Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość x.i.i.i.i.x.x.x.x.i.i.i.x..

czy jest tu gdzies MIKOJAN?!

Polecane posty

Gość Garę van der Kutacz
a Ty mnie już nie chcesz? :(:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrótziłam w podskokach, pozdrawiame mamełe und wsadzajątzych :classic_cool:🖐️ Kootziapa O koorwa, Windows 98 to lanss! Pamiętam to szalone tzudeńko :classic_cool: Niestety nie pamiętam kiedy skończyłam z nim współpratzę, bo moja sklerotyczna pamięć kojarzy jedynie Windowsełe XP und 7 :classic_cool: Skoro na piesełe zadziałało to tym bardziej trzeba podwijatź rękawy i szukać Holenderkełe, już psychicznie przygotowuję się do amputatzji matzitzy :classic_cool: Również prałam tę optzję pod uwagę i liczę na to, że jest prawdziwa. W sumie mogę z nią nawet pogadatź i jako naczelne psychologełe przekonać ją, że Kootziapa jest lepsza niż bobas, mimo że sama na pewno doskonale o tym wie :classic_cool: O koorwa, zajeebysta myśl! Jak Garełe nie spłodzi mi żadnych dzietzi to wezmę pod wodełe świętzoną swoje upławy :classic_cool: Paczka Dumli w tzenie Desperadosa 580ml, konietz świata 😭:classic_cool: Garę ❤️😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Garę van der Kutacz
Asiu ❤️:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Garę van der Kutacz
to nie tak jak myślisz 😭:classic_cool::D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prof pinacolada
Ja wyliczyłem nawet ze 300% ratzji.Chodźmy stond Yebacze. Tu same Nołlajfy a nas czeka Świat!!!!:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Garę van der Kutacz
przecież Paletz jest zajęta, więc jak mógłbym ją podrywać 😭:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Waldy Kuśkenz
Co ratzja to i ratzja profesorze!!:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andy-męskie candy
Tzo racja to racja profesorze:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamełe To fastem, nie zawiedź mnie, bo potrzebuję mamony na alkohol 😭 Tylko nie mów, że to fajansiarz, bo skoczę :(:classic_cool: Paltzówka to Twój numer jeden, nigdy jej nie zastąpię 😭:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Udam, że tego nie przeczytałam i wyprę to ze świadomości :classic_cool: Ja piertolę, mamełe, czyś Ty na łeb upadła, żeby mnie płodzić z jakimiś tziotami? 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Garę van der Kutacz
widocznie nie 😭:classic_cool: gdyby jej zależało to by się wściekła i zaciekle walczyła, a jak widać jest jej to obojętne :classic_cool: możemy się zająć sobą :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sumie miałoby to swoje plusy, skoro fajansiarz nie jest ze mną powiązany genetycznie to może mnie tym samym miziać w trudnych chwilach 😭:classic_cool: Niech zostanie ten Levi, tziota bo tziota, ale na alkohol może sypnie 😭 Garę Nie prowokooj bestii 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Garę van der Kutacz
skoro Paletz jest z/w to mamy dla siebie całą noc! :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uwagi sensu largo
Tu działa jakiś kasownik postów chciałem tylko zaznaczyć. Był jeden przez tyci moment i zniknął:classic_cool: :O:O A ja myślałem,że to miejsce swobodne wymiany myśli:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakuta wykałaczka
Koorva,ja właśnie siedze na xp profeszynal,mówiłam że to złom,mimo ksywki 'profeszynal' :O Faktycznie,a ona ze swoimi tenedtzjami do bycia psychiatrełe napewno wzięłaby twoje argumenty pod uwagę,i skończyłabym w wypasionej chatzie z uratowaną holenderkełą i koopą słodyczy,ponieważ ona nie pije za dużo alko bo to podobno szkodzi na głos:classic_cool: czego nie można powiedzietź o reszcie,bo na perkusji i gitarze alko nie szkodzi,a wręcz pomaga:classic_cool: Nawpierdalałam princessy i wtzale nie czuję się jak księżniczkełe,bo napiertala mnie brzuch i mam mdłości,chyba jestem w ciąży :o:classic_cool: swojąmatzuitzęteż przy okazji wytnę:classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakuta wykałaczka
koorva,psuje mi się sptazja przy mojej archiwalnej 10 letniej klawiaturze:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Garę van der Kutacz
po jednej princessie źle się czujesz? :classic_cool: ja mogę opierrtolić całe opakowanie ptakiego mleka i nic :D:classic_cool: ale tak przy wszystkich? 😭:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ką ster nacja
pozdrawiam środkowym palcem "murzyna znam skądinąd i na pewno nie od doopy" Niestety nie umiesz kłamać Pśp! Dosiadau Cie ów Czekoladowy Joe całe wieki nim to nam chcąc nie chcą wyznałaś:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kootziapa Zgłoś się do muzeum jakiegoś, ustawią Cię jako eksponat zaraz obok 22-letnich dziewitz, czyli mnie :classic_cool::classic_cool::classic_cool: No koorwa, to ja już wiem dlaczego mam takie zjebane głosełe :classic_cool: Mam nadzieję, że jeśli ten scenariusz kiedyś się spełni to zaprosisz mnie na wakacje, żebym mogła nawpiertalać się z wami tej słodkiej strawy, bo bytzie tucznikiem mi nie grozi skoro już nim jestem :classic_cool: Pijane gitarzystełe, HOT :classic_cool: Koorwa, wytzinacz matzitz, tego na kafetełe brakowało najbardziej :classic_cool: Garę Kafetełe pewnie by nie pogardziło robieniem za materacełe, ale po namyśle stwierdzam, że muszę się wstrzymatź i nie będę Cię rozbierać przy ludziach, tzo jest bardzo trudne, ale dam radę 😭:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×