Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dumna posiadaczka

stan deweloperski - ile jeszcze kasy?

Polecane posty

Gość dumna posiadaczka

lada moment stane sie szczesliwa posiadaczka wlasnego m3 / 56m2. odbior wprawdzie pod koniec wrzesnia ale jestem ciekawa ile kasy mi to jeszcze pochlonie.Chodzi mi o sama wykoczeniowke tzn plytki w kuchni, lazience i przedpokoju. Panele w pokojach, drzwi wewnetrzne, sciany raczej tylko malowanie. Dodam, ze wyposazenie i caly sprzet agd mam (no moze nowa zmywarke sobie kupie) ale z kolei do lazienki mam tylko pralke czyli potrzebuje kibelka, kabiny, umywalki itd no i do kuchni jakis okap i zlew. Moze ktos z was jest na biezaco? wiem, ze ceny sa zalezne od standardu, ze plytki mozna kupic za 20 ale i za 200 zl, ale chcialam tak w przyblizeniu wiedziec. Z gory dziekuje za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no sama napisałaś, że płytki mogą kosztować i 20 zł za metr i 200, więc o jakie przybliżenie pytasz? możesz zapłacić jeszcze X zł lub 10 x X zł pytanie z serii bezsensownych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość primadonna z koziej wólki
pare lat temu jak wykończeniówke robiła moja siostra mówiło się 1 tys za m2 i prawie dokładnie tyle wyszlo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Całkowity koszt wykończenia mieszkania, od stanu deweloperskiego, to ok 500 zł/ m2 mieszkania, ale może być więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panna_jpg
sama jestem trochę przerażona tą wykonczeniowka. dalam się namowić na kupno mieszkania we wrocku, w westbudzie niby niedrogo, niecale 4000/mkw, ale ile jeszcze w to wlożę to się dopiero okaze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×