Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zaskroniec

Drodzy Panowie nie płaćcie za Panie, bo to zły nawyk

Polecane posty

Gość martinnn
moorland bo slabej kobiecie latwiej zaimponowac i mozna nia manipulowac i w ogole lepiej sie z taka zyje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Totalny kaszalot
@martinnn nie jestem autorem ------------- A ja być wrózka zębowa narazie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martinnn
wiesz jak dla mnie to mozesz byc i wrozka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do martin
No cos w tym jest ze slabej psychicznie kobiecie latwiej zaimponowac i nia manipulowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martinnn - no i gdzie tu ta męskość? Oczywiście, są faceci którzy lubią takie kobiety bo mają prawdziwą potrzebę opiekowania się bezbronnymi kobietami, kotkami i szczeniakami i to jest słodkie. Ale być z kimś słabym psychicznie z wygody albo/i bo silniejszy cię nie chciał? Daj spokój...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martinnn
no wiem ze cos w tym jest, to nie ja wymyslilem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martinnn
moorland tylko widzisz nie kazdy facet ma potrzebe ciaglego udowadniania innym swojej meskosci, ja wole slabsze i mnie lotne laski, bo z takimi sie latwiej zyje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeżeli facet jest naprawdę męski to nie musi się starać nic udowadniać. On po prostu taki jest. Jak ktoś jest z natury śmieszkiem to nie pracuje nad tym, żeby śmiać się z byle czego, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martinnn
dokladnie tak, co nie zmienia tego co napisalem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do martinnn
daj se spokoj gadac z durnymi babami z kafe 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martinnn
nikt tego nie neguje przeciez, napisalem juz wyzej ze kazdy wybiera taka kobiete jaka mu pasuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszalot - no i ja właśnie takich nie lubię :P Jak facet ma być rycerzem to udowodni, że nim jest nawet wiedząc, że ja sobie sama tą lodówkę przestawię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martinnn
moorland tylko nie kazdy jest rycerzem i chce cos udowadniac, jest jeszcze cos takiego jak wygoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Totalny kaszalot
No a ja bym chciała takiego, grunt by trafił swój na swego ale nie chodzi tu o przestawianie lodówki, tylko by facet czuł się facetem. Męzczyźni to takie dziwne stworzenia, co potrzebuja podziwu, poczucia się męskim i opiekuńczym. Jak te cechy zaczynac na siłę się zmianiać i kobiety stają się bardziej męskie zatracając swoją kobiecość, moga mieć wtedy problem ze znalezieniem partnera :D to nie moja wina, że tak urzadzony jest świat, skad tyle singielek hmmm ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tym skąd bierze się tyle samotnych osób to nie taka prosta sprawa. Ludzie żyją coraz szybciej, są coraz bardziej powierzchowni i nie mają ani czasu, ani siły na pracowanie nad relacjami z innymi. Więc często są zwyczajnie samotni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaszalocie a ile masz lat
jak mozna spytac ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Totalny Kaszalot
Mam lat 13, ale znam się bardzo dużo na życiu. Ssałam z połykiem nie raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Totalny Kaszalot
Jest ze mnie prawdziwa dama serca dlatego ssam od razu miecz swojemu rycerzowi i slużę mu swoją pochwą by włożył swój miecz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Totalny kaszalot
Teraz 49.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsasasa
dlaczego jest coraz wiecej samotnych osob? W duzej mierze za taki stan rzeczy odpowiadaja feministki, ktory zrobily niedzwiedzia przysluge kobietom. Dlaczego? Juz tlumacze. Feminstki wmowily kobietom ze wolne, wyzwolone, ze im tez sie nalezy. Mam na mysli tu przede wszystkim sfere seksualna, paradoksalnie z tego skorzystali najbardziej faceci, ktorzy juz teraz nie musza sie starac, biegac za kobieta by miec seks, bo za kazdym rogiem czekaja wyzwolone kobiety, ktorym tez sie nalezy. Maja seks i zero zobawiazan. Feministki sprawily ze znacznie obnizyl sie 'erotyczny kapital" kobiet. Singli bedzie coraz wiecej. Dlaczego? Wymagania kobiet rosna, a mezczyzni im nie potrafia sprostac. Mezczyzni gubia sie w tym szalonym swiecie, gdzie zanika podzial na meski i kobiece zawody. Kobiety wkraczaja w coraz to nowe pola, kiedys zarezerwowane tylko dla mezczyzn. Im kobiety staja sie pewniejsze siebie, tym faceci bardziej popadaja w kompleksy przez co sie staja mniej atrakcyjni dla kobiet i kolo sie zamyka. Znwou paradoksalnie bardziej na tym traca kobiety, ktore z oczywistych wzgledow gorzej znosza samotnosc, innymi slowy zwiazek kobiecie daje wiecej niz facetowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Totalny Kaszalot
Realnie patrząc jestem jak pensjonariuszka czytam średniowieczne poematy, bo jak mój nick wskazuję jestem starsznym pasztetem. Mam cały zestaw dildo. To moi rycerze. Płacę za nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Totalny Kaszalot
Ważę też 100 kg . Pasztet ze mnie jakich mało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Egoisteee
dsasasa dobrze gadasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Totalny kaszaIot
Jem kupe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Totalny Kaszalot2
Jestem podłą cipą z wymaganiami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Totalny. Kaszalot
Wyżej sram niż dupę mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TotaIny kaszalot
Sram

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Totalny. Kaszalot
Udaję kobietę, a wyzywam facetów ordynarnych językiem. Jestem taką głupią cipą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×