Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość spostrzegawczy chooy

Wysokie kobiety mają strasznie aseksualne

Polecane posty

ja mam 167 cm ,mam sliczne nózki ,stópki,a zyrafy naprawde sa obleśne z tymi wielkimi syrami hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czop456
ogolnie wysokie baby całe sa aseksualne bo sa wielkie,takie od 175 bleee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolejni dwa kompleksiarze do kompletu. :D "syry" - wtf? :D nie znoszę wieśniaków, którzy nie nauczyli się języka polskiego. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha Ewelinka - sorry ale do nory pokurczu :) dla mnie z tym wzrostem nie zasługujesz na związek tylko bycie dupskiem do ruchania w jakimś burdlu:) powinnaś brać w gębe i do dupu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wierzę, że skończyłeś psychologię. Nawet nie wierzę, że cokolwiek skończyłeś - twój sposób wypowiedzi można przyrównać do mowy robola na budowie. Momentami jesteś gorszy ode mnie. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trololo
ja mam 175 cm i stopę 40 - 41...mam też koleżanki po 160 cm, latają cały czas w obcasach i mimo, że stopy mają mniejsze to paluchu powyginane, zniekształcone...wstrętne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to jest racja
juz myslalem ze jestes osoba,ktorych sie strasznie boje,na szczescie chyba nie jestes; czasem nie warto wszystkich atakowac,choc rozumiem,ze po pewnym czasie czytania tego samego sataje sie to niejako naturalna reakcja,w gruncie rzeczy dobra z ciebie dziewczyna i osoba i mysle,ze moglibysmy wiele mysli i zdan wymienic i dla mnie mimo wszystko bylobyy to przyjemnoscia,wiesz? w glebi siebie wiesz,i ja wiem,wiec niech tak zostanie,niech to pozostanie schowane bez nieporzebnych akcji,zmykam nad wode,milej soboty aaa jeszcze jedno,wiesz,ze do ciebie pisze prawda? ty wiesz i ja wiem,to wystarczy:) wybacz sposob pisania,nie jest on wyrazem braku szacunku, to tyle 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też noszę buty w rozmiarze 40/41 - zależy od producenta. I jest to proporcjonalny rozmiar stopy dla osoby o naszym wzroście. Wysoka kobieta ze stopą 36 wyglądałaby po 1 - karykaturalnie, a po 2 - stopersiak nie utrzymałby sylwetki. tym koniobijcom wszystko trzeba wytłumaczyć. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to jest racja
wylaczajac kompa chcialem jeszcze "Komus" rzucic,ze to wczesniej,to bylo marne prowo,ktore czasem kazda marna istote (jak ja) bawi,bede Cie zaczepial :classic_cool: 🖐️ p.s. teraz widze,jak komiczne jest pisanie bez "ogonkow" :) milego dnia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie będę wklejała na forumie członków swojego ciała. :O Kiedyś wkleiłam fotełe włosów i starczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jestem wysoka z roz. 37
Nie każda wysoka ma wielkie stopy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jestem wysoka z roz. 37
vera lynn - ja jak schudłam to miałam nawet rozmiar 36 i wcale śmiesznie nie wyglądałam. Koleżanka stwierdziła, że mam stópki jak księżniczka. Nic w tym karykaturalnego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jestem wysoka z roz. 37
Tylko 170 cm... ale w butach mam 180 cm minimum. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jestem wysoka z roz. 37
Nie jest to samo... ale wg zasad musiałabym mieć pewnie min. 39 rozmiar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jestem wysoka z roz. 37
Na szczęście mam małą stópkę. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jestem wysoka z roz. 37
I nie wygląda to karykaturalnie, a wręcz przeciwnie. Szpilki wyśmienicie. Takie kajaki to dopiero karykatura stópki. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jestem wysoka z roz. 37
W dodatku mam bardzo długie nogi... więc całość wygląda bardzo dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie jesteś wysoka a stopę masz zupełnie proporcjonalną do swojego wzrostu. :) A wiesz, że but o rozmiarze 37 cm odpowiada 24 cm długości stopy? Natomiast but - czterdziestka to 26. cm. 2 centymetry to żadna różnica. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×