Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

medinka9

GŁODÓWKA - OCZYSZCZANIE ! WALKA O SIEBIE ! SZYBKIE ODCHUDZANIE!

Polecane posty

Kiedy nie ma już czasu , a wiadomo że coś zrobić trzeba to wtedy można podjąc nawet te najbardziej ryzykowne kroki ! ; ) Od dzisiaj zaczynam głodówkę . Ktoś się dołączy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odkwaszenie straszenie
potem szybkie jo jo , nie dziękuję :P wolę ruszyć dupę na jakis fitness i trzymać zdrową dietę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też chodzę na siłownie i ćwiczę , tylko te diety chyba to nie dla mnie. a po każdej diecie można miec efekt jo-jo ; ) pozdrawiam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elvis25
A kiedy zakończysz tę wielką walkę o siebie, kosztem wielu wyrzeczeń i zaczniesz normalnie jeść, wtedy waga szybko wróci do stanu wyjściowego, albo i wyżej, a Ty się podłamiesz, że cały wysiłek na marne. Nie da się szybko i zdrowo odchudzać. Przytycie też nie zajęło Ci dwóch miesięcy. Poszukaj, nawet w Internecie, tematów o tym jak się zdrowo odchudzać, co jeść, jak ćwiczyć, zamiast niszczyć sobie zdrowie w sposób drastyczny. Poczytaj o konsekwencjach głodówek i o tym jak organizm reaguje na takie odcięcie pożywienia. Co to niby znaczy, że nie ma czasu? Czas na zmianę nawyków żywieniowych na korzystne jest zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasne jasne hahaha
heh i na głodówkach będziesz mieć jeszcze ochote i siły na siłownię ? wiesz jak się mówi o dietach "im mniej paliwa tym mniejszy płomień" wrzuc koniecznię fotki efektu jo jo , no chyba ,że się w kadrze nie zmieścisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spokojnie , w temacie odchudzania jestem już trochę obeznana. Dużo o tym czytałam i nie jedną dietę już przechodziłam . Postanowiłam teraz spróbować głodówki także dlatego ,że chce oczyścić mój organizm z toksyn, które często najbardziej szkodzą organizmowi i przeszkadzają w chudnięciu. Trzeba wiedzieć, że po głodówce trzeba mądrze z niej wychodzić. Wszystko robić stopniowo. Zresztą to tak jak po każdej diecie . Jeśli robimy wszystko z głową to zawsze można dać radę. ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Okay, pod koniec sierpnia dodam zdjęcia szczupłej sylwetki i zobaczymy kto wtedy się będzie śmiał ; ) pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z odchudzania nie wyładniejesz
zaraz po głodówce no i może ale poczekajmy miesiąc na twoje jo jo, głodówka ci ten efekt przyspieszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie sztuka wagę zbić
ale potem trzymać wagę i ładną sylwetkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale utrzymanie wagi jest możliwe , czemu hejtujecie ? może warto spróbować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po co więc głodówka
może lepsza dieta 1000 kcal i ruch? głodówke się robi pod kontrola lekarza i to przed operacją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elvis25
Wszystko spoko, ale dodaj też zdjęcia sylwetki za 3-6 miesięcy. Bo, że głodówką zrzucisz kilogramy (w większej mierze z wody i z mięśni, niż z tłuszczu, ale zrzucisz) to wiadomo. Jeśli uważasz, że ćwiczenia pomogą Ci zatrzymać katabolizm mięśni to jesteś w błędzie - tylko go pogłębisz. Ćwiczenia, łopatologicznie tłumacząc, polegają na tym, że w mięśniach powstają mikrouszkodzenia, które naprawiane sprawiają, że mięśnie są większe i mocniejsze. Przy głodówce nie będą miały z czego się odbudowywać - brak białka. Co do oczyszczenia - organizm sam się świetnie oczyszcza w trybie normalnej pracy. Wystarczy zmienić tryb żywienia na zdrowszy i nie dostarczać kolejnych porcji syfu i da sobie radę spokojnie. My tu naprawdę nie chcemy Ci robić na złość, czy Cię obrażać, tylko po prostu pomóc. Nie Ty jedna uważałaś, że głodzenie się będzie świetną drogą do sylwetki. Ale naprawdę nie tędy droga, poczytaj więcej, przemyśl to jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość będzie miec mega jojco
po zakończeniu głodówki rzucisz się na żarcie i w 2-3 dni nadrobisz co z gubiłaś,fote chętnie zobaczę w sierpniu ale za rok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baklavakiz
Ja myslalam zeby zrobic bloga nawet przed, w trakcie i po do pol roku. 3 LATA TEMU ZROBILAM 40 DNI i do dzisiaj przytylam 4kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baklavakiz
daj maila prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedz lody bo odchudzają
jedz lody i popijaj piwem chipsy schudniesz prędko bez efektu jo jo, od głodówek będziesz tylko słaba i w podłym nastroju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxx39
autorko nie sluchaj tych glupot co tutaj wypisuja mialam podobny problem do Ciebie ponad 2 lata temu przeprowadzilam glodowke schudlam 15 kg na i glodowce i wychodzeniu bardzo pomalu wrocilam do jedzenia i nic nie przybralam ponad to co bylo startowalam z wagi 76 kg wage utrzymuje ponad 2 lata i jest jak nalezy. Jest to dobry sposob zeby spalic to co w nadmiarze pod warunkiem ze bedziesz sie pilnowac i wierz w te bajki ze nalezy jesc duzo warzyw one beda zatrzymywac wode i tylko utrudnia ci cały efekt kuracji jak skonczysz juz przedewszystkim proteiny ogranicz wegle i nie sluchaj tych bzdur. przeprowazdzilam na sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wujek google prawdę powie
głodówka na własną rękę ok ale jedno dniowa , chcesz się rozchorować twoja sprawa tylko żeby inne nie poszły w twoje bezmyślne ślady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elvis25
xxx39 - No naprawdę godne podziwu rady - nie jedz warzyw, bo one zatrzymują wodę w organizmie... Całe pokolenia lekarzy i dietetyków chylą czoła. Jednym zdaniem zburzyłaś całe dotychczasowe podwaliny wiedzy medycznej, osiąganej przez ludzkość w ciągu wieków. Nie jedz warzyw, a witaminy dostarczaj z powietrza. Ogranicz węgle (Gdzie dobrze dobrane węglowodany, to podstawa energetyczna organizmu i powinny stanowić około 50-55% spożywanego jedzenia) i nawalaj w siebie proteinami (obciążając organizm kolosalnie, jak przy Dukanie, tyle, że w zamyśle na całe życie). Spalenie głodówką tego co w nadmiarze - o ile masz w nadmiarze mięśni to na pewno. Jeśli szanowna dama xxx39 odżywia się tak jak radzi, to możliwe, że nie tyje (jeszcze zależy ile i jak je), ale ciekaw jestem ile tak pociągnie w dobrym zdrowiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karnitynkaaa
Dziewczyny pamiętajcie, że na samych tabletkach nie schudniecie! Potrzeba jest jeszcze zbliansowana dieta i ćwiczenia. Tabletki są przy takim rozwiązaniu jak najbardziej ok. Ja do odchudzania podeszłam z takim założeniem i się udało. Polecam http:// mmo.pl/51-l-karnityna-olimp-plus-blistry .html (usuńcie spację). Na tej stronce są tańsze niż w innych sklepach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×