Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ElciaMM

Pożyczka bez BIK, ZUS, I US ze środków UE

Polecane posty

Gość ElciaMM

Oferujemy pomoc finansową w formie pożyczek dla mikro przedsiębiorców oraz sektora MSP. Nasze pożyczki są gwarantowane przez Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego. Kwoty od 10.000 zł-120.000 zł Do 30 000 zł bez ZUS i US (powyżej wystarczą ostatnie dwa dowody wpłaty) Do 70.000 zł bez weryfikacji BIK. Dla firm działających poniżej 12 miesięcy pożyczki "na start". Minimum formalności - możliwość otrzymania kredytu bez wychodzenia z siedziby firmy. Szybka wypłata - do 10 dni od złożenia wniosku Atrakcyjne oprocentowanie - 15,5% / rok Bardzo wysoka skuteczność 90% przyznawania pożyczek NIE POBIERAMY OD KLIENTA ŻADNYCH OPŁAT PRZYGOTOWAWCZYCH. Zapraszamy do współpracy. Działamy na terenie całej Polski. Przykładowa symulacja już z ubezpieczeniem (zwracanym przy wcześniejszej spłacie) i kredytowaną prowizją: 10.000 PLN/ 2lata = 610,17 PLN / mc 15.000 PLN/ 2lata = 915,26 PLN / mc 20.000 PLN/ 3lata = 909,11 PLN / mc 30.000 PLN/ 4lata = 1.137,62 PLN / mc Proszę o ewentualny kontakt jeżeli będą Państwo zainteresowani. Pozdrawiam Elżbieta Fedorowska Specjalista ds. sprzedaży pożyczek MSP 535- 941- 380

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ElciaMM
Właśnie...przeczytajcie uważnie, weźcie kalkulator i myślcie. Jeśli nie jesteście zainteresowani to nikt nikogo do niczego nie zmusza. Ja chcę pomóc, nie zaszkodzić. Więc proszę o pozostawienie sobie negatywnych komentarzy dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paweł8989
W niektórych sytuacjach dobrze jest skorzystać z obsługi pośredników. Ja mam dobre doświadczenia z firmą PDC, ze strony www.pieniadzedlaciebie.pl. Udało im się to co mnie się nie udało, czyli zdobyć kredyt bez US i ZUS i to dość szybko. Sympatyczni i doświadczeni ludzie. Pozdrawiam. Paweł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×