Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość x.i.i.i.i.x.x.x.x.i.i.i.x..

czy jest tu gdzies MIKOJAN?!

Polecane posty

Gość Ujawniam zależności/fakty
Achtung.Igrzyska Olimpijskie--Sztafeta--mężczyźni--wygrywa Jamajka--Usain Bolt--zloty medal und rekord świata--Pśp szarpie guzik pod szybkich chuopaków:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kootziapa Pewnie już mu nigdy nie stanie, ale w sumie ma jeszcze nos, którym może zadowalać mnóstwo drewnianych samiczek, wierzę że da radę, a ja uniknę konsekwentzji :classic_cool: Mam nadzieję, że ta miska to nie miska od bioostonosza :classic_cool: Trzymam kciukełe za Twoje wychodzenie z tziała, ja bym nie wyszła, bo z takiego wieloryba nie da rady wyjść lub wejść :classic_cool: Wiem, że impotente i to bardzo choojowy scenariusz, ale lepszy rydz niż nitz 😭:classic_cool: Mimo wszystko mam nadzieję, że znajdzie się gitarzystełe z bandełe, które nie roocha. Znaczy roocha, ale nie przypadkowo :classic_cool: Nie ma za tzo, nieświadomość górą :classic_cool:🖐️ Jeszcze kilka lat praktyki, a przyciągniesz tzałość, więc nie trać nadziei i trenooj swoje magnesełe póki masz siłę :classic_cool: Koorwa, Paltzówka przylazła i na tematełe stypa. Big Mamełe patrzy 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
posrało Was 😭 liżcie się po choojach ile wlezie przecie ja jestę nowoczesna mamełe :classic_cool: ale bez ekstremalnego włażenia sobie w doopko bo będę musiała wyjść 😭 dobra wię że teraz będzie sobie penetrować jelita także wypierrdalam w przeskokach przez kozła i żegnam Was złamasy 😭:classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakuta wykałaczka
Ale jego nos nie jest w twoim typie,bo nie ma garbka,parszywietz jeden.:classic_cool: Niestety,ale nie posiadam żółtych tzytzkonoszy,za to jestem przekonana o tym,że holenderkełe takie posiada,bo żółty jest jej ulubionym kolorem.:classic_cool: Nawet na kafe było temate o spiertalaniu z tziała,zresztą to z kafe dowiedziałam się,że wogóle istnieje tzoś takiego.:classic_cool: W sumie masz ratzję,i musiałby byc jeszcze metalowtzem bądź rockowtzem,bo tzo mi po jakimś pedałku, który tylko umie nakoorviatź na akoostycznej.:classic_cool:🖐️ Holenderkełe nawet w jednej ze swoich piosenek śpiewa 'świadomość jest tzierpieniem' ,także nieświadomość jest jak najbardziej dobrym und mądrym rozwiązaniem,nie powodujątzym żadnych uszczerbków w psychitze :classic_cool: Nie ma stypy,jest cisza notzna.:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakuta wykałaczka
lepiej zabezpiecz matzitze,coby się nowe płody i inne syjamskie stwory nie pojawiły.:classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kootziapo Niestety, ten mały drewniany przydoopas nie ma u mnie szans, więc musi szukać dalej :classic_cool: Ja posiadam jedynie czarne, białe und czerwone plus jeden w tziapki samego gepardełe, ale nie wiem po jakiego chooja mi takie wyszukane tzytzkonosze skoro tylko ja to oglądam :classic_cool: Żółty kolor jest w pytę, jak banan :classic_cool: Kafetełe jak zwykle uczy i wychowuje, jak już spietolisz to koniecznie wrótź :classic_cool: Akoostyczna to nie gitara tylko jakaś parodia gitarełe 😭 Ale bardzo dobrze powiedziane, bo grają na tym pedałki, prawdziwy samietz nakoorwia na elektrykełe und basełe :classic_cool: Ewentualnie na fletzie, flażoletzie und dudach jak mój fletzista 😭 Chooj z ciszą notzną, o tej godzinie ludzie płodzą dzietzi, a tu taka choojnia, że nie wiem w tzo rętze wsadzić 😭 Garę Widziały gały tzo brały, tera tzierp, że loffciasz taką pauę 😡:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakuta wykałaczka
Przydoopasy są fajne,kojarzą mi się z waflami,ktore można oblewać czekoladą i łamatź,gryźć,przeżuwatź,następnie wypluwatź i sprzątać własne wymiociny,przepełnione aromatem wafla,który nieprzeciętnie oddaje stan mojej dooszy,która tak naprawdę jest waflem i czeka na waflowego księcia.lubię wafle.chcę wafla.chcę wafla i chcę być koorva mumią!😡:classic_cool: Też posiadam czarne tzytzkonosze,bo nadziewam się głównie w ciemne cioochy,bo czarny wyszczoopla,dlatego nie wyglądam tak źle :classic_cool: na wypadek jak mi otpiertoli i mam ubratź coś jasnego,to mam beżowy tzytzkonosz,który się do mnie właśnie śmieje z suszarki.:classic_cool:🖐️masz pozdrowienia od beżowego tzytzkonosza.:classic_cool: Mówiłam ci już,że wychowałam się na kafełe,pochwalę się,że pierwszą owulatzję również przeżyłam z kafe.:classic_cool: koorva,ale powód do doomy.:classic_cool: Akustyczne są fajne,ale tylko jeśli robi się zakustycznienia jakichś zayebistych piosenek,w oryginale przepełnionych basełem und elektryczną posoowarką.:classic_cool: Dobrze,że holenderkełe niczego teraznie płodzi,bo ma kontzertełe i ciszę notzną w doopie,bo nakoorvia detzybele i oktawy.:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wykałaczko, jak Ci norowietz wykopie jamę, to będziesz miała nawet gdzie odbywać mumifikację, wszystko się składa :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedyne co pewnie to faktełe, że pożądam obetznie Lubelskiej Grejfiootowej und jakiegoś samtza do wspólnego picia, bo z samitzami choojowo do gardła wchodzi :classic_cool: Kootziapa Wafel und Nutella, hot 😭 A jeszcze nagi samietz und Nutella na jego nagim tziele und wafel, hot pietz w gatziach :classic_cool: Ja mam tylko płatki, mogę się podzielić :o:classic_cool: Z identycznego powodu moja garderobełe zayebana jest ciuchami w kolorze czarnym :classic_cool: Gatzie też mam czarne naiwnie wierząc, że wyszczooplają mi moje ponętne doopsko, za to wyszczooplajątzy stanikełe to już choojowa sprawa :classic_cool: Dziękóffka za pozdrowienia, Ciebie pozdrawia moje białe stanikełe, które już zdjęłam, żeby nie gnieść swoich małych, udręczonych przyjatziół :classic_cool: Koorwa, to musiało być zajebiste przeżytzie, ja z kafetełe przeżywałam jedynie swój pierwszy zawód miłosny i zrobiłam z tego topełe taką komedię, że ja piertolę :o:classic_cool: Ja jakoś nigdy nie przepadałam za akoostycznymi chociaż przyznaję, że zdarzają się kawałki z akoostykiem, które są w pytę i nogi mi się uginają od nadmiaru kisielełe w gatziach :classic_cool: Jedyna, która wie do czego służy łikęd 😭 fajansiarz Łódka-wódka 😭:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biedny Mikojanu :( Nawet mam wódkę i chętnie bym Ci jej trochę odlał :classic_cool: Co prawda nie grejfiutową, ale imbirowo-cytrusową i wiśnióweczkę, która obok mnie tu się wykańcza :classic_cool: Ale słuchaj, czytałem kiedyś, że wytrawni pędziciele bimbru umieją go stworzyć nawet z nogi od taboretu, także rozpytaj w okolicy czy nie ma przypadkiem nikogo znającego się na rzeczy, kto by zadziałał in publico bono :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakuta wykałaczka
A u mnie jedyne tzo pewne to to,że muszę jutro wstać o 10 ,bo przyjeżdza babciełe w odwiedziny i muszę ogarnąć moją tfasz i włosy 😭 a co za tym idzie,musze zasnątź w okolitzach półnotzy/1 w notzy,bo mój yebany organizm potrzebuje 10h snu aby się zregenerowatź 😭 chodziaż na dobrą sprawę potrzebuję 12 godzin,co jest jużx groobą przesadełą 😭 Nie mam już nitz,poza jabułkami.:O No widzisz,garderoba też wskasuje na nasz swoisty syjanizm :classic_cool: jest wogóle takie słowo jak syjanizm?:classic_cool: zresztą hooy z tym,lubię wymyślać nowe słowa,a i tak wszyscy wiedzą o tzo chodzi.:classic_cool: Zaraz chyba pójdę odciążytź moje tzytze i przywdziać strój wieczorowy:classic_cool: Pozdroo letzi także od psa norowtza.:classic_cool:🖐️ Nie było zayebiste,bo nawet nie napisałam o tym na kafe😭,tylko zaznaczam fakt,iż tego dnia czytałam dyskusję ogólną.:classic_cool: Właśnie o czymś takim mówię,bo reszta to goowno.:classic_cool: Holenderkełe jeszcze lubiła wkładać kotu żelki na głowę,ale kotełe zmarło jakiś miesiątz temu i holenderkełe było bardzo zasmutzone tym faktem,na szczęście już odzyskała siły witalne i mam nadzieję,że zamiast pieluszek wybierze następnego kotka.:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajansiarzu, tylko Ty mnie rozumiesz 😭 Und moje siostrełe syjamskie :classic_cool: Niech pójdzie Ci na zdrowie ta wódeła, ja nadrobię w poniedziałek, zakładając, że z tym marnym samtzem Empikowtzem umówię się na środę. Koorwa, za jakie grzechy musiałam mu wchodzić w doopę, z tego powodu teraz jestem w samym chooju i raczej nie wyjdę 😭 Ciekawe z tą nogą od taboretu, muszę powędrować w miasto i przeprowadzić wywiad środowiskowy, jestem nawet w stanie poświęcić własną nogę, bo mi się raczej nie przyda skoro jedyne co robię to dwudziestoczterogodzinny maratone na kafetełe :o:o:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O tak, ja dużo rozumiem :classic_cool: Środa to dobry dzień na umówienie się. Są wtedy Środy z Orange np., także wszystko Wam sprzyja :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kootziapa, Ty piczko 😠:classic_cool: Koorwa, ja też muszę iść wcześnie spać, żeby mótz znaleźć się jutro z rańtza w stolnitzy wyposażonej w sklepełe monopolowe zaraz pod moimi oknami und masę potencjalnych gwałcitzieli i dresów z bejsbolem 😭 Mam nadzieję, że się wyśpisz, bo ja to raczej nie, więc moja fatzjata będzie nosiła na sobie wymowne: "spiertalaj" przez cały boży dzień :o:classic_cool: Jabułka som spoko :classic_cool: Zjadłabym, bo te płatki takie suche, że aż mi piach w plomby wchodzi 😭 Syjanizmu chyba nie ma, syjonizm jest, ale literełe "a" też styknie, zwłaszcza że wszystko jest jasne und klarowne :classic_cool: Ja już siedzę w samych gatziach und koszultze męskiej formatu XXL prezentoojątzej ryło Mario w stylizzatzji na Zombie. W pytę, podnietzam się samym faktełe, że mam na sobie samczą koszulkę, ale dzięki Mario to już mam cały wachlarz snów nude und erotic :classic_cool: Dziękuję po raz drugi i przesyłam pozdro od mojego czołgu, który chrapie jak stary, śmierdzątzy tzep :classic_cool:🖐️ Mam nadzieję, że kotełe nie padło od nadmiaru żeli na łbie. Pewnie był słodki, szkoda że ja mam uczulenie na sierść kotełe, bo sama bym przygarnęła i kładła mu na głowie kartofle :classic_cool: Fajansiarz Właśnie chooja, bo ten tzep chce do Cinema City, a Cinema chyba nie ma takich zajeebistych optzji 😭 Ja piertolę, Złote Tarasy to miejsce spotkań całej młodzieży wszechpolskiej, a ten się koorwa uparł na zadoopie praskie. Do doopy z taką robotą 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakuta wykałaczka
Złote tarasy kojarzą mi się zayebiscie,bo 2 lata temu siedziałam w nich w przeddzień kontzertu :classic_cool: aż łezkełe się w oku krętzi na wspomnienie tamtych chwil 😭 chcę koorva kontzertełe!:classic_cool: od 3 lat mójtryb roczny dzieli się na przed i po koncertowy.:classic_cool:😭te dwa tryby różniąsięod siebie tym,że stan przedkontzertowy jest wtedy,gdy owy kontzert został już ogłoszony i odliczam dni do tego wydarzenia,a stan pokontzertowy to ten w którym jestem teraz,czyli czarna doopa,bo kontzertełe jeszcze nie zostało ogłoszone i nie zapowiada się na to,aby to sie stało w ciągu najbliższych miesiętzy,ponieważ holenderkełe wraz z bandełe wyrusza w trasele po stanach i będzie smażyć doope w meksyku,podczas gdy u nas będzie grudzień.😭 Ja też się nie wyśpię,bo zrywanie się o 10 i szybkie mytzie głowy i potem szpachlowanie fatzjaty,powoduje u mnie jeszcze większą senność i wszechobetzny wkoorw😭 pozatym najbardziej wkoorviajątze jest ot,że budzę się z podpuchniętymi powiekami i wygląda to masakrycznie,a na dodatek mam nowe czerwone plamy po notzny,które skutecznie przykrywam zielonym korektorem w płynie firmy inglot.:classic_cool: Owszem,ale są w kuchni i na dodatek brudne,a nie chce mi się rooszytź doopy i myć tego badiewia.:classic_cool: Hooj z poprawną polszczyzną,jestem tępa z polskiego,jak i zresztą ze wszystkiego,nadaję się tylko na kafe.:classic_cool:🖐️ Nie,kotełe było stare i schorowane.😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hm, no to jakiś dziwny. Może myśli, że w ten sposób będzie alternatywny i oryginalny, co Cię ujmie i zdecydowanie oddziała na Twe serce :classic_cool: Tak czy siak - czego się nie robi dla drugiego człowieka :classic_cool: Będziesz potem zadowolona z poświęcenia, zobaczysz :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×