Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość usg 4d

Gdzie w Krakowie USG 3d/4d ?

Polecane posty

Gość usg 4d

Gdzie w Krakowie robiłyście usg 3d/4d w II trymestrze? Czy polecacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja robiłam w Kovmedzie na Pleszowskiej. Co prawda byłam u dr Kruszewskiej, ale polecam dr Jankiewicza bo to świetny specjalista od USG, choć akurat do niego chodziłam na NFZ na zwykłe 2D. Ale też pracuje na Pleszowskiej i można się zapisać prywatnie na 3/4D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość usg 4d
A jak z ceną za USG 4d? Ja narazie się zastanawiam nad pro-creative na czystej - dr. Deszyńska / 250 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też coś kolo tego właśnie jakieś 250 ale to było jednak 2 lata temu wiec nie wiem jakie ceny są teraz. No i tak szczerze to w sumie mnie to 3d nie zachwyciło jakoś specjalnie i wydaje mi sie ze to jednak trochę strata pieniędzy. Taki pic dla rodziców. No ale chciałam je mieć już w 1 ciąży, nie udało się w 1 ani w 2 więc w trzeciej zrobiłam. Gdzieś nawet mam płytkę. Raz ją oglądałam i tyle. Zocha z brzucha w niczym nie przypominała tej Zosi która się urodziła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość super zadowolona!!!
Ja serdecznie polecam dr Dariusza Zarotyńskiego. Świetny lekarz, wszystko pokaże, ma świetny sprzęt, drukuje zdjęcia i całą rozpiskę badań. Koszt 250 zł, przyjmuje na Kluczborskiej 31/15 881-20-20-20, 881-30-30-30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agata45415
Chwalę sobie doktora Łabiaka z gabinetu na Podkowińskiego. Na miejscu nie ma pełnego usg co prawda, ale można się na takie pełne umówić u niego na Piłsudskiego w Ultramedica. Dobry, uczciwy kontakt, zawsze mówi jak jest, a nie opowiada bajeczek. Można dopytać, nie zbywa człowieka a miałam sporo doświadczeń z lekarzami, którzy właśnie tak robili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zajrzyj na www.facebook.com/GabinetLabiak Ten lekarz prowadził mi dwie ciąże, w tym jedną problematyczną. Nawet potrafił mojego męża uspokoić, co naprawdę się rzadko zdarza :) Długo się u niego leczyłam już przed pierwszą ciążą, zawsze terminowy, przyjmuje w niektórych przypadkach całodobowo, a co najważniejsze doświadczony specjalista. Specjalizuje się w najtrudniejszych przypadkach. Rzeczowy i spokojny. USG profesjonalne, żadnego pośpiechu. Myślę, że to duży plus jednak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczkazuch

świetne usg 3d/4d mają w Prima Medzie . Szybkie terminy i super cena . Ja robiłam swoje u dr. Piotra Mogiły-Komorowskiego . Polecam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×