Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zaskroniec

Drodzy Panowie nie płaćcie za Panie, bo to zły nawyk

Polecane posty

@dsasasa Czyli wracamy do tematu zaczynajacego się od korzeni. Kiedyś płacenie za kobietę, to była norma. Mężczyzna się starał a teraz mu to uwłaszcza. mi osobiscie się to niepodoba, bo do takich skrajnosci czasem dochodzi w zwiazkach że smiech na sali ... :D Tylko co spowodowało rozruch feministek ? Może miały dość ucisku ? Moim zdaniem kobieta nie powinna NIGDY być silniejsza psychicznie od chłopa, bo on na tym traci i ona :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Egoisteee
Feministki same są sobie winne. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Totalny. Kaszalot
Jestem tępą cipą i nie wiem, że badania naukowe potwierdziły, że kobiety są mocniejsze psychicznie od mężczyzn dlatego dłużej żyją. Jednak jestem głupiutką kóżką bez pojęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do gosci wyzej
dzieki FEMINISTKOM mamy darmowe KURWY , sponsorki , kucharki w jednym :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Totalny. Kaszalot
Nadstawiam się pierwszemu lepszemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsasasa
@totalny problem polega na tym ze kobiety chca rownouprawnienia tam gdzie jest to dla nich wygodnie i pozostaja staroswieckie tam gdzie im sie to oplaca albo rownnouprawnienie wszedzie albo nigdzie feministki to sa idiotki, zrobily wiecej zlego dla kobiet anizeli faceci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Totalny. Kaszalot
I nie musicie brać ślubu, bo po co? Mężczyźni nie znoszą gadać z nami, bo jesteśmy tępe. Dla nich liczymy się jak mięso do ruchania. Teraz się dziwimy, że nie chcą nas brać za żony, a po co? Jesteśmy takie głupiutkie kózki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Totalny. Kaszalot
Umiem tylko napisać - Etam opowiadasz. Popadasz ze skrajności w skrajność. Jestem taka puściutka jak pustostan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsasasa
nie, to nie jest skrajnosc jesli ma byc rownouoprawnienie to wszedzie, bo jesli nie wszedzie to nie ma zadnego rownouprawnienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Totalny. Kaszalot
Zaraz tupnę nóżką i napiszę bo tak lub bo nie, a może zaskoczę inteligencją i powiem nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Totalny. Kaszalot
dsasasa nie dyskutuj ze mną, bo jesteś dla mnie za madry. Ja jestem tylko dwulicowym babskiem. Nie zrozumiem ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martinnn
tak kaszalot, najwazniejsze to sie odpowiednio dobrac ja na przyklad nie lubie silnych kobiet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Totalny. Kaszalot
Martinn nie pierdol głupot, bo coś takiego jak silna kobieta nie istnieję nawet jak silnie ssa ci fiuta. To wymysł takich samych kretynek jaką ja jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martinnn
chodzilo mi o kobiety niezalezne, to mialem na mysli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Totalny. Kaszalot
Niezależne? To te co płacą za siebie i chcą związku partnerskiego. Ty takich chcesz, więc nie dawaj się nabrać na moje głupoty, że kobiete silną reprezentuję ja lub mi podobne, bo to wymysł mojego glupieego umysłu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Totalny. Kaszalot
Ja jestem dwulicową suką, ktora udaję niewiniatko bezbronne, ale strać pracę to ci upierdolę rękę i wyrzucę na bruk. Zapamiętaj to do końca życia im kobieta udaję głupszą tym jest mądrzejsza, im udaję bardziej uległą tym będzie bardziej dominacyjna w związku lub małżeństwie. Zawsze jest odwrotność. Faceci to naprawdę banda frajerów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martinnn
nie, ja nie chce takich co placa za siebie i takich ktore chca zwiazku partnerskiego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Totalny. Kaszalot
Potrafię się dodatkowo śmiać jak kretynka, aby zamaskować swój podły charakter. Wysse cię z kasy jak pijawka z krwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Totalny. Kaszalot
To pukaj chłoptasiu do mnie, będę cała twoja. Kocham takich głuptasów tylko potem nie płacz jak cipa, że sobie ze mną zmarnowaleś życie i brzydzisz się mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martinnn
nie mam za duzo kasy, wiec lepiej wysysaj kogo innego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ten przedwczorajszy
Totalny kaszalocie, piszesz, ze kobieta zawsze wybierze samca alfa. Kim jest samiec alfa? U zwierzat - najsilniejszy w stadzie. Ludzie miewaja bardziej rozwiniety intelekt i nadrabiaja nim czasem braki w posturze. U zwierzat rozwiniete tez sa silnie instynkty, agresja. Ale czy u mezczyzny rzeczywiscie takie cechy sa najbardziej pozadane? A gdzie zaradnosc, pomyslowosc, kreatywnosc? Tylkom ktos bardzo prosto i powierzchownie myslacy moze uwazac, ze placenie na randce jednoznaczne jest z utrzymywaniem rodziny. Wiekszosc mezczyzn placi na randce zeby przypododbac sie kobietom, ktore jak widac tego oczekuja. Nie rozumiem tego koronnego argumentu o obowiazkach finansowych, kiedy kobieta pojdzie na macierzynski. Oboje rodzice maja za zadanie utrzymywac dziecko - nie jedno tylko. Kobieta pracujaca na umowe o prace ma zagwarantowana pensje 100% na urlopie macierzynskim. No chyba, ze Panie planuja przedluzac ten urlop macierzynski do czasu, kiedy dzieci skoncza po 18 lat, a po doswiadczeniu na rynku pracy nie bedzie wspomnienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Totalny. Kaszalot
Ops jaka ze mnie pusta lala. Wygadałam swoją taktykę. Ops hahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Totalny. Kaszalot
A gdzie zaradnosc, pomyslowosc, kreatywnosc?W mojej dupie. Samiec alfa to ten, który zarabia więcej. Czyś ty kretyn, żeś tego nie wyczytal z moich wypowiedzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" Potrafię się dodatkowo śmiać jak kretynka, aby zamaskować swój podły charakter. Wysse cię z kasy jak pijawka z krwi." Miło że się przyznajesz ;) Dostarczasz darmowego kabaretu ... Tylko taki ktoś w meskiej psotaci raczej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Totalny. Kaszalot
Tylko taki ktoś w meskiej psotaci raczej. - Mam problemy ze zbudowaniem poprawnywnego zdaniaaa, bo jestem taka tępa. Kabaret dostarczam głupotą reprezentując stanowisko idiotek takich jak ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martinnn
kaszalocie to w koncu kto jest autorem bo przed chwila to bylem podobno ja autora tu chyba nie ma, on zupelnie inaczej pisal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×