Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

aniulka888

zakupy online??

Polecane posty

hej, która z kobitek zna jakis fajny slep online gdzie moge sobie kupic: -szlafrok -pizama -kapcie -figi i kosmetyki? Tylko aby nie było drogo, szybki transport i nie droga wysyłka?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megi be
a ma to być nowe, czy używane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dalera
intymna.pl, tylko nie wiem czy kapcie mają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dalera
i kosmetyków chyba też nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lenka159
Sin-say? chociaż nie wiem jakie dokładnie tam mają kosmetyki... Albo zobacz na allegro, tam zawsze jest duży wybór;) A w jaki sposob płacicie za zakupy online? Ja mam zamiar korzystać z https://bezpiecznyprzelew.pl/ bo ostatnio wysłałam pieniądze normalnie i do dzisiaj nie doszły do adresata:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobietki ! :) Na rynek polski weszla nowa firma internetowa, zajmująca się sprzedarzą perfum (czyli powyzej 16% zaperfumowania, a nie mniej jak w drogeriach) oraz środki czystości do domu. Wkrótce również inne rzeczy. Wszystko w najwyzszej jakosci i w niskich cenach. Dołączając do firmy zyskuje sie 30% znizki na WSZYSTKIE produkty, nie ma żandych umow, nic się nie traci. Można kupować rzeczy dla siebie, rodziny, znajomych, do domu ( bo przeciez kazdy musi czasami posprzątać) :) Można zaoszczędzić, a i zarobić spore pieniądze polecając dalej firmę i produkty :) Jeżeli ktoś byłby zainteresowany, proszę o kontakt i myślę, że przez skype czy ewentualne spotkania dałoby się wszystko jasno wytłumaczyć :) Coś w podobie FM, ale znacznie lepsze i bardziej zyskowne :)) Ja sama przeszlam z FM, do tej wlasnie firmy :) Także drogie kobitki, czy nawet panowie, proszę śmialo pisać i pytać o wszelkie informacje, dogadamy się i będziemy działać w tym świecie bez pracy!! :) Piszcie tu: aniaz78@wp.pl Pozdrawiam gorąco ! Buziaczki !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedyny sklep z ciuchami, z którego korzystam od czasu do czasu to: http://sklep.ultrasgate.pl/6-bluzy, wybieram tu czasami coś dla mojego faceta. On bardzo lubi ich rzeczy i zawsze jest bardzo zadowolony. Jeśli chodzi o typowo kobiece rzeczy to ja sama nie kupuję przez internet, ja muszę przymierzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marceliaa23
kapcie znajdziesz na stronce born2be.pl :) Mają tam ogromny wybór zarówno kapci jak i bucików do chodzenia na co dzień, polecam sprawdzić! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z dobrych i godnych zaufania sklepów internetowych polecam również www.AzaliaOnline.pl maja piękne kwiatowe kompozycje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sarinka
przeważnie takie rzeczy zamawiam na allegro, jeśli chodzi o elektronikę zaglądam na sferis, maja taki szeroki asortyment że zawszę skuszę się na coś dodatkowego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli zakupy online to polecam www.HirexSkop.pl mają bardzo fajna odzież w niższej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna

Ja mogę zdecydowanie polecić stronę BucikSklep.pl gdzie zawsze kupuję buty dla siebie i swoich bliskich. Miła obsługa i do tego bardzo dobra jakość wykonania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Froodka

Tak, moim zdaniem zakupy w sieci to absolutnie świetna sprawa. Można zaoszczędzić na tym zarówno czas jak i pieniądze, ze swojej strony moge polecić BucikSklep.pl - szczególnie, że mają teraz super promocje wiosenne. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×