Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

gosh1989

SKAKANKA-czy skakanie pozwoli i schudnac z tylka i troche wyrobic uda pozbywa

Polecane posty

jac sie cellulitu tak z 20min dziennie plus dieta i jakies tabletki na cellulit.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fanfarona
trenuj około 30 min dziennie i najlepiej ze zmienną intensywnością, tzn. najpierw 2 minuty maksymalnie szybko i później minutę spokojnie (czas uzależniony od twoich możliwości, aczkolwiek proporcje powinny być zachowane 2:1); skakanka działa na metabolizm, zaczniesz spalać tłuszcz z całego ciała, ale wiadomo, że organizm sięgnie w końcu tam gdzie zapasy ma spore. efekty nie prędzej jak po miesiącu - min 6 razy w tygodniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja już 30kg schudlam na orbitreku waze 52 ale ten chlerny cellulit i boczki.a orbitrek mi sie zepsuł a czy te z licznikami kalorii sa wiarygodne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fanfarona
gratuluję spadku wagi! kalorie to rzecz względna i ich liczniki są tylko i wyłącznie orientacyjne. polecam zupełnie zwykłą najtańszą skakankę, jeżeli nie jest ci potrzebna do intensywnych treningów; pamiętaj, że dobra skakanka to taka której rączki będą sięgały twoich pach gdy stopą staniesz na środku linki; aczkolwiek jeżeli teraz zależy ci szczególnie na cellulicie to ja polecam zimne kąpiele (nie prysznic) rano przez około 10 min(temp wody 14-18 stopni) - trochę brutalny, ale naprawdę skuteczny sposób, plus szorowanie gąbką, ale to pewnie już robisz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie nie robie nic bo nie mialam czasu musialam zajac sie 24h chorym dzieckiem takze tylko prysznic szybkia teraz jak juz jest ok to chce pomyslec o sobie:) a skakanke to kupie z regulowana roczka.z kapielami bede tez tak robic. i chyba dieta wysokobiałkowa ale nie dukan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×