Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość spostrzegawczy chooy

Wysokie kobiety mają strasznie aseksualne

Polecane posty

Gość spostrzegawczy chooy

stopy.Jak widzę latem te długie wielkie paluchy i oraz ogromne paznokcie to zbiera mnie na wymioty.Przynajmniej byście sandałów/japonek nie ubierały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfghjm,
ja jestem wysoka ale mam ladne stopy i sie łodjebaj ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabi ;*
Lepiej być zyrafa niż niską kluchą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loooooooooooool
post załozyła pewnie zakompleksiona niska picza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też jestem wysoka, stópki mam zadbane i kocham japonki właśnie je moczę w miseczce potem piling, kremik i ładny lakierek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vnjjhnhkjn
popieram - babochlopy niech noszą kozaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trololo
@Stuknięty Apostata - 100% facet ma być wysoki i nie musi z drabiną latać, a ty pewnie sam karzeł jesteś, więc jad lejesz. Wyrazy współczucia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masz tyle?
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to jest racja
ja zawsze zwracam uwage na kobiece dlonie i stopy i jak widze te wielgachne stopy z dlugim paluchem i wypuklym paluchem to uciekam,gdzie pieprz rosnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam tyle. Co to jest wypukły palec? Halluks? Halluksy nie są wynikiem wzrostu, a między innymi nadwagi albo chodzenia w szpilkach. 🖐️ A jak wiadomo - na szpilkach śmigają głownie niskie kobiety, żeby się sztucznie podwyższyć. Zatem reasumując - każdy chce być wysoki. :) A takie pierdy o "zbyt wysokich kobietach" mogą pisać tylko niscy, zakompleksieni mężczyźni. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Supremus Dux
No coś w tym jest. Są wysokie które są atrakcyjne, ale to raczej promil. Najlepsze są średniego wzrostu dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to jest racja
mam 183 cm wzrostu,zatem twoja toria upada nie widzialas wypuklych paznokci? nie zwracasz uwagi na takie rzeczy to nie widzialas,proste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to jest racja
moj blad - zamiast paznokiec napisalem wczesniej "paluch",w tym zakresie bije sie w piers

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
183 to nie jest tak dużo, gdybyś miał 190 to moglibyśmy dyskutować o twoim wzroście. :D Ale przykro mi. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem szmatą, kurrwą i suką bo? Spałeś ze mną, że takie teorie wysnuwasz? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na swoją osobowość nie narzekam - fakt, czasem przysadzam, ale zachowujesz się bardzo niegrzecznie nazywając mnie w ten sposób. FYI - suką jestem tylko w łóżku i proszę mnie w ten sposób nie nazywać, bo nomenklatura zarezerwowana tylko ja jednej osoby. Okolice pupy, warg sromowych, pachwin mam raczej ogolone, zwłaszcza pachwin bo na basen chodzę. Mój facet jest dorosły i w życiu by mnie nie namawiał na całkowite zgolenie. Zresztą mamy taką umowę, że skoro ja nie chcę, żeby on się tam golił to i ja mam bana, bo on lubi. Zresztą sam mi często powtarza, ze jaka bym tam nie była to jemu się podoba, bo nie jestem dla niego dziurą do ruchania. Łapiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to jest racja
a pokaz mi,gdzie ja proponowalem dyskusje o moim wzroscie? i gdzie napisalem,ze 183 cm to duzo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"mam 183 cm wzrostu,zatem twoja toria upada" Zamknij się już, bo bredzisz. lecz sobie kompleksy w inny sposób. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to jest racja
nie potrafisz odpowiedziec to agresja,atak i obrazanie? vera lynn "mam 183 cm wzrostu,zatem twoja toria upada" Zamknij się już, bo bredzisz. lecz sobie kompleksy w inny sposób. zadalem proste (przynajmniej dla niektorych) pytanie,gdzie chcialem ja proponowalem dyskusje o moim wzroscie oraz gdzie napisalem,ze 183 cm to duzo,odnoszac sie do tego: vera lynn 183 to nie jest tak dużo, gdybyś miał 190 to moglibyśmy dyskutować o twoim wzroście. Ale przykro mi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to jest racja
gdzie chcialem ja proponowalem - oczywista omylka pisarska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
możliwe vera nie polemizuje :P natomiast nie ma nic gorszego niż lizać babie ogłosiony rów :( bleeeeeeeeeeeeeeeee lubisz jak CI się liże dupsko głęboko? sądze ze tak - skoro sama nazywasz się suką w łóżku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zróbmy tak - idziesz w miasto i przeprowadzasz badania naukowe (oczywiście plan badawczy jest przy tym niezbędny - pamiętaj). twoim zadaniem jest znalezienie 100 kobiet, które mają powyżej 175 cm wzrostu - robisz zdjęcia ich stóp - oczywiście z karteczką na której zapisany jest wzrost tej kobiety - to wszystko w celu weryfikacji. Potem wracasz do domu, zakładasz wątek na forum i dodajesz te zdjęcia. Ciekawe co ci z tego wyjdzie. Widziałeś ze dwie stopy w życiu i bredzisz, Badania naukowe na temat stóp albo wiesz co masz zrobić. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ahas - i jeszcze jedno. Nie ja siebie tak nazywam, tylko odpowiedni Ktoś mnie tak nazywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to jest racja
najpierw odpowiedz na proste pytanie albo wiesz co masz robic 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×