Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość x.i.i.i.i.x.x.x.x.i.i.i.x..

czy jest tu gdzies MIKOJAN?!

Polecane posty

Gość zakuta wykałaczka
Holenderkełe lubi władtzę,ja zresztą też.:classic_cool: To życzę szczęścia i powodzenia,oraz aby pan bramkowy nie był skaptziałym kootasem bez poczucia humoru,i oby poczuł motz twoich tzytzów.:classic_cool: Możesz się ze mną podzielitź i obie będziemy napiertalać w pijatzkim rytmie,zakładajątz że nie będę w stanie trafić w klawisze.:classic_cool: rossmanełe to niezła bestia,chciałam ostatnio zainwestować w ajlajner,ale chyba mam za hooyowe oczy do tego,zresztą zainwestowałam ta kasę w dumle i laysy :classic_cool:🖐️ Nie ma optzji,aby mnie zgubić na kontzertełe,ponieważ zawsze usadowię się w pierwszym rzędzie,dzielnie trzymajątz bramkełe :classic_cool: no doobra,raz mi się nie udało,ale to dłuższa i bardoz smutna historia,opowiem na mailełe.:classic_cool: Od dawien dawna pragnieniem mego sertza jest być mniejszą zbrunetziałą wersją holenderkełe,znowu trafiłaś w sedno.:classic_cool: wiem,że tylko tak piertolisz,bo gdybym cię ujrzała to odrazu wyszłoby na jaw,że to ja jestem tą gorszą syjamiczką.😭:classic_cool: a może dla odmiany jesteśmy równe niczym parada równości,who knows.:classic_cool: Koorva,aja wezmę sobie to temate na moją prezentatzję maturalną,a w bibliografi wpiszę adres kafe.:classic_cool: Niby mój mini móżdżek ogarnia tą tzałą trans ideologię,ale dla mnie jest to równie absurdalne:classic_cool: niestety,to częściej ja jestem taranowana przezludzi,a nie oni przez moje tzytze,alemożekiedyś uzbieram na operatzję i wstrzyknę sobie pokaźne silikony 😭 tobie poletzam to samo:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakuta wykałaczka
achtung achtung,27 strona,mamy wiek holenderkełe!:classic_cool: musiałam to napisatź.:classic_cool: ja piertolę,jak tak was czytam to mam wrażenie że piszesz sama ze sobą,błyskawicznie zmieniajątz nicki oraz płetź.:classic_cool:w każdym razie,traktuj to jako komplement.:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość de Garę
kolejna osoba dostrzega, że do siebie pasujemy! :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D Mikojanu, jak możesz być wobec swej szalonej und ujmującej osoby taka krytyczna 😭 Btw. Jutro chlejesz? :classic_cool: Ja też od 2 tygodni się nie goliłem, tak jak Garę :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość de Garę
i co jeszcze robisz tak jak ja? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość de Garę
to dobrze, bo zacząłem się obawiać, że niedługo staniesz się tak nieporządny jak ja :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje jajtza zaraz wybuchną. Te w garnku :classic_cool: Władca jest bosky, tak jak połowa samtzów z Władcy :classic_cool: Z Twoim błogosławieństwem to ja jeszcze zagram na fletzie na scenie :classic_cool: Nie tylko mogę, ale też chcę und czuję się zobowiązana do podziału :classic_cool: Nienawidzę Rossmannów, bo zawsze zabierają mi stówę z portfela bez względu na to tzo kupię i jestem pewna, że to ci popiertoleni ochroniarze zapiertalajątzy za samitzą z koszykiem po całym sklepie i udajątzy przy okazji, że ochraniają wrzucają jej do kosza najdroższe rzeczy, żeby potem musiała wpiertalać cały miesiąc ziemniaki w celu przetrwania do wypłaty :classic_cool: Od razu widać, że prawdziwe z Ciebie psychofanełe, Holenderkełe ma szczęście, że taka oddana fanełe trzyma bramki na jej koncertach :classic_cool: Przygotuję sobie chusteczki higieniczne. W celu otarcia łez przy czytaniu, ostatnio tylko się wzruszam jak kobieta z huraganem hormonalnym :classic_cool: Ja powinnam wyglądać jak fletzistełe, ale w sumie to całkiem proste, bo muszę zapuścić brodełe, podprostować włosy, zoperować nos und piertolnąć fleta przy twarzy i będę niemal identyczna :classic_cool: Ja już się starzeję siostrełe, więc z roku na rok będę wyglądać coraz gorzej, a Ty coraz lepiej. Niedługo wezmą mnie za Twoją mamełe :classic_cool: Prezentatzja maturalna 😭:classic_cool: Zawsze chciałam stworzyć ją w opartziu o kafetełe, ale nie było tematełe, który by pasował idealnie. Z ratzji tego musiałam piertolić o buncie młodzieńczym, powinnam dostać dodatkowe punkty za efekty dźwiękowe, bo mój żołądek nakoorwiał wtedy dubstepe :classic_cool: Silikony też sobie wstrzyknę, ale najpierw zapytam Pawełe o to jaki rozmiar będzie w pytę, a następnie razem pójdziemy do plastykełe 😭:classic_cool: Uznaję za komplemente i wzruszam się przy okazji po raz kolejny, bo to oznacza, że Pawełe jest mi pisany :classic_cool: Uroczy Fajansełe To nie krytycyzm, to realia 😭:classic_cool: Chleję z przytoopem, przygrucham flaszkę Cytrynówki lub Grejfiootówki, więtz poletzam nie wchodzić jutro na to topełe, bo będzie miejscem rozpusty, alkoholizatzji und karoozeli :classic_cool: I wytłumacz Fajansełe o co chodzi z nieporządnością Pawełe, muszę to wiedzieć zanim się zakocham na amen :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nieporządność Pawełe? A, jakieś pokazywanie genitaliów, chęć brudnego spółkowania i takie tam... Coś podobnego jak Ty, Mikojanu :D Także pod tym względem również pasujecie do siebie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieję, że nie pokazywał ich na kafetełe, bo to by oznaczało, że już je widziałam :o:D:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość de Garę
hahaha :D:classic_cool: nie wklejałem żadnej foty na kafetełe :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakuta wykałaczka
I bardzo dobrze,tak czymatź,wiara w siebie to podstawa,byleby tylko nie przerosła w nartzyzmełe :classic_cool: Dziękujeme,w zamian przekazuję ci telepatycznie pozostałości laysów,mam nadzieję iż już czujesz w ustach ich smak i niepowtarzalność.:classic_cool: Stoowy to mi nie zabiera,bo ostatnio stoowę widziałam w maju ,i pożegnałam się z nią w dniu kontzertełe,jak na toocznika przystało kase z portfela zabierają mi doomle toffifi i inne batony,moze to nawet i dobrze że doomli nie widziałam w tej dzioorze od pół roku,bo paczka doomli = 3 snickersy :classic_cool: Ziemniaki są dobre ale tylko te podsmażane na patelni,i to jeszcze podsmażane w moim stylu ,czyli w efektzie smakooją jak frytki gorszej jakości.:classic_cool: Przynajmniej ja jestem jej wierna,nie to tzo inne tzipy,ktore bezczelnie obrabiają jej doope przed kontzertełe:O nie wiem po co przychodzić na czyjeś kontzertełe,żeby obrabiatź tej osobie doope,ale to polska,a to już wszystko wyjaśnia.:classic_cool::O Mi do wyglądu holenderkełe brakuje tylko koloru włosów,oczy,brwi,fajnego czoła,fajnych ust,fajnego nosa i fajnej figury,takie tam nieistotne detale:classic_cool:🖐️ Holenderkełe w sumie też z wiekiem wygląda gorzej,ale ona zaczeła się krooszytź dopiero po 25 roku żytzia,także czeka cię jeszcze kilka wspaniałych lat :classic_cool: jestem ciekawa,kiedy parabolełemojego wyglądu osiągnie punkt maxymalny i drastycznie spadnie w dół,mam nadzieję że dopiero po 40 :classic_cool: Najchętniej zrobiłabym prezentatzje o holenderkełe,ale w ostateczności może wykorzystam fenomen lady love i noxelii,z przestogą i morałem aby uważatź na siebie w internetzie.wszystko fajnie,ale na hooy to jakimś starym prookom w komisji?:classic_cool: Jest ci pisany tak samojak mi moje fagasełe za piętź lat,w soomie za piętź lat będę w twoim wieku,o koorva.:classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamień z sertza :classic_cool: Mojego na szczęście nie ma nikt, co powoduje, że liczba zgonów z powodu zawału drastycznie spadła w tym roku :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Achtung! Mam poważne dylemate egzystentzjalne, gdyż ponieważ nie wiem na jaki kolor pomalować paznoktzie :(:classic_cool: Proszę o rady und typy :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość de Garę
na czerwono :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chociaż zielony też jest w pytę :classic_cool: Jak pomaluję to zagwarantuję sekzowne drapanie za uchem und pletzach. Samej sobie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość de Garę
też bym chciał 😭:classic_cool: dobra, idem spać, bo jutro trza załatwić parę spraw na mieście und iść do fryzjera :classic_cool: dobranoc Joasiu 👄:classic_cool:🖐️ i cała reszta :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawsze mozesz pomalowac
kilka paznokci na czerowno, kilka na zielono (bedzie sie bardzo ladnie komponowalo bo to kolory kontrastujace) i na czarno :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Garę To podrapię w swoim czasie :classic_cool: Dobranotz Pawełe ❤️:classic_cool:🖐️ Kootziapa Nie ma jak wyszczuplanie paznoktzi :classic_cool: zawsze mozesz pomalowac Genialne und popiertolone jak ja! Muszę jutro kupić zielony lakierełe :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koorwa, Comodełe skanuje mi laptopełe i mam lagi na kafetełe 😭:classic_cool: Jedno zagrożenie, wolę nie wiedzieć jakie i skąd :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawsze mozesz pomalowac
to jeszcze nie masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatni raz kiedy miałam zielone lakierełe to chyba zeszłe wakatzje :o:classic_cool: Od tego czasu wydaję na alkoholełe i nie stać mnie na uzupełnienie zapasów :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawsze mozesz pomalowac
i udalo Ci sie zuzyc cala buteleczke? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To w zeszłe wakacje Tobie kupowali alkohol? :classic_cool: A paznokci to wogle bym nie malował 😴 Zbędna und męcząca czynność, do tego wcale nie poprawiająca ich wyglądu :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakuta wykałaczka
Koorva,mam smootne wiadomościełe,a mianowitzie babtziełe zajmuje pokój z kompem :O tzo oznacza,żenajprawdopodobniej azraz mnie stąd wypiertoli z hukiem :O 😭ale wtedy przeniosę się na mobilne,tzo oznacza brak znaków interpunktzyjnych i dyskomfort odpisywania,takie tam detale:classic_cool: Japiertolę,jak dobrze że chodziaż ty dotzeniasz laysy,bo tzała reszta uważa,że śmierdzą:O Zamiast majoonezu wolę musztardę,mogę ją wpiertalatź do woli,pozatym lubuję się w keczupie włoskim ,szczególnie w połączeniu z krakersami z biedronki,koorva jestem głodna.:classic_cool:😭 A to rzeczywiście hooyowo,czego oczy nie widzą tego sertzu nie szkoda,masz ratzję.:classic_cool: jednak że chciałabym poznać to zayebiste uczucie władzy i potęgi,podczas trzymania stoowy w łapach.:classic_cool: i chciałabym ja wydać w sklepie o nazwie 'raj alkoholi' :classic_cool: Przesłałabym ci doomla kafe pocztełą,ale niestety,dysponuję już tylko papierkami😭 To poletzam ci usmażenie ziemniakełów,prawie jak frytkeły :classic_cool:🖐️ Też to zauważyłam,wszyscy jej zazdroszczą wszsytkiego :O :classic_cool:koorva właśnie gibam się do piosenkeły z twojej stopki,japiertolę jaka fazaaaaaaaa:classic_cool: ciekawe czy holenderkełe zna :classic_cool: Mnie też pociesza,chyba że daje foteły ze swoimi fjendszipami,tzomnie doprowadza do koorwitzy,bo też bym chętnie z nią pochodziła po sephorełe:( 😭 Też bym się nayebała,ale wtedy robię się głośna i latam tzo sekunda na mocz :classic_cool: 22 to zayebisty wiek,widzisz ile zayebistych rzeczy się dzieje,aż się nie mogę doczekatź :classic_cool:aż mi przypomniałaś o 3:33:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, bo tak motzno podnietziłam się faktem posiadania zielonego lakieru, który był prawdziwą awangardą w moich zbiorach, że malowałam nim paznoktzie u dłoni und stóp co chwilę :classic_cool: Fajansełe Kupowałam na spółkę ze współlokatorką, więc zaoszczędzone monety przeznaczałam na lakiery und inne :classic_cool: Ty noodziarzu, pomalowane paznoktzie są w pytę :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idę zrobić protzę z połamanych wieszaków und goomki z gatzi i wystrzelę Cię w kosmos :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kootziapa Już myślałam, że babtziełe zajmuje też kompa i chciałam zapiać z zachwytu, że masz taką pro babtzię :classic_cool: Chociaż moja ma facebookełe i pisze wiadomości do obcych ludzi kiedy ktoś jej wyśle zaproszenie do gry z facebooke :o Kij z piertołami, grunt, że będziesz. Chociaż już taka godzina, że młodsze siostrełe und dzietzi powinny spać :classic_cool: Zapach zielonej tzebuli potrafi zwalić z nóg, ale to nie zmienia faktu, że Lejsy są gitez :classic_cool: Też kiedyś uwielbiałam musztardę, bo majonez walił mi jajtzem, a jajetz nie lubiłam. Jednakże żytzie studenckie to chooj i kubki smakowe dostają piertolca powodujątz tym samym całkowitą zmianę smaków tak więc oto jestem z majonezem und jajtzami w buzi :classic_cool: Ja zjadłam co miałam zjeść i dalej głoduję, dodatkowo moje hula hope jest z doopy, bo nie umiem krętzić, zatem plan krętzenia und chudnięcia odkładam na przyszłość :classic_cool: No fakt, to trzeba poznać, bo jest to uczucie niepowtarzalne und bardzo ulotne, więc życzę Ci napływu stoowek, żebyś mogła codziennie czuć władzę, której ewentualny wyraz będziesz dawała w rajach dla alkoholikełe :classic_cool: Chętzi się liczą, jestem wzruszona 😭:classic_cool: Jeśli chodzi o tę z drugiego linkełe to to jest bandełe fletzistełe 😭:classic_cool: Jak sobie piertolniesz wideło do lamerskiego und spokojnego "Rose for Epona" to fletzistełe powita Cię na samym startzie wyglądajątz jak boski bogełe, przed którym padałabym na kolana tzo notz w celu nauki grania na fletzie :classic_cool: Wizualizuj wspólne wypadełe do Sephorełe, podobno motz wizualizatzji potrafi zdziałać cuda i może za kilka miesięcy pójdziecie tam razem :classic_cool: Ja też tak mam, więc musiałybyśmy zdesynchronizować nasze pęcherze, żebyśmy czasem nie sikały w tym samym momentełe, bo to już by było przegiętziem pauy :classic_cool: Ja to się przy Tobie dorobię obsesji liczbowej :classic_cool: Fajansełe Oby nie, obym w ogóle nie była w jego typie i oby umawiał się ze mną z braku laku und litości :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×