Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rudzia16

Wstydze sie zrobic LODA swojemu facetowi !

Polecane posty

Od pewnego czasu moj facet prosi mnie zebym zrobila mu loda,jestem z nim pol roku a ja sie wstydze przed nim otworzyc ... Jak mam sie przelamac?? Bo to meczy nas oboje bo nie raz sie przez to klocimy no a ja czuje ze to moja wina bo on w lozku jest zupelnie na luzie i zrobilby wszystko o co go tylko w tych sprawach poprosze.fakt ze jest bardziej doswiadczony (i to o wiele bardziej) bo moj pierwszy raz byl wlasnie z nim. Pomozecie ? Bo mnie kusi ten lodzik a jednak nie moge ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasdjfkajfsdkljk
gość Cię nie powinien zmuszać. pół roku to naprawdę mało żeby od kogoś wymagać czegoś takiego jeżeli ta osoba nie ma na to ochoty i tym bardziej jeżeli to twój pierwszy facet. a jeżeli bardzo tego chcesz a jednak sie boisz to zrób to pod prysznicem. będzie ci łatwiej sie przełamać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Londynania
Z lodzikiem jest jak z pierwszym pocałunkiem, troszke obaw ,ze niby nie wiesz jak itd ... a potem okazuje sie ze samo jakos idzie ... ze to nic prostszego. ( Ps ; wazne zeby chłopak był swiezo po kapieli , bo mozesz sie zrazic) No i przeciez wystarczy spróbowac , nie musisz przeciez robic do konca , lizniesz pare razy na poczatek i juz - pierwsze lody przełamana :)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Londynania
Tego nie ma jak z***ać :) Biezesz w usta i lizesz jak pysznego loda , technika jest dowolna jak Ci bedzie lepiej. Tylko nie zmuszaj sie do niczego .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to mysle ze dam rade ;P w koncu musi byc ten pierwszy raz,zadna z nas nie umiala tego od urodzenia hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aradeska
dark, to jest genialne w swojej prostocie :) powiem to swojemu bo bardzo nalega a ja mam opory powiem mu i będę obserwować jego reakcje, już czuję że to będzie bezcenne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ryzykując wiele
Pomysły genialne w swojej prostocie są bardzo ryzykowne w istocie. A jeśli faktycznie okaże się, że kolega robi fantastyczne lody? I się im spodoba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ryzykując wiele
Oral, anal, żadnych fochów, nie trzeba cały czas wszystkiego fundować. Gejowanie ma przyszłość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haha jezeli sie im spodoba no to trudno moze juz przy tym zostana ;P pozdrawiam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez się wstydziłam, dopóki mój chłopak dosłownie nie podsunął mi go pod nos (oczywiście nic na siłę) spróbuj polizać kilka razy, zamknij oczy jeśli chcesz, powiedz mu, żeby też nie patrzył na Ciebie jak to robisz bo np Cie to krępuje, jeśli Ci się nie spodoba to nie rób tego więcej, ale myśle, że spodoba Ci się robienie tego i patrzenie a nawet słuchanie jak jemu jest dobrze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nauczyciellodowy
rudzia16 To proste, troche śmietany gęstej, mleka, cukru, do smaku co tam chcesz np wiśnie, miksujesz to wszystko na mase i do zamrażarki. Jak nie podołasz zapraszam do mnie, nauczysz sie raz dwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mojej spytałem się jakoś po kilku miesiącach, widziałem że jest skrępowana to odpuściłem i jakoś tak z czasem wyszło że spróbowała sama z siebie i z każdym razem jest coraz lepiej( nawet jeśli nierobiła tego perfekcyjnie powtarzałem kochanie uwielbiam jak tak robisz) i na ten moment sama wyciągneła wnioski, nauczyła się i widocznie to polubiła bo niemusze nawet nic mówić a ona sama z siebie mnie rozbiera albo się pyta "lodzik?" nierób nic na siłe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mezowi wstydze sie bardzo robic loda nawet do buzi nie biore, ale kochankowi jak sie z nim spotykam to pierwsze to mu o******* dokladnie dopuki spermy w buzi nie poczuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gosc 19.51 bo ty to zwykła d***** jesteś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LOL NIE WIERZĘ W TEN KOMEN

Gość qość.. 

Jak to możliwe że nie robisz mężowi, ale kochankowi już tak...?! Dla mnie to żałosne, poza tym dla mnie zdrada to jest słabe.. Skoro go zdradzasz to po ch** z nim jesteś?!! ŻAŁOSNE 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
25 minut temu, Gość LOL NIE WIERZĘ W TEN KOMEN napisał:

Gość qość.. 

Jak to możliwe że nie robisz mężowi, ale kochankowi już tak...?! Dla mnie to żałosne, poza tym dla mnie zdrada to jest słabe.. Skoro go zdradzasz to po ch** z nim jesteś?!! ŻAŁOSNE 

A ty wierzysz w ten komentarz? No chyba że mąż to brudas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×