Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pycha pycha pycha

Przepis na pyszny makaron ze szpinakiem, pomidorami....

Polecane posty

Gość pycha pycha pycha

ostatnio trochę eksperymentowałam i stworzyłam - moim zdaniem - fantastyczną kompozycję sosu do makaronu (ja podaję z penne, najlepiej kolorowym) a wiec większe pol opakowania mrozonego szpinaku puszka tuńczyka (ja wolę w oleju) 3 pomidory pokrojone i obrane ze skórki starta 1 duza albo 2 małe marchewki pół cebuli albo najlepiej spring onion (zielona część) a wiec najpierw podsmażamy cebulke, dodajemy pomidory, po chwili szpinak i satarta marcjewke, dusimy do miekkosci i dodajemy tunczyka , wcześniej jeszcze przyprawiamy czosnkiem suszonym, pieprzem ziołowym i ja dodaje niestety odrobine vegety :D i na koniec dodaje dwie łyzki śmietany i jedna duza łyżke majonezu i to cala tajemnica sosu, na wierzch mozna posypac parmezanem, smacznego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pycha pycha pycha
zamiast tunczyka jesli nie lbicie mozna dodac kurczaka wczesniej obsmazonego albo szynke parmenska np.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaksd
nie brzmi smacznie ten tunczyk :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pycha pycha pycha
no wiem, ze nie brzmi, ale swietnie pasuje, ale to trzeba sprobowac i lubic tunczyka, mozna go zastapic czyms innym jesli ktos nie lubi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurdeczko
ba, jak dodasz vegety, to wszystko bedzie "pyszne" :D szczegolnie, ehm, spring onion :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mlynia
Ja kluchy lubię w każdej postaci :-) Ostatnio podejrzałam u znajomych prosty i smaczny sposób: opakowanie sera pleśniowego czonek (2-3 ząbki) suszona bazylia olej Ser pokroic w kostkę, dodać starty czosnek, posolic, popieprzyć, dodać suszoną bazylię, polać oliwą i zostawić na ok. 2-3 godziny krojone pomidory w sosie z puszki oraz mały koncentrat pomidorowy podgrzać w małym garnuszku. Ugotować makaron (najlepiej pasują szerokie wstążki) - nie przelewać zimną wodą - gorący makaron nałożyc na ser, polać pomidorami, wymieszać, nałożyc na talerze - rzucić kilka listków świeżej bazyli. Pycha! Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaaarrrrrrrraaaaaaaaaaaaaaa
ja znam lepszy sos. Podsmażamy 1 cebulę,potem dodajemy opakowanie szpinaku mrozonego,nastepnie oliwki i kapary i pomidorki cherry,jak to sie troche poddusi dodajemy ser feta a nastepnie śmietane,pycha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×