Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość x.i.i.i.i.x.x.x.x.i.i.i.x..

czy jest tu gdzies MIKOJAN?!

Polecane posty

Gość Garę van der Kutacz
trawa która jest w żubrówce jest całkiem smaczna :classic_cool: tucznik? przecież wagę masz w normie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Garę van der Kutacz
albo nie, czekaj :classic_cool: "musisz przytyć trochę w biodrach i pupie" :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakuta wykałaczka
Zajmij rętze jakąś robótką ręczną,np uszyj sobie szalik czy inne gatzie :classic_cool:🖐️ Chciałabym być mumią i odwiedzić prawdziwą mumię.Zawsze chciałam być mumią:classic_cool: Mumie są zayebiste,gdybym miała wpływ na to tzo stanie się z moim tziałem po śmierci i nie była ograniczona skąpymi finansami,to bym się zmumifikowała. Ciekawe jakie to uczucie wyciągać komuś mózg przez nos.:classic_cool: Fajnie jest być eksponatem,wszyscy cię podziwiają,nie to tzo za życia:classic_cool: weź przykład ze mnie i postaw na mumifikatzję,mumie z błoną sa fajne :classic_cool: Moje głosełe jest goopie w hooy i nie mam za grosz talenteła,nie to tzo holenderkełe,dlatego chce moją plakietkę będątzą przepustką do legalnego kupna alko.:classic_cool:😭 Gitarzystełe nie są wtz ale takie pijane,w końtzu trafiają w stroony i nakoorviają łbami,nie zataczają się ani nitz w tym stylu,chyba że mają motzne łby,ale obstawiam że po prostu obalają jednego skromnego browtza przed każdym kontzertełe.:classic_cool:🖐️ Jestem kubą rozpruwaczem w wersji kobietzej:classic_cool: Oczywiście,że cięzaproszę,nawet urządzimy dla ciebie spetzjalny pokój z alkoholowym barkełe na tzałą ścianę:classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajansiarz Mój masterełe :classic_cool: Co ja bym zrobiła jakby Ciebie tu nie było 😭:classic_cool: Garę Z bioder i doopy to właśnie zrzucam :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Garę van der Kutacz
i już podrywasz kolejnych :(:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spamuje was chooje
[Chciałabym być mumią i odwiedzić prawdziwą mumię.Zawsze chciałam być mumią Mumie są zayebiste,gdybym miała wpływ na to tzo stanie się z moim tziałem po śmierci i nie była ograniczona skąpymi ,to bym się zmumifikowała. Ciekawe jakie to uczucie wyciągać komuś mózg przez nos. Fajnie jest być eksponatem,wszyscy cię podziwiają,nie to tzo za życia weź przykład ze mnie i postaw na mumifikatzję,mumie z błoną sa fajne] O czym ty kurfaa pieprzysz?? Masz jakiegoś zayoba czy jak??:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kootziapa Gatzie się przydadzą, więc już zaczynam pratzę ręczną w potzie czoła :classic_cool: Ja chciałam być moomią w Simsełe, ale za chooja nie mogłam się takiej dorobić :(:classic_cool: Ale w realu też obmyślałam taką optzję, zaraz obok Zombie und krematzji :classic_cool: Optzja mumii z błoną jest zajeebista i taka hardkorowa, wychodzi na to, że podsunęłaś mi myśl na żytzie pośmiertne und niepośmiertne i idę się moomifikować już dziś skoro nikt mnie nie potrzebuje 😭:classic_cool: Ja mam tzo samo, ale za to umiem grać na fletzie, bo mnie w podstawówtze uczyli. Drewnianym :classic_cool: Pewnie masz ratzję i tak to właśnie wygląda, może kiedyś wyjdę za takiego gitarzystełe i uchyli rąbka tajemnitzy na temat alkoholizatzji und posoowania gitar :classic_cool: Wzrooszyłam się, to byłby najlepszy prezentełe jaki kiedykolwiek dostałam 😭 Garę Ty mi podrywasz mamełe, to boli gorzej niż reumatyczny ból doopy 😭:classic_cool: Jeszcze nie otzipiałam, żeby takie choojowe topełe zakładać. I ja nie jestem sama, mam Ciebie, a Ty mnie zdradzasz z mamełe 😭:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jestem waszym fanem
Dlaczego nikt nie chce ze mną rozmawiać?? Przecież staram się być miły:O🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakuta wykałaczka
mam schizofrenię,socjopatię i zaboorzenia emotzjonalne.:classic_cool:]🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakuta wykałaczka
ja mogę z tobą porozmawiać.lubisz mumie?:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem waszym fanem Może chcesz mnie pocieszyć i skleić moje złamane sertze? 😭 :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A to ciekawe nawet
Mumia z błoną?? Chodzi o dziewitzę? Jesteś niezrównoważona:classic_cool: Ale czyż świat w jakim przyszło nam żyć jest normalny????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Garę van der Kutacz
wcale Cię nie zdradzam 😭:classic_cool: Twoja mamełe jest moją dobrą znajomą i znamy się jak łyse konie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakuta wykałaczka
"Ja mam tzo samo, ale za to umiem grać na fletzie, bo mnie w podstawówtze uczyli. Drewnianym " a praktyki miałaś na fletzie pinokia?:classic_cool: Dobre gatzie nie są złe,szczególnie jeśli trzymają taki skarb jakim jest błona:classic_cool:🖐️ W takim razie idę sięmumifikować z tobą,podczas gdy holenderkełe nakoorvia mi w łindołs medja plejer,i przy dźwiękach jej bajecznego głosu jakiś samietz będzie nam wyciągał mózgi przez nos:classic_cool: Też chcę wyrwatź gitarzystę,ale te typki są albo zajęte albo roochają wszystko tzo się rusza,chyba ze to impotente gej lub trans.:classic_cool: Holenderkełe jest takie,że jak wkoopisz się w jej łaski to zrobi dla ciebie wszystko,dlatego muszę to uskutecznitź i zdobyć wyższy poziom sympatii,bo już klepanie po tyłkach mamy za sobą.:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajansiarz Lepiej, żebyś był świadkiem, im więcej oczu patrzy na końskie zaloty do mamełe tym lepiej :classic_cool: Garę Chyba jak nagie kobyły koorwa :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakuta wykałaczka
A to ciekawe nawet tak,mumia z błoną=zmumifikowana żelazna dziewitza,przecież to logiczne.:classic_cool:🖐️ doskonale zdaję sobie sprawę z faktu,iż jestem niezrównoważona i rozchwiana emotzjonalnie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Garę van der Kutacz
podniecają Cię metalowcy? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kootziapa Prawdopodobnie tak i to był pierwszy zły dotyk w jego żytziu :classic_cool: Gatzie imitujątze pas cnoteły, chyba będę to na Allegro sprzedawać :classic_cool: Mi obetznie fletzista nakoorwia w Winampie, ale wyciąganiem przy Holenderkełe nie pogardzę, a zważywszy na faktełe, że mój mózg jest mały jak Nesquick to samietz za dużo się nie na pratzuje :classic_cool: Z tym samym probleme zawsze się zmagam, więc muszę wyrwać gitarzyste bez bandełe, może mi chociaż serenadę nakoorwi pod oknem. Chociaż jeden chooj, sprawne paltze będzie miał bankofo to styknie :classic_cool: Pierwsze koty za płoty, a z Twoją motzą przekonywania i siłą zajeebistości wyższy poziom sympatii masz jak w banku :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamełe, zrób coś póki nie skoczyłam 😭 Garę Nie wiem do kogo to pytanie, więc uderzę w tziemno i udzielę odpowiedzi twierdzątzej. Metalowcy ociekają sekzem :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Garę van der Kutacz
bo na naszym, tzn. Twoim topie nikt się nie udziela? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też się właśnie zastanawiam, ale nie chcę być niegrzeczna to nie wyganiam :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakuta wykałaczka
Zły dotyk boli tzałe żytzie,zyebałaś temu drewnianemu kootasowi żytzie.:classic_cool:😭 jeżeli wierzysz w przeznaczenie,to wiedz że moja żółta miska jest przenzaczona na nasze mózgi,pozatym może wreszcie uda mi się ogarnąć techniki wychodzenia z tziała i świadomych snów,to wtedy wyjde z tziała i przeteleportuję się pooglądatź moomie,a przy okazji do niemietz,i jako dooch wytnę holenderkełe matzitzę.:classic_cool: będzie cicho,bezinwazyjnie,higienicznie und bezpiecznie. HYYP-NOOOZA. HYYP-NOOOZA.:classic_cool: hyyyypnoooooooza.:classic_cool: ale gitarzyste bez bandełe to taki impotente,taki niepełny samietz😭 holenderkełe n manawet piosenkełe z 'serenade' w tytule,dzięki żemi o niej przypomniałaś,nieświadomie,ale i tak się liczy:classic_cool:🖐️ Moja siła jest niewątpliwie wyoorvista,przyciągam holenderkełe niczym magnesełe,chodziaż mogłabym być bardziej magnesowa coby ją przyciągnąć do klubu z tzałym bandem .😭:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×