Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Eteryczna12345

mam 21 lat

Polecane posty

Gość mertav
ja tez i tez mam 21 lat a to wszystko przez......tradzik!! tak tak on mi zniszczyl cale zycie, przez niego moja samoocena wynosi 0 i jak tu byc szczesliwym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skonczylam technikum,zdalam wszystkei egzaminy:zawodowe i mature. chcialam zrobic prawko i pojsc od razu do pracy zeby sie usamodzielnic,ale nie mialam na to kasy,a ze mieszkam w malej wsi to mam wielkie problemy z dojazdem wiec i z praca byl problem. namowil mnie ojciec na studia wiec zaczelam dziennie studiowac resocjalizacje i tak dzieki temu jestem uwieziona miedzy domem a uczelnia. nie mam wlasnej kasy -na wszystko musze brac od rodzicow. tata jest bardzo apodyktyczny, m oze to za duze slowo ale tak to wyglada ze ma swoje poglady i uwaza ze poki zyje na jego rachunek mam sie go sluchac no wiec wiecznie awantury ze gdzie3s wychodze. stawia mi godziny powrotu i zawsze pyta gdzie ide i z kim...nigdy nie bylam na calonocnej imprezie czy wakacjach ze znajomymi bo nie mam na to kasy a tatus zabranial na dodatek mieszkamy w malym domu i nie moge zapraszac znajomych bo nie mam gdzie ich zaprosic bo nie mam swojego pokoju (5 osob zyje w jednym pokoju) no i lipa bo nawet moj zwiazek rozpadl sie przez to bo wstydzilam sie powiedziec w jakich mieszkam warunkach i myslal ze nie chce zeby poznal moja rodzine.... to nie wszystko,ale po co sie rozpisywac bo mysle ze nakreslilam mniej wiecej jak wyglada moje nedzne zycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×