Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość x.i.i.i.i.x.x.x.x.i.i.i.x..

czy jest tu gdzies MIKOJAN?!

Polecane posty

Gość zakuta wykałaczka
sam spiertalaj w półprzysiadach:classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakuta wykałaczka
o,zaczęłam 11stą stronnitzę :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kootziapo Ja swoje smaruję non stop, co może powodować wieczną suchotę, ale pomadki to moja obsesja :classic_cool: Dasz radę, w razie czego zorganizuję świąteczną paczkę pełną browóców i wódeły, którą podeślę na Twoje zachodnipomorskie zadoopie, starczy Ci na cały rok i nie będziesz musiała łamać prawa w celu nielegalnego zdobywania procentów :classic_cool: Ty masz obsesję na punkcie wszystkiego! :D:classic_cool: Ja na szczęście niedługo oślepnę, więc nie będę musiała oglądać swojej fatzjaty, ale zanim to nastąpi to koniecznie muszę zobaczyć samczo owłosioną mordełę Garę :classic_cool: O koorwa, to chyba tylko ja jestem takim współczesnym Hiobem i wszystko mam zjebane, ciekawe kiedy mój los się odwróci, pewnie dopiero wtedy jak pójdę pod nóż chirurga plastycznego :classic_cool: Duże oczy, zawsze chciałam duże oczy w kolorze błękitnym, ale browiec też może być 😭:classic_cool: Biest Podam Ci gg, które powstało specjalnie z myślą o kafetełe: 18058078, nie siedzę na nim często, więc jeśli chciałabyś moje real gg to napisz do mnie, a w odpowiedzi podam numer odpalony przez 24h na dobę :classic_cool: O co tu właściwie chodzi Weź wyluzooj, stary :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zakuta wykałaczka
Dobra,juz nakoorviam z mobilnego:classic_cool: jesli pomysl z paczka na swieta pelna przeroznych alkoholi doczeka sie realizatzji,to wiedz ze przywracasz do mojego zytzia magie swiat:classic_cool:wiem,ze mam obsesje na pkcie wszystkiego,ciesze sie ze to zauwazylas:classic_cool: zachowaj jeszcze wzrokna holenderkele,nie wiem jak ty ale ja piekniejszych oczu nie widzialam:classic_cool:i mowie to w 100% obiektywnie,bo ma zayebiscie blekitne i ogromne,chodziaz niestety zaczyna sie juz powoli starzetz,ale na szczescie mam w huy starych fotel i widelow,na ktorych wyglada wykoorviscie :classic_cool: mam nadzieje,ze nie obrazisz sie,jezeli zaopiekuje sie numerem twojego gg i bede cie dodatkowo na nim gnebic od czsu do czasu,gdyz nie bywam tam zbyt czesto :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muszę o Ciebie dbać, bo życie przed osiemnastką i przed posiadaniem dowodełe zazwyczaj jest lekko z doopy, chociaż alkohol zdobywany na lewo lepiej smakuje. Podobno, bo ja piję od czasu skończenia lat dwudziestu, więc full legalnie, nie mam porównania :classic_cool: Faktycznie, jeszcze Holenderkełe muszę dorzutzić do swoich tzelów żytziowych, dlatego wytrzymam widok swojej mordy i nie oślepnę przez kilka następnych lat :classic_cool: Jeszcze muszę się nauczyć na pamiętź swojego fletzisty, bo stracenie wzroku bez jego fatzjaty we własnej wyobraźni byłoby choojowe :classic_cool: Moim numerem możesz się spokojnie zaopiekować, będzie mi bardzo miło, więc daję przyzwolenie na nękanie mnie poza kafetełe :classic_cool: Tęsknię za Garę, a tak niedawno poszedł 😭:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zakuta wykałaczka
Ja piertolę,teraz to naprawde spiertalam spatz bo leze i usypiam wsrod barw kafe :classic_cool: dobranotz,browtzow na notz:classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koorwa, mam katza mordercę, muszę iść spać, ale najpierw wbiłam na kafetełe po pierwszym przebudzeniu zwiastujątzym tęczę w kiblu i zamiast iść do kibla to siedzę tutaj usychajątz z tęsknoty za Garę :classic_cool: Wspólne seansełe w kinie to szczyt (:classic_cool:) moich marzeń, zrób coś z tym :classic_cool: Mi się śniły zakupy w Empikełe, ale na kasie nie było Empikowtza tylko jakiś nowy samietz z owłosioną fatzjatą. Może to byłeś Ty, ale nie zdążyłam spytać, bo się obudziłam 😭:classic_cool: Koorwa, idę spać dalej, będę po trzynastej i obym wstała wtedy w stanie wskazujątzym na niespożywanie notzą alkoholu 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Garę van der Kutacz
ale pierwsza randka w kinie to trochę lipa, bo nie dałoby się pogadać :classic_cool: chyba że po seansie byłoby coś jeszcze! :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Garę van der Kutacz
ps: po czym masz kaca? :D:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakuta wykałaczka
o koorva,a ja właśnie wstałam i w sumie mogłabym spatź dalej,ale znając mnie to wstałabym o 15 :classic_cool: próbuję sie ogarnać i znalazłam w domu miód,w lodówce mleko,także teraz ociekam miodem i mlekiem,jeśli tak to można nazwać:O mi dla odmiany nie śniło się nitz😭:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koorwa, nie da się spatź jak mój Grę grasooje po kafetełe 😭:classic_cool: Garę Coś jeszcze jest obowiązkowe, w końcu oboje dobrze wiemy, że zamiast notzlegu na obszczanym dworcełe wolałbyś spędzić notz w wygodnym łóżku dzielątz ze mną... pokój :classic_cool: Jak wszyscy poszli w cholerę to z tęsknotełe wypiłam cztery browce, które miałam rozłożyć na cały łikęd :classic_cool: ujawniam sie ja idiotka Młodzież! Wzruszyłam się tym komplementełe 😭:classic_cool: Kootziapa Nie mogłam Ci odpisać, bo ostatecznie przysnęłam z laptopełe na kolanach o godzinie czwartej trzydzieści tzoś, ale nadrobię 😭:classic_cool: Moja mamełe smaży platzki ziemnaczane, taki dzień, taki katz, a ona platzkuje 😭:classic_cool: Dzisiaj nie będę życzyła Ci Holenderkełe to Ci się przyśni Holenderekełe :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ujawniam sie ja idiotka
mikojan ja sie wzruszylam wczoraj niesamowicie jak pani w sklepie, gdy kupowalam papierosy, poprosila mnie o dowod :D mam prawie 30 lat :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakuta wykałaczka
Jesteś jeszcze młoda,młodsza od holenderkełe o 5 lateł,jeśli dobrze liczę :classic_cool: a z moim liczeniem jest kiepsko,tzudem uniknęłam poprawki z matmy :O ale uniknęłam!:classic_cool: No problemo,poczekame ,a w międzyczasie sformuje ci holenderkełową paczkę :classic_cool: Powoli się rozbudzam,ale moje prawdziwe rozbudzenie i przypływ sił następuje dopiero w okolitzach 14,dlatego smętnie przeglądam poodla i kozaczka,ale wieje taką nudą że ja piertole,chyba przejde się na spatzerełe do kuchni :classic_cool:😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ujawniam sie ja idiotka Idealnie pasujesz do naszego tematełe, bo wczoraj toczyłyśmy dysputy na temat wieku i pytania o dowodełe :classic_cool: Cieszę się razem z Tobą, mam nadzieję, że i ja przeżyję coś takiego, chociaż z moją koszmarną fatzjatą to raczej nie mam co liczyć na taką przychylność losu 😭:classic_cool: Kootziapa Jeśli Holenderkełe ma lat dwadzieścia siedem to Twoje liczenie jest całkiem w pytę :classic_cool: Ja się obudzę pewnie dopiero o 21, a do tego czasu będę przynosiła wstyd sobie samej na kafetełe. W sumie robię to przecież codziennie to czym ja sobie zawratzam doopę :classic_cool: Ja jestem głodna, do platzków jeszcze trochę, nitz innego nie ma, wpiertalam płatki :(:classic_cool: Biedne impotente, dobrze że od tego wściekłego wciskania gazu nie wpiertolił się do rowu. Bycie samtzem musi być ciężkie 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ujawniam sie ja idiotka
bycie samotza jest ciezsze bo musimy sie golic od stop do glow a nie tylko na twarzy i na jajach:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ujawniam sie ja idiotka
mialo byc samitza :O facjata moja tez nie do pozazdroszczenia a jednak sie zdarzylo, wiec tez masz szansełe :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ujawniam sie ja idiotka Ratzja, dodatkowo pół samiczek z kafetełe nie przeżywa orgazmów, to chyba gorsze niż opadnięta pyta :classic_cool: Dzięki za pocieszenie, od razu mi się raźniej zrobiło 😭:classic_cool: Skonfrontuję Twoje słowa z rzeczywistością za kila lat i dam znać o wynikach i obserwatzjach końcowych :classic_cool: Idę umyć swoją mordełe, bo nawet mój własny czołgista piesełe spiertolił w popłochu na jej widok 😭:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakuta wykałaczka
To znaczy,iż nie dopieprzenie mi poprawki z matmy było słuszne,bo holenderkełe jest już dużą 27 letnią dziewoją :classic_cool: zbliża się już do 30stki i mam nadzieję,że ją też ktoś pyta o dowodełe,chodziaż wątpie bo wygląda ze lekka staro na swój wiek :D aleprzynajmniej nie ingeruje w swoją fatzjatę botoxem i chwałą jej za to.:classic_cool: to nie idź spatź,bo wstaniesz i zaraz będzie głęboka notz,a w notzy jest tu stypa :classic_cool: tzn mam na myśli notz od 5 rano do 10 :classic_cool: Ja mam dzisiaj jakiś niezidentyfikowany obiekt mięsny,i modlę się,aby nie był to mięsny jeż.:classic_cool: ujawniam sie ja idiotka - wtzale nie golimy się tzałe,bo glowy nie golimy,a samtze muszą.:classic_cool: bądź nie,ale wtedy to metalheady.:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakuta wykałaczka
koorva,już któryś raz nakoorviamy jednego posta w tej samej minutzie :classic_cool::D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ujawniam sie ja idiotka
zakuta wykalaczka a ratzja, o tym zem nie pomyslala, ze naszych zakutych lbow nie golimy :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Garę van der Kutacz
czyli taka kolacja w Sphinxie ze śniadaniem u Ciebie? :classic_cool: baaardzo chętnie skorzystałbym z Twojej propozycji dzielenia z Tobą... pokoju :classic_cool: ja od jakiegoś czasu nie mam po alkoholu kaca, a do tego wstaję 3-4h po powrocie do domu i nie czuję zmęczenia :D:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakuta wykałaczka
no widzisz,a tak byłby przypał jakbyś z rozpędu przejechała maszynką 'od stóp do głów' :classic_cool::D:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ujawniam sie ja idiotka
uratowalas mię przed klęską 😭 jestem Ci za to dozgonnie wdzięcznełe :classic_cool::D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakuta wykałaczka
nie ma za tzo,w końtzu od tego jestem,przypomnam o takich piertołach ,a także podnoszę poziom endorfin w organiźmie,i dodatkowo wprowadzam zamęt und zniesmaczenie:classic_cool:🖐️:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ujawniam sie ja idiotka
musimy sie chyba blizej poznac bo tychze wlasnie emotzji mi brak w zyciu :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kootziapa W sumie ja też byłam bliska poprawki z matematykełe i jeszcze fizykełe, za co nienawidzę swojego niedorozwiniętego mózgowia :classic_cool: Bierzmy przykłade z Holenderkełe i żyjmy full natural tak jak ona. Chooj z małymi tzytzkami i zmarszczkami mimicznymi skoro i tak jesteśmy piękne. Znaczy ja to nie jestem, ale to już chyba wszyscy wiedzą :classic_cool: To ja tę stypełę na szczęście przesypiam, czas po stypełe niestety też, bo z reguły wstaję dopiero o 13:32, jedynie dzisiaj Garę mnie podnietził i nie dało rady 😭:classic_cool: Mięsny jeż, mięsny jeż, Ty go zjesz, Ty go zjesz 😭 Mamy łączność telepatyczną, która każe nam nakoorwiać postami w jednakowych munetełach, a potem się mijamy w odpowiedziach jak ciężarówki na niemietzkiej autostradze 😭:classic_cool: Garę Dokładnie tak, myślę, że scenariusz jest motzno w pytę i obie strony byłyby zadowolone, więc w przypadku planowania wypadu do tzywilizowanej wsi nie możesz zapomnieć o gorątzej randce z gorątzą samiczką :classic_cool: Koorwa, to napić też się musimy, może mnie nauczysz tej zajeebistej techniki 😭:classic_cool: ujawniam sie ja idiotka Tylko mi Kootziapy nie podrywaj :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ujawniam sie ja idiotka
dzis o 21:45 na Kepie Potockiej jest buena vista social club jakby tzo🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×