Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nazdrowsze produkty

Najzdrowsze: ketchup / majonez / margaryna

Polecane posty

Gość do przedmówczyni
tłuszcze trans = utwardzone oleje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozwiewam watpliwosci ....
nie masz racji z tym znakiem rownosci. niektore utwardzone oleje nie maja tluszczow trans, a owe tluszcze znajduja sie nie tylko w utwardzonych olejach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no pewnie tak może
kurwa tak pierdolicie o tych olejach to ja wole masło prawdziwe, może mi sie we łbie tak jak wam nie popierdoli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozwiewam watpliwosci ....
ba, prawdziwe maslo najlepsze, ale tlumacz im ;) zaraz ci wyskocza z miazdzyca :D jakby tego masla jedli codziennie i na kostki, a do tego nic roslin .... ps. nie denerwuj sie tak, nie ma przeciez o co ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czyli w końcu
nikt nie umie oceniać tych produktów, skoro tylko są epopeje nt tego co zdrowe, a żadne konkretne nazwy nie padają :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesteś jedną z tych......
margaryny nigdy zdrowe nie będą a majonez czy ketchup wtedy jak sobie sami zrobimy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DO - jesteś jedną z tych......
Nie na temat piszesz, pytanie dotyczyło produktów, które są w sklepach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest taka margaryna "pro active" czy coś która niby jest zdrowa tylko duuużo kosztuje keczup można kupić dobry, bez konserwantów, z pomidorów, ale też dużo kosztuje ja np. wolę zjeść mniej ale lepsze więc kupuję keczup z pomidorów, a nie wodnisty euro schoper

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a do tego dochodzi cukrzyca
w sklepach nie ma ketchupów bez konserwantów to tylko reklamy i słowo pisane , bo nie tracą koloru czyli nie brązowieją jak domowe które trzyma się w piwnicy na dodatek ciemnej , masło jest zdrowsze od margaryny każda margaryna jest sztucznie utwardzana i tak konserwowana ,żeby nawet w cieple nie zjełczała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to tesz mi!
zadna margaryna nie jest zdrowa, a ja na tej "pro-active" pisze, ze zdrowa, to jest to tylko reklama. przeciez wiadomo, ze nie napisza na jakims produkcie, ze jest nie-zdrowe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość esmelka
Prawda, domowy majonez smakuje najlepiej, ale jeśli chodzi o keczup to ten Dworski jest smaczny i w 100% naturalny, a ja lubię jak w nim nie ma konserwantów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krzysia777
Ketchup McDonalds marki Develey jest warty uwagi. Fajny skład, 190g pomidorów w 100g ketchupu, idealna konsystencja i oczywiście genialny smak. Moje dzieciaki lubią go również za fajna buteleczkę. :) Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×