Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kasiulka2012

Kosmetyki bardzo dobrej jakości i tanie

Polecane posty

Gość Kasiulka2012

Witam wszystkich, od maja 2012 roku podjęłam współpracę z polskim producentem kosmetyków, używam ich regularnie oraz polecam innym i wszyscy jesteśmy z nich zadowoleni. Kosmetyki zwłaszcza kolorowe są porównywane z tymi z górnej półki, a ceny rewelacyjne, np. pudry w kamieniu już od 10,90 zł, fluidy od 6,90 zł, lakiery do paznokci 5ml - 4,90zł i wiele wiele innych. Co najważniejsze niska cena nie wpływa na jakość, która jest bardzo wysoka. Można kupować tylko dla siebie z 30% rabatem, można też odsprzedawać albo polecać innym osobom. Jeśli chcecie zapoznać się z ofertą - z chęcią prześlę szczegóły. Piszcie: neska10@op.pl PS. Producent jest na rynku polskim od ponad 20-stu lat, ale sprzedaż przez "polecenie" wprowadzono dopiero w połowie 2010 roku, więc dla większości z nas jest to nowa marka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kruczens
Jakoś polskie marki średnio do mnie przemawiają. Z marek zagranicznych zdecydowanie polecam Hildegard Braukmann, czyli po prostu HB. Mają kosmetyki na bazie ziół i witamin. Mają również serię produktów na bazie aloesu. Szczególnie polecam ich kremy, ale również szampon. To co sprawdziła dawało lepsze efekty, niż moje dotychczasowe kosmetyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiulka2012
No właśnie. Bardzo dobrej jakości kosmetyki i w bardzo atrakcyjnych cenach. Od września wchodzi kolejny katalog, a w nim nowe produkty i mnóstwo promocji. Jak kupować, jak można zarobić i wiele innych informacji możecie poczytać na stronie twojekosmetyki.klubmariza.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lenina
Ja też nie miałam zaufania do tych kosmetyków. Obawiałam się, że tak atrakcyjna cena nie może dobrze świadczyć o jakości...ale...skoro są tak tanie można zaryzykować i sprawdzić ;) Ja spróbowałam...zakochałam się w barwach 5ml lakierów do paznokci i aromatach maseł do ciała...i wciąż odkrywam coś nowego..:) Osobom zainteresowanym polecam: http://www.grazia.klubmariza.pl/page/katalogi/27/ Można zamawiać u mnie pisząc na: aromaty@spoko.pl gg3986044 lub kontaktując się przez stronę, której adres podałam. Zachęcam do zakupów lub do współpracy. Grażyna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaptus
kruczens - ja od jakiegoś czasu również kupuję kosmetyki HB. Mam już dezodorant i krem nawilżający. Co tutaj dużo mówić - różnica jest ogromna, przede wszystkim w jakości. To są kosmetyki naturalne. Najtańsze produkty nigdy nie będą zapewniały dobrego standardu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przedmówco - tanie, ale jak na kosmetyki naturalne, przy czym ich jakość jest jak najbardziej zadowalajaca. Szczególnie jeśli chodzi o kremy i szampon. Oczywiście to kwestia dopasowania odpowiedniego kosmetyki pod siebie - mnie się udało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a możesz polecić dobry produkt do prostowania włosów? mnóstwo tego na rynku, bardzo różne ceny...potrzebuje czegoś ochronnego przed wysoka temp., jednocześnie wygładzającego i zapobiegającego puszeniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostatnim moim zakupem jest odżywka koloryzująca NOOK KROMATIC CREAM oraz lakiery Essie. Kupiłam to wszystko na Negozio.pl. Odżywka jest rewelacyjna, efekty super. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×