Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mozarella 69

praca jako osobista asystentka

Polecane posty

Gość mozarella 69

szukam pracy jak w temacie, troche jestem sprytna tzn umiem obsluzyc komputer domowy, przebylam rozne kursy jezykowe i mam wyksztalcenie wyzsze, kierunek filmoznastwo. Szukam pracy tak bo inaczej nie znajde, ale moim problemem jest wzrost, mam tylko 150 cm i to nie jest zart. Chociaz nie wygladam na taki wzrost tylko wszyscy mi daja trche wiecej, bo obcasy no i w ogole. Jestem szczupla, mam obwisle piersi i lekki brzuszek oraz cellulit ale w rajstopach czy ponczochach i pasie do ncih tego naprawde nie widac a przeciez w pracy nie ma za duzo czasu zeby sie rozbierac tyko tak mi sie wydaje liczy sie efektywnosc. prosze nie psadzajcie mnie mam juz 32 lata i wypada wyprowadzic sie od rodzicow. Prosze o porady jak szukac takiej pracy, na co zwracac uwage itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mozarella 69
serio sie pytam, juz mi poradzono w innym watku ze powinnam miec jakies perfumy a zwykly antypespirant w kulce nie wystarczy no i nie wiem co jeszcze, dam ogloszenie z sylwetka, glownei piersi zeby nie bylo potem rozczarowan i pretensji bo tego sie boje najbardziej i mam nadzieje ze ktos do mnie napisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×