Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość x.i.i.i.i.x.x.x.x.i.i.i.x..

czy jest tu gdzies MIKOJAN?!

Polecane posty

Idę uprzątnąć trochę swoją skromną kuchnię und pozmywać garnki. Gary. Garę 😭:classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość de Garę
wspaniała Miko! 😭:classic_cool: Czkawka jest tylko moją koleżanką, tak jak ja jej kolegą, więc nie masz o co się martwić 😭:classic_cool: moglibyśmy być razem do końca świata i jeszcze dłużej 😭:classic_cool: to jest nam pisane. pomimo tego, że jestę rasowym humanistą i byłem w klasie humanistycznej to matematyka nie sprawiała mi wielkich problemów :classic_cool: jak dla mnie matma to jeden z najbardziej humanistycznych przedmiotów :classic_cool:😭 ps: czemu akurat 69 ? skąd sentyment do tej liczby? 😭:classic_cool::D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czkawka jest przy okazji moją koleżanką und wspaniałą kandydatką na towarzysza alkoholizatzyjnego, więc jeśli wbije mi nóż w pletzy to chyba się do końca żytzia nie pozbieram i zniknę z powierzchni ziemi popełniajątz widowiskowe samobójstwo razem z moim wałem z kołdry 😭:classic_cool: Bylibyśmy gdyby nie zabójcze kilometrełe 😭:classic_cool: O koorwa, opanowanie matematyki zawsze było moim marzeniem niespełnionej humanistki, ale matematyka była niczym dziki mustang i nie dawała się dogonić moim falom mózgowym :(:classic_cool: Podziwiam Cię, jesteś moim masterełe 😭 A co do 69, jest podobno modne und na czasie to próbuję być na fali zajeebistości 😭:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość de Garę
czyli już stawiasz na nas krzyżyk? :(:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakuta wykałaczka
Oddałabym całą zgrzewkę doomli za twoje alkohole😭:classic_cool: koorva ale będziesz miała melanż,jak holenderkełe wczoraj :classic_cool: chodziaż wątpie aby ona zachlewała pałę w takim stopniu jak ty,ona jest raczej dystyngowana i taka pełna klasy und powściągliwości,chodziaż who knows tzo się tam dzieje tak naprawdę :classic_cool: holenderkełenie daje znaku żytzia na twitterełe od 20h,może leczy katza mordertzę.:classic_cool:🖐️ Koorva,moja blada fatzjata i reszta ciała ww porównaniu z innymi ludźmi wyglądają,jakbym była na tzoś poważnie chora,nie umysłowo tylko tzieleśnie,jakaś anemia czy cuś.:classic_cool: ale jednak nie,anemie mogę śmiało wyklooczytź,ejstem za gruba.:O dla odmiany wyglądam dzisiaj z lekka hooywo bo nie chciało mi sie popratzowatź nad mejkapem,tylko naciapałam cienia na oślep,który już mi spłynął,ale to nitz,i tak nikt mnie nie widzi.:classic_cool: Ja piertolę,chcę mietź ajlajner.:classic_cool: Muszę sie zadowolić marnymi laysam i i batonem,podczas gdy ty jesteś w posiadaniu tzałego arsenału alkoholi.😠😭:classic_cool:żytzie przed otrzymaniem dowodu jest hooyowe 🖐️ Przynajmniej moje syjamskie siostrełe mnie wspiera,i wiem że gdy rano podnoszę zatźpaną fatzjatę,to podnoszę tą fatzjatę ze świadomością,że ona podnosi ją razem ze mną,dodajątz mi tym samym otoochy i sił na przetrwanie poranku.:classic_cool: Zawsze możesz mówitź,że zwariowałaś od studiów i tego tzałego przyplywu informatzji,które zniszczyły twój zaiste słaby i wrażliwy umysł.:classic_cool:🖐️ koorva,mam żółty przedpokój,a przedpokój to wizytówka domu,mój dom ma żółte papiery :classic_cool: Właśnie zwrótziłam uwagę na to śmieszne tzoś co trzymała na hellfestełe i zaśmiałam się ochoczo,ale ja śmieję się ze wszystkiego.:classic_cool: Tylko fletzistełe i ten growlujątzy włochasz zapewniają byt temu bandełowi,dobrze że nikt nie łysieje und sie nie stacza.:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakuta wykałaczka
Jak już wspomniałam wcześniej,tzudem uniknęłam poprawki z matmy,także teraz lękiem i trwogą napawa mnie matoora z matmy 2014 😭😭😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość de Garę
napisałaś, że "bylibyśmy" :(:classic_cool: koorwa, też chętnie obejrzałbym se Batmana 😭:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gotooję spaghetti, powinnam je jeść z Pawełe, gdzie ostatni makaron z talerza zjedlibyśmy jak Lady i Tramp z "Zakochanego koondla" 😭 Pawełe, czemu Ty w Lublinełe jak jesteś potrzebny 😭:classic_cool: Kootziapa Ja bym oddała swoje Desperadosy za doomle, a nawet oddałabym za darmo, bo Bóg kazał się dzielić :classic_cool: Koorwa, doomle, DOOM, zajeebista gra :classic_cool: Podejrzewam, że Holenderkełe potrafi nawet napiertolitź się z klasą und gratzją, więc gdyby ją wrzucić do mojego pokoju i porównatź ze mną to zostałabym uznana za rasowego żoola und menela śmierdziela pijątzego tanie wino. Smutne und prawdziwe :(:classic_cool: Też jestem blada jak ściana i wiecznie mnie pytają czy dobrze się czuję, tzo jest w sumie dziwne und śmieszne, bo mam za ciemny podkład, który nadaje mojej twarzy moorzyńskie zabarwienie. Widocznie ktoś tu jest daltonistą :classic_cool: Wychodzi na to, że moja fatzjata wiecznie przeraża przechodniów ponieważ Ty wyglądasz na tzo dzień zajeebiście, syjamskość na pełnej koorwie und z przytupem :classic_cool: Moje ajlajnerełe było za 7 zigo, bo nie chciałam przepłatzać skoro i tak nie umiem się malować. Okazało się najlepszym zakupem ever :classic_cool: Laysy! Ja mam tylko popcorn 😭:classic_cool: Jednak zrobię Ci tą protzentową paczkę i już wkrótce napiertolisz się jak szpadel, a ja pójdę siedzieć und podziwiać pauki polutzyjne und pauki klawiszy za rozpijanie nieletnich :classic_cool: Właśnie pomyślałam o tym samym, od dzisiaj moje poranki będą zajeebiste w chooj :classic_cool: No bess kitu, mój przedpokój na wsi też jest w żółtym kolorze, obejrzałam całą swoją warszafską chałupę i każda ściana w odcieniu żółtego. Dziwnie mi z tym :o:classic_cool: Całkiem w pytę sprzętełe, ale fletełe, gitarełe und struny głosowe Holenderkełe są bardziej w pytę :classic_cool: Nadrabiam za nich, łysieję und się staczam, mam nadzieję, że pośmiertnie ogłoszą mnie świętą :classic_cool: Nie histeryzuj und nie panikuj, zdasz matematykełę, bo jesteś zajeebista, zajeebiste lochy zawsze wszystko zdają :classic_cool: Garę Jestę masochistką, to była najbardziej bolesna optzja dlatego tak napisałam 😭:classic_cool: Ja też bym poszła, ale z kimś równie boskim jak Ty, czyli jedynie z Tobą, a nie z Empikowtzem 😭:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość de Garę
przeca pisałem, że w Lublinie tylko studiuję 😭:classic_cool: ale i tak dzieli nas podobna odległość 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość de Garę
mógłbym przyjeżdżać co tydzień albo dwa :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakuta wykałaczka
Modki ucięły nam 30stą strone i teraz musze przewijać tematełe jak opętana :O :D Ja bym przyjęła twoje desperadosy niczym własne dzieci,oddajątz bez najmniejszego żalu doomle,batony i inne frykaseły,które w porównaniu z alko są słabe und kiepskie :classic_cool: Nigdy nie widziałam jej napiertolonej,ale widziałam wideło w którym stąpała po bardzo moolistym terenie,i po wyjściu z toi toia (:classic_cool:) jej stopa ugrzęzła w błocie,przez co prawie się wyjebała i powiedziała 'oł shit!':classic_cool: zresztą,masz :classic_cool: http://www.youtube.com/watch?v=G-IzsFehgbs potem jej stopy przywdziały w niebieskie worki na śmietzi,majątze na tzelu uchronić stope przed błotem :classic_cool:🖐️ ona nawet przeklina z gratzją,nie to tzo my.:classic_cool:😭 Mnie w sumie nikt się nie pyta czy dobrze sie czuję,przecież ja nie mam znajomych:classic_cool:🖐️:O właśnie też borykałam się ze zbyt ciemnym podkładem,w efektzie czego moja szyja była biała a twarz beżowa:O dlatego właśnie kupiłam biały podkład,który jest HOOYOWY,mimobycia białym.kolorem jest dobry,ale konsystencją/sposobem nakładania go/krycia/efektu końcowego itp itd jest totalnie do doopy !😠😭 Nie wiem czy wzbudzam lęk u przechodniów,patrzą sie na mnie,a szczególnie małe dzieci gapią się z przerażeniem/zdumieniem/facepalmem,chyba wyglądam jak czarownitza lub inna booka,mimo posiadania zadartego nosełe:O Koorva,muszę kupić ajlajner,jednakże obawiam się,że będę w nim wyglądatź hooyowo i potem plutź w brodę,że zmarnowałam kase,ktorą mogłam wydać na batony:O Fajnie,odwiedzę cie w więzieniu za porwanie 27 latki i wycięcie jej ważnego organu, jakim jest matzitza😭:classic_cool: Koorva,cała chata jest w kolorach żółto-beżowo-pomarańczowych,ja piertolę chata psycholi max:classic_cool: W sumie skoro uniknęłam poprawkełe w wakatzje,to może uniknę poprawki maturełe i zdam ją za pierwszym razem,oby.:classic_cool::O😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość de Garę
ps: miałaś obejrzeć Bombę z tych linków które tu wkleiłem 😴:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość de Garę
oczywiście, nie miałbym satysfakcji jedynie z pisania :classic_cool: Ty też byś mnie odwiedzała, mam nadzieję :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kootziapa Nie wiem tzo one tak tną i tną, ale może mają w sobie tzoś z emo. W każdym razie ciągle wychodzi, że ja gadam do siebie :classic_cool: Niestety takie tzuda odpadają przy Desperadosach w przedbiegach, ale mimo wszystko trzeba się cieszyć z tego co jest. Jak wbijesz na najbliższe koncertełe Holenderkełe w stolnitzy to wspólną alkoholizatzję und doomlizatzję masz jak w banku :classic_cool: Pewnie wtedy będę już stara i będę miała problemy trawienne und marskość wątroby, ale dam radę :classic_cool: No ja piertolę, ona nawet po błotzie und moole chodzi jak po czerwonym dywanie! 😭:classic_cool: Ja jak na prawdziwą lochę przystało w błotzie się jedynie tarzam i wychodzę upiertolona po same zęby :(:classic_cool: W każdym razie, od Holenderkełe można się wiele nauczyć, więc ja zacznę od dziś spatzerować po błotełe z takim rozmachem jak ona. Tylko tzo ona w toi toiu robiła skoro to kibel dla broodasów und fanów smrodu? :classic_cool: My przy niej to plebs, znaczy ja to większy plebs od Ciebie :classic_cool: Mnie pytają Ci, których tylko ja widzę. Schizofrenia mode on :classic_cool: Kolorystyka podkładów jest totalnie z doopy, bo jak nie beżowy und pomarańczowy pigmentełe to świńsko różowy, z tego powodu muszę okrętzać sobie włosy wokół szyi, żeby nie było widać różnitz w kolorystyce, wyglądajątz tym samym dziecko wypełnione czwartym stopniem upośledzenia umysłowego 😭:classic_cool: Nie widziałam białych podkładów, ale ja to mało tzo widzę z ratzji swojej ślepoty :classic_cool: Pozostaje trzymać kciukełe, żeby następne wydanie owego podkładełe było dopracowane und dopieszczone maksymalnie tzo spowoduje, że konsystentzja i efekt końtzowy urwą Twoją doopę :classic_cool: Ja piertolę, mam to samo :D:classic_cool: Podobno dzietzi wgapiają się tylko w twarze, które uchodzą za atraktzyjne, więc wmawiam sobie, że taka jest przyczyna tego faktełe :classic_cool: Mój nos nie należy do zadartych, mój nos to nosełe samej Booki, bo wygląda identycznie. O ile to o czym myślę to jej nos :classic_cool: Ja zawsze chciałam ajlajner, żeby piertolnąć sobie kotzie oko und inne kreski zakończone jaskółkami, skrzydełkami czy innymi choojowymi nazwami. Potem zdałam sobie sprawę, że z moim układem oka to ja sobie mogę tzo najwyżej rysować tym po kartze :classic_cool: Obie dostaniemy dożywotzie, na zawsze razem :classic_cool: Dodatkowo Holenderkełe podobno lubi żółty. To mówi samo za siebie und tłumaczy fakt jej przywiązania do Ciebie :classic_cool:🖐️ Jesteś moje syjamskie siostrełe, więc z powodzeniem ukończysz edukatzję maturą bez poprawek, moje siostrełe nie mają poprawek :classic_cool: Garę No koorwa właśnie, mówiłam, żeby mi ktoś przypomniał! Zaraz obejrzę myślątz o Tobie 😭:classic_cool: No tak, zwłaszcza że zima idzie, a zima służy jedynie od tego, żeby siedzieć razem und robić sobie za kaloryferełe :classic_cool: Oczywiście, że bym Cię odwiedzała, zakładajątz, że Twoja rodzina und Twoi znajomi i cały Ty zaakceptowaliby fakt przebywania z pipiertoleńtzem :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość de Garę
skoro akceptują mnie to na pewno zaakceptowaliby Ciebie :classic_cool::D już w podstawówce mówili mi, że jestem popierrtolony :classic_cool: odwiedziłabyś mnie w moim studenckim mieszkaniu w Lbn i w moim rodzinnym domu na wschodzie :classic_cool: zrobilibyśmy grilla i spędzili cały dzień w ogrodzie 😭:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Och Pawełe, Ty kusitzielu! 😭:classic_cool: Nie ma jak kiełbacha prosto z grilla jedzona na łonie natury, taki dzień to szczyt moich marzeń 😭:classic_cool: Koorwa, co ja oglądam, mistrzełe typ niepokorny mnie rozyebał . Stachursky na prochach jest wszędzie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość de Garę
ja wolę szaszłyki i stejki :classic_cool: kiełbasy z grilla nie lubię, ta z ognicha lepiej smakuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja z reguły nie jestem mięsożertzą, ale jak trafi się jakiś dobry kucharz und grillowietz to zjem nawet podpałkę do grilla :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość de Garę
ja jestę totalnym mięsożercą :classic_cool: gotować trochę umiem, ale stale powiększam swoje umiejętności :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boski Garę 😭:classic_cool: Ja się zatrzymałam w rozwoju, więc gwarantuję tylko spaghetti, ziemniakełe, dania ryżowe und obróbkę jajetz, ale wierzę, że nasza relatzja miałaby same profity i wspólnie nieźle byśmy się rozwinęli :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakuta wykałaczka
Przypomniało mi się,że podstawówce krzyczałam 'racja oa racja oa racja oa' i ogółem miałam na to fazę,także przyznaję ci ratzję oę :classic_cool:🖐️ Marskość wątroby jest fajna,miałamna to fazę wmartzu,pozatym zayebistość marskiej wątroby można porównatź do enigmatycznej motzy ryby leśnej.:classic_cool:🖐️ Ja piertolę,teraz już nie wiem czego bardziej nie mogę się doczekać,kontzertełe czy naszego alko meetingu :classic_cool: jestem prawdziwie rozdarta😭:classic_cool: mam nadzieję,iż nastąpi to za rok,tzo oznacza że wtzale nie będziesz taka stara,a holenderkełe będzie miała już 28 lat,pomyślo tym:O:classic_cool: Holenderkełe nakoorviała wtedy na jakimś festiwalu,i najwzyczajniej w świecie musiała wydalić mocz,to dobrze o niej świadczy,gorzej jakby popiertalała w pieluchach i cierpiała na lekkie lub motzne nietrzymanie moczu.:O:classic_cool: Zawsze mnie to rozpiertala,gdziekolwiek się pojawia i tzokolwiek ubierze,jest otoczona aurą zayebistości,gratzji,wdzięku und szyku,czego mi od zawsze brakuje.:classic_cool:😭 Pewnie w poprzednim wcieleniu byłaś świnką czy inną koorą,a ja za to byłam norowtzem,dlatego teraz rozumiem mojego piesełe jak nikt inny.:classic_cool: No tak,a z drugiej strony ja nitz prawie nie widzę,wada wzroku mode on.:classic_cool: Dlatego z tego względu myślałam,że biały podkład będzie zayebisty,a na dodatek ma hooyowy skłąd,bo zawiera paraffinum liquidum,a to goowno powoduje wysyp zaskórnikełów,także tylko czekam na ich atak.:O😭😠 Możliwe,ta informatzja podniosła moją samootzenę,bo samtze na mnie nie patrzą,to chodziaż dzieci mają mnie za atraktzyjną.:classic_cool: Mój jest hooyowy,zadarto popiertolony,dlatego żądam plastyki nosa!😭:classic_cool: "Ja zawsze chciałam ajlajner, żeby piertolnąć sobie kotzie oko und inne kreski zakończone jaskółkami, skrzydełkami czy innymi choojowymi nazwami. Potem zdałam sobie sprawę, że z moim układem oka to ja sobie mogę tzo najwyżej rysować tym po kartze" koorva,nie mam nitz do dodania.tym zgrabnym zdaniem ujęłaś wszystkie moje lęki,obawy i przeczucia ondnośnie tego czarnego flamastra:classic_cool: Zayebista optzja,piękne żytze,a garełe zmieni płetź i dołączy do nas:classic_cool:🖐️ Mam nadzieję,w kontzu takie geny wróżą tylko i wyłącznie sooktzes.:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakuta wykałaczka
gwarantujesz 'obróbkę jajetz',nie powiem jak to brzmi.:classic_cool:🖐️'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość de Garę
Asiu, nasza relacja byłaby doskonała pod każdym względem :) ps: gdy ktoś z Twoich bliskich porośnie futrem i zacznie się interesować runem leśnym, wiedz że coś się dzieje :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×