Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Lubię krągłe

Czy KRĄGŁE kobiety lubią szczupłych facetów...???

Polecane posty

tak msamo jak dziewczyna o wzroscie 173 i rozmiarem 42 nie jest krągła :P raczej normalna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chęęętny
Skad jestes ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jestem kragla
znam ludzi ktorzy mowia ze jestem gruba :-O:-O:-Oi ze mam schudnac :-O rodzina bo facetom sie podobam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pontyfikacie
Ponton lubi pontony. Chude lubią bogatych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lubię krągłe
Mam wrażenie że V34 ma rację. Wy czyli:,,ja jestem k...." i ,,samiczka27" jesteście normalnej figury. Ale zdecydowanie to lepiej niż WIESZAK na ciuchy. Pozdrawiam obie laseczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samiczka zalezy ile masz wzrostu?:) tez wazne jest co wazy czy to mięsnie czy tłuszczyk?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jestem kragla
no nie wiem czy normalna figure mam ,waze 80 kilo:-O tez pozdrawiam cie autorze, uciekam wpadne pozniej do was :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie chcę być chuda ani też nie chcę miec brzucha i boczkow. Ale trzeba dbac o swoje cialo, cwiczyc, aby skora byla jedrna no i nie było celulitu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lubię krągłe
samiczka27 kilka lat temu na pewno wyglądała lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja znam dziewczyny wazące mniej ode mnie za to z pieknym zwałem tłuszczu na przodzie wypływajacym znad paska od spodni ;) Ładnie napiete ciało i wtedy waga czy rozmiar ma mniejsze znaczenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jestem kragla
no ja jestem ubita :-) zero celulitu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem kragla- gratuluje ci bo ja mam troche celulitu, dbam o siebie, silownia i basen 3 razy w tyg. Nie nie na pewno nie lepiej wygladalam wazac 76 kg:o teraz czuje się lepiej :D nosze rozm gora 38 a dol 38/40 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lubię krągłe
Może to dziwne ale mi celulit się nawet trochę podoba zwłaszcza na pupie kobiety... Chory jestem czy co...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jestem kragla
no moj ex tez lubil cdelulit u babeczek :-) i mialam u niego zakaz odchudzania :-O samiczko - te kilogramy sie jednak czuje, przeciez trzeba to dzwigac i dobrze ze zrzucilas :-) ja chce schudnac teraz jakies 10-12 kilo :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jestem kragla
jejku ciut celulitu nikomu nie przeszkadza, jasne jak wszystko zwisa i lata jak galareta to co innego :-) fajnie u was, wpadne pozniej musze na zakupy isc :-) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko żadna się nie chcę przyznac że go ma :o Ale sa mizidla specjalne na to cholerstwo no i cwiczenia najwazniejsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lubię krągłe
Może i jestem chory. Ale celulit ma dla mnie troszkę sexi urok. Ogólnie równo na całym ciele kobiety może występować ze wskazaniem na pupę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do meskiego brzucha to jest moje zdanie. I go nie zmienie :) wlasnie facet z brzuchem rucha kiepsko :o mialam kiedys takiego z brzuchem - tragedia ( wiem że nie kazdy jest taki sam ) ale zdecydowanie wole bezbrzusznych panow :) nie musi miec kaloryfera;) Celulit - paskudny jest jak to się moze podobac? :o Wracajac do tematu ;) ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lubię krągłe
samiczka27 - nie denerwuj się bo to na urodę szkodzi. Schudniesz za mocno i będziesz miała taki nastrój jak panna Vera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem spokojna :) dzięki :) Ciekawy temat założyłes muszę ci przyznać :) zawsze myślałam że wieszaki są bardziej atrakcyjne od kraglych kobiet:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Samiczko - jeżeli ktoś dba o jakąś czystość językową w piśmie jest dla ciebie pusty? Masz świetną definicję, gratuluję. Zamiast uzewnętrzniać się na forum, proszę, weź do ręki książkę i się doszkól. Autorze - ja też jestem krągła, ale szczupłych facetów nie lubię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lubię krągłe
->samiczka oj jesteś w błędzie. Krągłe zdecydowanie są atrakcyjniejsze. Nawet Rubensa (Vera popraw jak zle napisane) takie kobiety fascynowały...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie jestem zbyt atrakcyjną interlokutorką, samiczko. Ale czego spodziewać się po istocie, która targa korala pod wypociny dewianta w rajstopach. 🖐️ Okaż szacunek swojemu facetowi i się ogarnij, a jak cię nie zaspokaja to z tego samego powodu go zostaw i spełniaj się jako naczelna onanista forum o kupie. Wyprażam sopje, ódzjelam siem ino w pefnei czenździ wontkuf. :classic_cool: 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×