Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość najvira

Zabudowa w salonie firma czy indywidualnie?

Polecane posty

Gość najvira

Przygotowujemy do wymiany mebli w salonie, chcemy jedną ścianę zabudować. Zastanawiam się czy nie wyjdzie taniej złożyć szafo-graderobę we własnym zakresie. Sprawdzaliśmy ceny kilku firm wykonujących szafy coś ale komandor jednak cena mimo, że to nie oryginał jest dość wysoka. Czy komuś udało się zbudować taki mebel bez pomocy firmy? Czy lepiej nie kombinować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 11111222222333333444444
Oczywiście że samemu taniej, ja z mężem zrobiliśmy sami, mąż to wszystko obmierzył dał do przycięcia i poskręcaliśmy i gotowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prestonica
Jeśli masz w domu złotą rączkę, to z taką szafą nie powinno być problemu. Gorzej, jeśli nikt z domowników nie wie jak posługiwać się narzędziami - wówczas lepiej zaufać specjalistom :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zamówiłam tylko drzwi przesuwne z montażem, środek zrobiliśmy sami musisz mieć tylko materiał i narzędzia plus kogoś do pomocy, kto nie ma dwóch lewych rąk albo ew. zamówić w markecie typu obi gotowe półki z płyty (mają stolarnię i tną na wymiar), do tego podpórki, wiertatka, kołki, poziomica i do roboty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inesines666
Niedawno kupiłam mieszkanko na osiedlu europejskim w krk i zabieram się właśnie za jego urządzanie. Na szczęście nie mam takiego problemu - mieszkam sama, więc na pewno wynajmę ekipę montującą. Kurczę, mam tylko nadzieję, że nie zbankrutuję:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajnie sobie zrobić coś samemu, ale pytanie czy wyjdzie tak samo efektownie jak wykonane przez fachowca... bardzo łatwo niepotrzebnie stracić przestrzeń, lepiej zlecić takie zadania profesjonalistom. mnie się podobają rozwiązania n-design, jak już koniecznie sama chcesz kombinować, to sobie zajrzyj na ich projekty, może coś podpatrzysz fajnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×