Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość x.i.i.i.i.x.x.x.x.i.i.i.x..

czy jest tu gdzies MIKOJAN?!

Polecane posty

Wybacz Garę, że tak Cię szokuję, i to w sam środek łikędu :( Na Twe pocieszenie powiem jednak, że wśród nas, porządnych, zachowała się dość silna frakcja, która powiedziałaby "robienia kupy, siusiu i wykrzykiwania" :classic_cool: Mikojanu, to Paletz najwyraźniej nie miała sumienia dokładać Ci do krzyża, który już i tak dzielnie dźwigasz :( Na pewno chciała dla Ciebie dobrze, ona ma takie dobre serce 😭:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakuta wykałaczka
koorva,byłam z piesełe,a jednak zajęło mi to godzine,a wy dobrnęliście do 16stej storny !😭 piesełe ciągneło tak motzno,że prawie wytrąciło mi ipodeła z łapy,ponieważ trzymałam go w tej samej rętze co smycz,bo w drugiej był telefon:O:classic_cool: a to internetowe bestie,których mój złom nie byłby w stanie udźwignątź 😭 Holenderkełe jest zayebista i reszta zepołu również,darzęich miłością bezwarunkową,której jedynym warunkiem(:classic_cool:)jest to,że mają się nie stoczytź:classic_cool:🖐️ Widzisz jak dobrze,przy okazji jeszcze znajdziemy jej bojfrienda i pogrzebiemy tu i ówdzie,swoja drogą jest od niej starszy o 11 lat,a to znaczy że dobija do 40,także cieszę się, że jeszcze nie ma partzia ma rozpłód:classic_cool:🖐️ Też dałabym się potziątz za koncertełe,mimo że byłam w maju i muszę czekać mniej więtzej rok,aż znowu się tu pojawią.2 lata temu było tak zayebiście,że przyjechali wpierw w sierpniu,a następnie we wrześniu,z 1,5 miesiątza odstępu!😭 chcę jeszcze raz!😭 Ja urodzę dzietzko mojej nieznanej miłości życia,wywróżonaprzez wróżkę z kafełe,którego poznam dopiero za 5 suchych długich lat,pełnych desperatzyjnych prób złapania jakiegoś fajnego samtza na moje wątpliwie powabne wdzięki.:classic_cool: Joannełe to zayebiste imie,ponieważ holenderkełe ma na trzecie imię Johanna!:classic_cool::D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To się odpowiednio przygotuj, żebyś nie musiał zapiertalatź z powrotem 😠:classic_cool: W kryzysowym momentełe zawsze możesz poprosić Empikowtza o wsparcie z powietrza :classic_cool: ....cipcia.... Nie rób nam za materacełe 😭:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajansiarz Niech ona mi lepiej powie kto jest moim tatełe, bo chooj nawet alimentów nie płatzi, nie mam na alkohol 😭 Kootziapa Piesełe cierpi na syndrome braku dzioory to ciągnie, trzeba było dać jej noorkować to woli :classic_cool: No z tymi internetowymi radiełe to choojowa sprawa, bo czasem nawet moje laptopełe nie ogarnia :(:classic_cool: Ja mam tak do bandełe feltzisty, ale trzymają poziome lepiej niż ja :classic_cool: Hot czterdziecha! Jeszcze trochę, a nie będzie mógł tak chętnie płodzitź, bo jego płyny stratzą kilka sprawnych plemników, spokojna głowa, niesprawdzone und niepotwierdzone :classic_cool: Jak będą mieli zamiar przyjechatź to daj mi znać, to będzie moje pierwsze kontzerełe poza Youtubem :classic_cool: Za ponad pięć lat to Garę mnie rzutzi, nie będziemy mogły ochrzcić własnych dzieci w tym samym momentełe 😭:classic_cool: O koorwa, zaczynam je lubić, bo nie lubiłam, Ty to zawsze człowieka pocieszysz, dziewczyno :classic_cool: Garę Ja też sobie sama radzę, ale ile można :classic_cool:--->🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O koorwa, może fajansiarz to moje tatełe skoro tak dobrze wie jak wygląda żytzie pełne bliźniaków? :o:o:o 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Garę van der Kutacz
a dlaczego nie? lubię odpowiadać na pytania retoryczne :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idę się kąpać, wzięłabym ze sobą Garę, ale zanim by przyjechał to by mi woda w wannie wystygła 😭 Wratzam za pół godziny lub więtzej :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Garę van der Kutacz
a ja pooglądam streama z mistrzostw w LoLa :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yyyy... Wiesz Mikojanu, żeby rzetelnie odpowiedzieć Ci na pytanie, to muszę najpierw pogadać z Paltzem :classic_cool: Ale to raczej nie ja, ja bym płacił alimenty 😴 Dostawałabyś łabądki z nakrętek po wódce :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najokim Trzymaj się moje bliźniakełe :classic_cool:🖐️ Garę Tylko się nie podnietź jak na nerdełe przystało :classic_cool: fajansiarz Lepiej nie gadaj, jednak wolałabym tego nie wiedzieć, bo czuję do Ciebie pociąg emotzjonalny, więc nie mógłbyś być moim tatełe, nie przeżyłabym tego 😭:classic_cool: Wzrooszyłam się znowu, tatełe marzeń 😭 Idę, niedługo wrótzę jak mnie odpływ nie wciągnie :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prof pinacolada
PśP possiesz my poopala na dobranoc????:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakuta wykałaczka
Nie utop się w wannie:classic_cool:🖐️ Też bym chciała mieć laptopełe,a mam statzjonarne goowno,na którym jeszcze w 2008 działał windows 95:classic_cool::O Piesełe nie ma matzitzy,bo też chciało się rozmażać,dlatego trzeba to samo uczynić z holenderkełe,sama widzisz że szkoda takiego potentzjału:classic_cool:🖐️ Mam nadzieję,że w głębi jest bezpłodny tylko boi się przyznać aby nie stracić swojej niewiasty,a gdy już się wyda,chciałabym aby protzedury adoptzyjne skutecznie ich odstraszyły i wzieli mnie,jestem już odchowana,nie potrzebuję pieluszek,nie ząbkuję i przesypiam tzałe notze.:classic_cool: koorva,jestem idealna.:classic_cool: Zawsze możemy ochrzcić naszą owulatzję ,bądź jej brak,to prawie jak płód:classic_cool:🖐️ Jestem głodna jak huuy,nie mam nitz do jedzenia,kilka dni temu pierwszy razod pół roku zjadłam dumle,które z 5zł skoczyły do 6.50!😭 teraz to prawie taka burżuazja jak rafaello.:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Waldi Kuśkenz
A coż to za podubadły topik dla cijot????I czemu wam wiszom gile z jamy????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andy-męskie candy
Przyłączam się do pytania postawionego przez jakże zacnego Kuśkenza.:classic_cool: No loszky.Która chętna na zabawę we wsadzanego?:classic_cool: Gwarantuje motzne pchnięcia.:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Garę van der Kutacz
oho, ciekawe czy mamuśka mnie opierrtoli :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andy-męskie candy
Gotowe czy nie....gotujcie się:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Garę van der Kutacz
mogę się brać za Pani córkę? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakuta wykałaczka
ja jestem podobno jej syjamską siostrełe,także jest nas tzoraz więtzej i robi sie coraz ciekawiej :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prof pinacolada
PŚP Ciekawe skond znasz tego murzyna??:classic_cool: Czyżby Ci już przetrzepau to und owo?? OJ chyba TAK:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Waldy Kuśkenz
O!Matka z coorkom na jednym topie.To mi pasi. Ktoora pierwsha??:classic_cool: PŚP nie musisz sie zglaszać.Wiem że Ty:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
murzyna znam skądinąd i na pewno nie od doopy strony, także wal konia mordą i daj mi spokój głópcze :classic_cool:🖐️ Garę jeżeli tylko ona Cię w końcu zechce to oczywiście :classic_cool: tzn, że mam więcy tego paskudztwa? 😭 tzn dzieci? :classic_cool::P Fayansełe pozdrawiam Cię :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×