Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Asikla321

Zakupy we Wrocławiu

Polecane posty

Gość Asikla321

Ostatnio we Wrocławiu pojawił się taki portal: www.wroclawwsieci.pl. To jest chyba coś takiego jak grupon i inne takie ale tylko we Wrocławiu. Widzę tam jedną ofertę fajną ale nie wiem czy się zdecydowac. Co o tym myślicie? Kupował ktoś juz tam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mrgolsia
Nie słyszałam o tym. A co chciałaś kupić? Bo może najpierw coś niewielkiego można żeby ich sprawdzić.. tam jest herbata za 3 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Topstylowe
Zapraszam na stronę sklepu z oświetleniem - Topstylowe.pl, gdzie zakupiony towar można odebrać we Wrocławiu, nie płacąc za jego wysyłkę. Wystarczy po zapełnieniu koszyka zaznaczyć opcję odbiór własny Wrocław, a następnie czekać na sms zapraszający do punktu, mieszczącego się przy Ostrowskiego 30 (okolice FAT-u). Posiadamy lampy następujących producentów: Westinghouse LampGustaf Zeroombra Markslojd Ramko Cleoni Falko Aldex Kandel Ronin Kartell Candellux Brilum Brilux ANS Paul Neuhaus LeuchtenDirekt JBT ElmarCo Massive BBK Lighting Effusionidiluce Jupiter Klik Italux Asian Decor Reality Eseo Bright Light Azzardo Eglo Spot Light Ozcan Kaja Kanlux Fantasia Paulmann Spotline ZUMA Line Alfa Nice Price Lis Lighting Artemide Lira Odbiór zamówień od pon. do pt. w godz. 9-17.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmalka
Ja jestem z wrocławia, koszystałam, wszystko ok - polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×