Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość trochę podłamanaaaa

Szybkie pytanie na temat utraty dziewictwa.

Polecane posty

Gość trochę podłamanaaaa

Kilka dni temu miałam swój pierwszy raz. Nie było źle. Bolało na początku, później ból przeszedł w pieczenie a po kilku minutach dyskomfort zniknął. Orgazmu nie miałam ale mogę powiedzieć, że było przyjemnie. Po wszystkim on był we krwi, ja i prześcieradło. Odczekaliśmy z następnym razem dwa dni bo byłam trochę obolała. No i wczoraj mieliśmy drugi raz. I normalnie powtórka z pierwszego razu. Ból przy wchodzeniu. Pieczenie, które przeszło po jakiś 2-3 minutach, kiedy był we mnie ale się nie ruszał, bym się przyzwyczaiła. A później już ok. Ale po wszystkim znowu krew na nas i pościeli. Dziś znów się kochaliśmy i znów to samo. Ból, pieczenie na początku i trochę krwi (mniej bo prześcieradło było czyste tylko penis był we krwi i moje krocze. No i normalnie zaczęłam się dołować, że coś jest nie tak. Czy to możliwe, że błona tak pęka na raty?? Czy może powinniśmy zrobić z tydzień przerwy, by się wszytko do końca zagoiło w środku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ile masz lat ? ?
...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeczytałam "błona pękła na raty" padłam, wstałam i pierdole nie czytam dalej :D :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Możliwe, że pęka "na raty", to się zdarza;). Jeśli sytuacje będzie dalej się powtarzać odwiedź lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gratuluje autorce odwagi.
Gratuluje odwagi zaraz zlecą się grube ryczące czterdziestki i ciebie będą wyzywać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra:D Tak serio, to musisz wiedzieć, że po przerwaniu błony powstaje mała rana i to ona najprawdopodobniej krwawi. Po pierwszym stosunku zalecana jest kilkudniowa przerwa, żeby ta ranka miała czas się zagoić🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam takie pytanie mianowicie
ile masz lat ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trochę podłamanaaaa
Hehh... Głupio to zabrzmiało. Przyznaję. Ale tak to właśnie wygląda. Jakbym miała trzeci PIERWSZY RAZ z rzędu. :O Mam 19 lat. Choć nie wiem co to ma do rzeczy. Prócz tego bólu i pieczenia na początku (przy wchodzeniu i 2-3 minuty po wejściu, dopóki się nie przyzwyczaję do jego obecności w środku) jest wszytko okey. Dziś po początkowych delikatnym kochaniu się było ostrzej i mi się podobało i było przyjemnie. Więc to nie tak, że się zwijam z bólu. Tylko ta krew. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo myślałam, ze jakaś
Właśnie myślałam sobie , że masz 18- 19 ; ) A tutaj niekóre dziwki piszą o dziewictwie ze straciły jak miały 15 la5 dziewictwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobieto! (no bo skoro już po dziewictwię, to mogę cię tak nazwać ;) ) nic ci nie pęka "na raty" tylko nie dajesz się ranom wygoic! Jakkolwiek one są małe to pod wpływem ruchów penisa dopiero co zabliznione ranki znowu są rozrywane i tak w kółko Tydzień-dwa postu przynajmniej żeby się wszystko pogoilo i będzie ok ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×