Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość x.i.i.i.i.x.x.x.x.i.i.i.x..

czy jest tu gdzies MIKOJAN?!

Polecane posty

Gość adidas sport
a inna część ciała może być żylasta? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wielka szkoda, ale pocieszę się tą inną, żylastą częścią, bo podejrzewam, że nawet na gładko byłaby całkiem kusząca :classic_cool: Ja nie jestem popiertolona, ja jestem zajebysta! Która ekstraklasa chciałaby dostać wpiertol mokrymi ścierkami podłogowymi? 😭:classic_cool: Moje cielesne objawy wskazują na zainteresowanie Twoją osobą i tym co właśnie napisałeś, więc zaufam swojemu ciału o wielorybiej posturze i uznam Twoje słowa za komplement. Wychodzi na to, że masz szczęście, bo gdybym poczuła się urażona to moje zabójcze 200 kilogramów nadwagi wyprasowałoby wszystkie Twoje żyły jak waletz jadący po nierównym asfalcie :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adidas sport
popiertolona w sensie zayebista, c'nie? :classic_cool:🖐️ przecież nie zaczynałbym gadki od tyrania rozmówcy, bo byłbym spalony na starcie :classic_cool: koorwa, ale żem się napracował! aż dłonie mi się trzęsą jak po nie powiem czym... :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masz muskularne rece?
:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adidas sport
szczególnie prawą :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z punku widzenia normalnych ludzi to spaliłeś się sugestią pokazania tzipy, którą modełe sprytnie usunęło, żebym wyszła na napaloną samiczkę czyhającą na fioota autora/autorki tego topełe :classic_cool: No koorwa, jak to wygląda :classic_cool: Ty draniu, masz przyjaciół w moderacji! 😭:classic_cool: A tak naprawdę to pewnie jesteś znoodzonym Paltzem, która rzyga rolą mojej mamełe, więtz próbuje podejść mnie od tylca i wbić mi drągala prosto w pletzy :classic_cool: Trenuj i pratzuj! Treningiem i pratzą związki się seksualnie bogatzą :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakuta wykałaczka
Nie wiem,jakim cudem dżony chciałby i miałby we mnie wejść,zależy też którą głową chciałby to uczynić,pozatym maskulinizacja mojej postaci nie jest najlepszym rozwiązaniem jakiego mogłąbym się spodziewać,wolałabym nie określać się mianem trzeciej płci 😭 a mój genotyp zagwarantował mi fakt posiadania piegów mimo bycia brunetką:classic_cool: Notz jeszcze młoda,także wyruszaj zachlewać pałę z ową łiłą,a nie siedzisz na kafe,dzisiaj to moja notz będzie spędzona przy blasku monitora,a ty ruszaj w świat bo już sierpień,a sierpień kojarzy się z sierpem,a z sierpem kojarzy się nie rosja,a z sianokosami:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adidas sport
nie jestem PŚP, ale jesteś już bardzo blisko :classic_cool::D ps: co Ty tu jeszcze robisz? ja już o tej porze zazwyczaj jestem uchachany :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adidas sport
ale nie jesteśmy normalnymi ludźmi, więc mogłem sobie pozwolić na taką sugestię :classic_cool: no i przede wszystkim napisałem "tzipę" żeby pokazać że jestę swój chłop :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wykałaczka, Ty kootziapo :classic_cool:🖐️ Dżony zna takie techniki, że pewnie już dawno w Tobie jest, poczujesz jak naciśnie Twój punkt G znajdujący się w mózgu na miejscu ośrodka głodu :classic_cool: Z marszu zamarzysz o Dżonym... Łokerze :classic_cool: Brunetki są seksowne, brunetki z piegami są jeszcze bardziej seksowne. Farciara, jesteś chyba tą ładniejszą połową naszej syjamskości 😭:classic_cool: Rosja, Rosjanie, ruski język. Podnieciłam się :classic_cool: adidas sport O koorwa, mężczyzna Paltza! 😭:classic_cool: Umówiłam się z tą kobietą na godzinę dwudziestą drugą, od dziesięciu minut wciągam jakiegoś choojowego browca nosem, będę łatwiejsza :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adidas sport
taa... chyba kafeteryjny :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adidas sport
to dobrze, że na starcie nie pokazałem fioota :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na fioota zazwyczaj znajduje się bardziej odpowiednia pora, czyli ta, w której można zrobić z niego lepszy użytek niż jedynie ten połączony z wyciągnięciem pauki z gatzi i schowaniem jej po kilku sekundach :classic_cool: Chociaż w sumie wietrzenie też się przyda, nie ma to jak łapanie wiatru we włosy :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adidas sport
koorwa wiesz co? chyba zaraz idę spać :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakuta wykałaczka
Właśnie wróciłam z żarciem i na nowo ugrzęzłam w sidłach kafe,zwarta i gotowa na notzne wrażenia jakie niesie za sobą ten portal:classic_cool: Punkt G skojarzył mi się z lekarzem sądowym doktor g,ale ja to już tak mam,wszędzie widzę zwłoki i inne schizofrenie:classic_cool: Moje piegasy objawiły się w hoojowych miejscach ,takich jak policzki,także ledwo je widać,a po nałożeniu podkładu który uwydatnia to co powinien ukryc,nie widać ich wtzale,huyki jebane😭 koorffa,jeszczemnie nie widziałaś,a po piegach otzeniach że jestem tą lepszą połową,chyba masz jakiś fetysz:classic_cool: Rosjanie kojarzą mi się z zachlewaniem pały i wciąganiem kleju,wsumie krąży to wokoło szerokopojętego słowa 'podnieta' :classic_cool: Tuż pod reklamą leku na łysienie widnieje zegarkełe komputerowe,które mówi mi iż 22 zbliża się wielkimi krokami,także wywietrz łiłę i weź sliski kocyk,bo na dworze jest chuodno :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakuta wykałaczka
doczytałam twoją aparytzję,i również posiadam brązowe włosełe do połowy pletzów,z tym że są proste,może lekko falujątze jak się uprę:classic_cool: także nasze płody na bank rozdzielili:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adidas sport
długie,czarne, proste włosy są zajeebiste w opór ❤️:classic_cool: ale kręcone też mogą być :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adidas sport tylko nie pisz Czkawce o naszej rozmowie, ok? ona wie kim naprawdę jestę :classic_cool: tak się też składa,że to ja założyłam ten top :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adidas sport Pewnie już Cię więcej nie spotkam, więc dobranotz :classic_cool: Będę o Tobie marzyła co notz, bo jeszcze nikt na kafetełe nie pobudził mojego ciała do życia tak bardzo jak Ty, nawet dorobiłam się rytmicznych skurczy między nogami, co jest równoznaczne z tym, że kręcisz motzno i na całego 😭:classic_cool:🖐️ zakuta wykałaczka Jedzenie to podstawa, więc ja wpiertalam płatki kukurydziane, bo rodzitzielka skąpi mi ciepłej strawy i zabarykadowała kuchnię kredensem. Co za niefart :o:classic_cool: Nie znam doktor G, muszę się poprawić :classic_cool: Jeden chooj w jakim miejscu, musisz być hot lasencją, bo tak podpowiada mi moja wyobraźnia, a ona nigdy się nie myli. Spójrz w lustro, poczuj napływ motzy zajebistej doopentzji :classic_cool: Jestem rasową fetyszystką wielu rzeczy, piegi też się do tego wliczają 😭:classic_cool: Mi Rosjanie kojarzą się z Putinem, a Putin to samietz z przytupem, który mógłby mnie ciągnąć za włosy po dywanie, a ja bym piała z uciechy na widok jego samczej, ruskiej klaty :classic_cool: Ja piertolę, szaleństwo! No koorwa kootziapo, że my się dopiero po tylu latach odnalazłyśmy to szoke :classic_cool: Już dwudziesta druga, więc spiertalam. Trzymajcie kciukasy, żeby nie wyszło na jaw, iż samiczka która mnie zaprosiła na darmowego browca jest tak naprawdę zakochaną we mnie lesbijką, bo jeszcze z tego wszystkiego rozdziewiczy mnie siłą woli :classic_cool: Nie świntuszcie beze mnie, adidasa rezerwuję dla siebie, wyprostuję sobie włosy i przygotuję dla niego miejsce w swojej jaskini rozpusty :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pani Czkawka Nie wiem czy dojdę na umówione miejsce, bo piertolnęłam ze śmiechu i nie wstaję :D:classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adidas sport
no to grubo :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pani Czkawka No koorwa, to ja się rychło w czas obudziłam 😭 Jestem na wsi u rodzitzów, jakaś wiejska dziewoja ode mnie z podstawówki zaczepia mnie na facebooku to porwałam się na wspólne pitzie jak w Madrytzie. Ale to pierwszy raz i ostatni, więc masz spore szanse :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaraz przeczytam cały top bo nie wiem o chodzi co i z jaką lalą się umówiłaś? i dlaczego nie ze mną 😭 no i co to za pora :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaczepki od dziewki na fejsie? :D:D:D:D z tym się jeszcze nie spotkałam :) oo raz mnie zaczepił świnski super bloondyn ale to było niestety ww czasie gdy gustowałam w szatynach i brunetach 😠 a teraz jest zac(h)ipowany :( jak na wsi to bezpiecznie na 100% :classic_cool: to miłej zabawy :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze muszę się umówić z adidasem. Adidasie, wpadłeś mi do mózgu i nie spiertol tego :classic_cool:🖐️ Ja szczerze mówiąc też się nie spotkałam z napalonymi zaczepkowiczami, bo mnie tylko Chińczyki zaczepiają, a ja ich pytam o centymetry w gatziach. Kolejnej zaczepki już nie ma, ciekawe dlaczego :classic_cool: Idę, wrótzę pewnie o północy napisać, że zostałam zgwałtzona przez dwa razy silniejszą kobietę :classic_cool: Miłego wieczoru/notzy/inne :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
według mnie na niektórych fotkach wyglądałaś jak brunetka, ale może to ja mam problem z oczami :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakuta wykałaczka
Doktor G w sumie wieje nudą,ale czasem pokaże jakieś fajne zwłoki choroby czy tzoś.:classic_cool: Niestety,ale nie odważę się spojrzeć w lustro bez pełnej tapety,może jutro jak się wyszpachluję to poczuje motz mojej zajebistości piękna und wyjątkowości:classic_cool: Putin łysieje,także dla mnie odpada w przedbiegach,moje fagasełe musi mieć bujne włosełe gdzieniegdzie,także kontynuuję moje poszukiwania,w nadziei że nie skończę jako zdziwaczała prookwa :classic_cool: Nie mam pojęcia gdzie się podziewałaś,ale zapewne krochmaliłaś firany i wszystko inne co wpadło ci w łapska,ale znajdź pozytyw,że lepiej odnaleźć się teraz,niż na ławeczce 50siątek za 30 lat (świetlnych):classic_cool: Znowu nadwyrężasz moje kończyny,ale spoko potrzymam raz jeszcze,trzymam za słowo iż przykleiszmi jena ślinę,jak coś pójdzie nie tak :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×