wymagania to znaczy ze sie ceni tak samo jak sie szuka pracy i ma sie doswiadczenie to nie przyjmuje sie pracy za 1500 -takie porównanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość My poznaliśmy się
Internet może być tak samo dobry jak zły. To od nas zależy na ile jesteśmy w stanie zaryzykować, zaufać, otworzyć. Na pewno pomocne są informacje między wierszami, rozmowy przed spotkaniem, zdjęcia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tłusta baba :)
10 lat temu na koncercie, zobaczyliśmy się w tłumie i tak już zostało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kulman razer ukasz
w toalecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sympatia.pl to chyba obecnie najlepszy portal ,aby poznac kogos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Odradzam
Odradzam sympatie. Tam najwięcej kolesi dwulicowych, oszustów z żonami lub kompleksami, bezustannych łowców krocz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EmmWaa
Yyy to mnie pocieszyłyście dziewczyny. Założyłam sobie konto na sympatii niedawno :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość intela
A ja mojego męża poznałam właśnie na sympatii:)) Oczywiście odrzucałam wszystkich przystojniaków i pewnych siebie bajerantów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do autorki...
troche stara jesteś na szukanie wielkiej miłości... jak ktoś nie znalazł na studiach, no a max do 30 nikogo to musi być wybrakowany. sorry, bedziesz do końca życia sama, ewentualnie będziesz rzucać się z jednego beznadziejnego związku bez przyszłości w kolejny... a odpowiadając na twoje pytanie, to mojego męża poznałam podczas imprezy u wspólnych przyjaciół.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 100%woman
on mnie kojarzyl z klubow i pozniej mnie jakos po latach znalazl na facebooku. mam znajomych, ktorzy nie korzystaja z sympatii, polecaja za to edarling.pl - ponoc nie ma tam buractwa i ruchaczy, tylko powazne oferty i ludzie na poziomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yttyy
"do autorki" ktora sie wpisała powyzej: ludzie z tak ograniczonymi pogladami nie powinni sie wogole wypowiadac w tym temacie, znam wiele osob ktore sobie kogos znalazly po 30tce, 40tce, 50tce i 70tce, wiec siedz cicho "ekspercie" zamiast komus radzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anonek123456a
gochat.in [ http://gochat.in ], jednostronnie anonimowy czat, nie trzeba się nawet logować, ciekawa rzecz, można też oglądać razem nagrania z youtube podczas rozmowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eksperia
Internet jest dobrym źródłem jesli potrafisz odsiać kretynów, oszustów, bawidawmków, wielotwarzowych etc. od reszty kontaktując się najpierw mailowo, potem telefonicznie, enfin ! w rzeczywistości. Ja bedąc singielką poznałam kupoę fajnych ludzi przez internet, niektórzy mimo czyujności w rzeczywistosci okazywali się byc gorszą wersją siebie jesli wiesz co mam na mysli. Zatem konto na portalu OK, ale szczerośc do bólu od początku i jasne kryteria. I jak cos jest nie tak - skreslaj od razu, bo potem sie okaże że to to był tylko czubek góry lodowej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam mniej lat od
ciebie, ale i tak już za dużo - 27 i niestety nadzieje już powoli tracę. W Polsce jak nie spotkasz kogoś w szkole, na studiach, ewentualnie w pracy lub przez znajomych to już praktycznie nie masz szans. Przykre ale prawdziwe. A tak jak jedna osoba wcześniej zauważyła kobiet jest więcej.I w pewnym momencie jak gdzieś wyjdziesz, podejmiesz jakąś inicjatywę, to się rozejrzysz i zobaczysz mnóstwo kobiet w podobnej sytuacji.Często np radzi się kobietom żeby zapisały się na kurs językowy. A na kursach przeważnie jak w grupie kilkunastu osób znajdzie się 2 mężczyzn to i tak jest dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrażliwcy :D
ja swojego meza poznalam u siebie w domu :D.Przywiózł dla swojego brata a chlopaka mojej siostry jakies tam dokumenty :D i ja i moja siostra wyszlysmy za maz za dwoch braci rodzonych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LidkaW
Ja swojego chłopaka poznałam na gochat.in więc jestem przykładem że milość przez internet też się zdarza:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja poznałam tutaj http://snapczat.pl/ Zaczłęo się niewinnie, koleżeńsko a teraz świata poza sobą nie widzimy <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na imprezie i od razu zaiskrzylo,razem juz 8 lat i jest cudnie,a tez uwazam ze jak ktos do 30 nie ma nikogo to jest wybrakowany lub cos z nim nie tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam 33l miło słyszeć że jestem wybrakowany. Dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja prawdopodobnie będę sam bo wszystko na to wskazuje. Ale nie jestem sam w swojej samotności bo takich jak ja jest na świecie miliony. Więc skoro miliony osób definiuje się jako jednostki wybrakowane to nie jest aż tak źle jak by się mogło wydawać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hmm .. szukasz księcia z bajki dlatego jestem sama troszeczkę oobniż poprzeczkę Nie oceniaj ludzi po wyglądzie albo po wykształceniu na pewno znajdziesz nawet tutaj ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×