Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aks100

Stulejka-erekcja u lekarza

Polecane posty

Gość aks100

WItajcie, ostatnio wykryłem u siebie stulejkę. Mam zamiar pojsc z tym do lekarza, jednak boję się że podczas wizyty dojdzie u mnie do erekcji, a co najgorsze do wytrysku. Staram się przełamać ten lęk już od 3 miesięcy, jednak nadal nie byłem u lekarza. Nie jest to kwestia podniecenia, bo nie jestem gejem ale rozbieranie się przy kimś może pobudzić moje narządy. Czy ktoś z Was wie może jak taka wizyta wygląda? Proszę o pomoc. Co mam robić Pzdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TOMI8169
NIE WIEM JAK WYGLADA TAKIE BADANIE ALE JA CO POL ROKU CHODZE SOBIE DO PANI UROLOG TAK SOBIE PRZEBADAC MALEGO I NIE POWIEM TROCHE MI SIE UNOSI, ALE SPOKO. JAKOS PANI NIE ZWRACA NA TO ZBYTNIO UWAGI. PIERWSZY RAZ GDY BYLEM TO SIE MILO USMIECHNELA JA ROWNIEZ. NIE MA SIE CZEGO OBAWIAC, A ZDROWIE WAZNIEJSZE OD WSTYDU. WKONCU TO LEKARZ I PODCHODZI DO TEGO PROFESJONALNIE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do bojącego
kup i zastosuj brom. Dawniej w wojsku, by żołnierze nie lalali za dupami, otępiano ich libido bromem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slobodan
Panie doktorze co sie ze mna dzieje non stop mysle o seksieA pani brom brala?Nie pani doktorze jeszcze dzis nie brombralam.A tak na powaznie lekarz wie ze jak sie kutasa dotyka a tym bardziej jak to jest pani doktor ze kutas moze stanac.Nie przejmuj sie.Nie mysl o takich rzeczach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×