Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość x.i.i.i.i.x.x.x.x.i.i.i.x..

czy jest tu gdzies MIKOJAN?!

Polecane posty

Oho, zaraz siódma, Mikojanu chyba zeszło do piwnicy wyłączyć destylator i zlać berbeluche do butelki na dzisiejszy wieczór :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Złapałam zawiechę spowodowaną mizianiem flaszki pełnej Grejfiootówki. Jeszcze godzina i pochłonę pierwsze łyki :classic_cool: Kootziapa, Ty zboczoochu :classic_cool:🖐️ Ja piertolę, niedługo to ja się dowiem, że miałaś też fazę na moorzyńskie pauki :classic_cool: Też bym miała podobny problem i nie wiedziałabym jak rozdzielić priorytety powodujątze zwiększony poziom endorfin. Mimo wszystko zdrowsza jest optzja jarania się koncertełe :classic_cool: Faktycznie, zapomniałam, że Holenderkełe ma najgorzej z nas trzech, trzeba ją spytać jak się z tym czuje :classic_cool: Myślałam, że Holenderkełe przysługuje kibel wypakowany diamentami und kryptonitem, który miałby ją chronić przed porwaniem napalonego Clarka Kenta chcątzego zaciągnąć Holenderkełe do ołtarza :classic_cool: Wychodzi na to, że mimo swojej zajeebistości nadal utożsamia się z przeciętnym fanełe :classic_cool: Co do moczu to wypiłam szklankę pepsi i w ciągu godziny odwiedziłam kibel cztery razy, ja piertolę 😡:classic_cool: Zajeebistym und szykownym to trzeba się urodzić, jestem pewna, że nawet pierwsze wymioty Holenderkełe zostały okraszone elegantzją :classic_cool: Miałoby to sens, bo do świnek zawsze czułam sympatię :classic_cool: To rzeczywiście bardzo choojowy zakup jak połowa zakupów prawdziwej kobiety. Dlatego ja jestem wierna swojemu moorzyńskiemu Revlonowi i mam nadzieję, że Ty również znajdziesz podkładełe, z którym stworzysz tak motzny związek jak mój und Revlonełe :classic_cool: Będziesz dobrą mamełe, przemyśl to. Albo lepiej nie :o:classic_cool: Lepiej mieć popiertolony und zadarty niż nos, który swoją szerokością mógłby z powodzeniem robić za dach portugalskich faweli :classic_cool: Dożywotzie z siostrełe und Garełe to lepsza optzja na egzystentzję niż ta, którą zaplanował dla mnie Bogu, więc biorę się za rozpijanie Cię, a Ty się bierz za amputatzje matzitz :classic_cool: Fajansełe Ty uroczy noodziarzu! :classic_cool: Pawełe 😭 Niedoskonałe są jedynie przeszkody stojątze na naszej drodze 😭 Ojtziec Pio/Pijo to chyba moje prawdziwe tatełe :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość de Garę
jak długo będzie można obejrzeć Batmana w Wawie? :classic_cool: może Czkawka będzie chciała obejrzeć :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość de Garę
Ty obejrzysz Batmana z empikowtzem, a potem zaprosisz go do siebie :(:classic_cool: a ja pewnie będę musiał czekać na lepszą wersję do ściągnięcia żeby obejrzeć go samotnie w domowym zaciszu 😭:classic_cool: ps: http://www.youtube.com/watch?v=C9wMGwAbSyQ właśnie tego słucham i od razu przypomniała mi się cała sztuka 😭:classic_cool: wyobrażam sobie, że jestę upiorem, a Ty Christine :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co to za przyjemność jak będę musiała oglądać Batmanełe z kimś kogo uznaję za karę boską :o😭 Ale nie zmienia to faktu, że i tak wolałbyś iść z Czkawełą niż ze mną 😠:classic_cool: Zajeebista noota und zajeebista sztuka, chyba ją dzisiaj obejrzę po raz kolejny, żeby mótz płakać przez całą notz 😭:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robię se popcorn und strzelę sobie drina na pocieszenie :o:classic_cool: Czas powoli zaczynać tę notz przegrańtza życiowego :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakuta wykałaczka
Ojcietz pio powoduje u mnie istne neobambusowe fazy,gdy tylko patrzę na tą kolaboratzję to moje usta wypełniają się śliną o malinowym posmaku,przez tzo patrzę na ojtza pio przez pryzmat malinowej śliny i podskakuję ochoczo na kanapie z psem norowtzem,wykrzkując dziwne słowa i wydając równie dziwne odgłosy,jak to zresztą czynię ze wszystkimi postaciami,ktore mnie śmieszą.:classic_cool: chciałabym poznać ojtza pio i wyśpiewać mu 'ojcietz wirgiliusz uczył dzieci swoje,a miał ich wszystkich sto dwadzieścia troje' :classic_cool: Nie miałam nigdy fazy na moorzyńskie pałki,to nie dla mnie,lubie tylko jedną panią pałkę.:classic_cool: No właśnie,także dotzeń to, holenderkełe nieubłagalnie zbliża się w kierunku trzydziestkeły,a ty za rok będziesz jeszcze młoda und powabna,ja zresztą też:classic_cool:🖐️ pytałam siejuż jej na twitterełe,czy czuje się stara,nie dopisała.:classic_cool::O😭 mówiłam,że to zołza:classic_cool: Niby tak,z takim małym wyjątkiem,że twoje włosy to jeden wielki kołtun,twarz przypomina owotz neobambusowtza,w sumie nie wiem tzo to neobambusowietz,ale załóżmy,że to coś brzydkiego :classic_cool: pozatym twoje ręce tak napiertalają od kilkugodzinnego wymachiwania,że w ciągu najbliższego tygodnia nie jesteś w stanie ich wyprostować,mówiępoważnie,za kazdym razem przez conajmniej tydzień nie mogłam wyprostować rąk,takie miałam koorevskie zakwasy :O pozatym nogi napiertalają,a na dodatek masz ciało w siniakach od pogowania.niby same ploosy,ale jednak alkoholizatzja jest bardziej bezpieczna,bo w efekcie czycha na ciebie tylko katz.:classic_cool: Kryptonit koorva,mrówki legionistki :classic_cool:🖐️ chciałabym mieć mrówkę legionistkę,są milutkie,kochane i fajne do smyrania po brzooszku.:classic_cool: Holenderkełę ma za to od zayebania pędzli do fatzjaty,podczas gdy jeden pędzel wacha się w tzenach 70-200zl,a ona ma ich chyba 50 :O naprawdę koorva nie wiem,może menedzerełe bandełe jej to sponsoruje,ale wątpię,obstawiam jej zakochanego fagasa.:classic_cool: Koorva,chciałabym zobaczyć jej wymioty,musiały być fajne,tak samo jak twoje.:classic_cool: holenderkełe zaliczyła już wymioty przy gronkowtzu,mam nadzieję iż jej bojfrend podczas wymiotów czule przytrzymywał jej włoseły,coby się nie pobrudziły:classic_cool: Świnki są fajne,takie popiertolone.:classic_cool: Chciałabym znaleźć dobre podkładełe,ale z drugiej strony nie wiem tzo lepsze,paraffinum liquidum czy pomarańczowa fatzjata:O pozatym jak go nakładam,to czuję się czymś obklejona,nawet teraz mam to uczucie,koorva :O Lepiej nie,biorątz pod uwage moje popiertolenie,to tylko zniszczyłabym potentzjalnym dzieciom psychikę,chyba że będamiały fajnego ojtza,który wychowa je na fajne dzietziaki,a ja będę je psuć puszczajątz holenderkełe i chojraka na zmianę.:classic_cool: Challenge accepted,matzitza wycinacz mode on!:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Empikowietz dzwoni, zaczyna mówić do mnie po imieniu, chyba wchodzi na wyższy stopień zażyłości :o :o😭 Kootziapa, jak skończy piertolitź o pogodzie to Ci odpiszę 😭 Nawet się napić nie mogę, jedyne co robię to wpiertalam nerwowo popcorn powatarzajątz: "YHYM" 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość de Garę
oczywiście, że chciałbym z Tobą, ale skoro obejrzysz go z empikowtzem to po co masz oglądać go 2x? :(:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość de Garę
ej, ale skoro uznajesz go za karę boską to po co z nim się zadajesz i ustawiasz? 😭:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ze stresu und frustratzji obaliłam drina na raz zamiast się delektować. Prawdziwy żool :(😭 Kootziapa Ja piertolę, Ty to nawet bez alkoholu masz fazę poalkoholową, na chooj Ci dowodełe und protzent, dziewczyno skoro masz siebie :classic_cool: Noota ojtza Wirgiliusza jest w pytę, śpiewałam to zawsze plooskajątz się w wannie, a sąsiadełe mi wtórował, bo akurat kąpał się w tym samym momentełe co ja i wszystko słyszał przez ściany :classic_cool: Ja wolę pana Paukę, totalnie mnie rozpiertala :classic_cool: Najgorzej to tu ma jednak fletzistełe und fagasełe Holdenderkełe, umrą co najmniej dziesiętź lat przed nami 😭:classic_cool: Roode jest wredne, tak mówią :classic_cool: Ratzja, nie podeszłam do kontzertełe od strony minusów, które tak naprawdę są plusami, ale które mogą skończyć się tragicznie. Można stracić włosów, które skołtunione nie dadzą się rozczesać, stracić kończyny, które zsinieją und odpadną oraz stracić własną godność :classic_cool: W sumie żytzie prawdziwego menela wygląda podobnie :classic_cool: O ja piertolę, boję się mrówek 😭 Niby małe, ale niepozorne i mają liczbę nóg porównywalną do pająkełe, potwory 😭 Moja liczba pędzli to marne 7, z czego wszystkie kosztowały śmieszne grosze und nie przekraczały 60 zigo :o:classic_cool: Szkoda, że moim fagasełe nie jest fagasełe Holenderkełe, pewnie by mnie rozpieścił i by mi kupił, ale wtedy bym się zastanawiała czy to nie czasem soobtelna aluzja na temat tego, że mam się malować :classic_cool: Ona pewnie rzyga z uśmiechem na twarzy :classic_cool: Taka czupryna na pewno była przytrzymywana, podejrzewam, że jej fagasełe ma rętze z aksamitu i tylko on może dotykać tych anielskich włosów 😭:classic_cool: "Świnki są fajne,takie popiertolone." :D :D:classic_cool: Dobrze, że to tylko podkład na Twojej twarzy, a nie tzoś innego :classic_cool:🖐️ W soomie założę się, że ojtzietz Twoich dzietzi będzie tak zajeebisty jak Garę skoro poznasz go w podobnym momentełe jak ja. Obawiam się jednak, że będzie równie popiertolony jak ja und Ty, więc dzietziaki też się z deka popiertolą :classic_cool: Garę To jest Batmanełe 😠 Pierwszą część oglądałam 15 razy, drugą 27, stare Batmanełe z Keatonem znam na pamiętź, stare kreskówki też 😭 Zresztą tzo tu porównywać seansełe z Empikowtzem do seansełe z Tobą :(:classic_cool: A zadaję się i ustawiam, bo Ty jesteś pod Lublinełe i nie mam z kim iść nawet do goopiego kina 😡:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość de Garę
do Lublina mam jakieś 120 km :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ze wsi do Warszawy mam 90, a i tak wszystkim wmawiam, że mieszkam pod Warszawą :classic_cool: Dawno nie piłam wódki skoro po jednym drinku już ją czuję. Co za choojnia, wszystko jest choojnią 😭:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość de Garę
wakacje spędzasz na wsi czy w Wawie? :classic_cool: ja dzień po sesji w podskokach spierrtoliłem z Lublina, wrócę dopiero na kampanię wrześniową :D:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżdżę tam i z powrotem, dwa/trzy tygodnie w Warszawie, tydzień na wsi :classic_cool: Na mojej choojowej uczelni to nawet kampanii wrześniowej nie ma, bo jest kampania lipcowa :o:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość de Garę
i siedzisz tak samotnie w mieszkaniu? 😭:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mam jakiś inny wybór? Żadna różnica czy samotnie w mieszkaniu, czy samotnie poza mieszkaniem :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość de Garę
ja wolę spędzać czas u siebie, bo tu jest większość moich znajomych i zawsze jest co robić :classic_cool: a w Lublinie nie ma nikogo z moich znajomych, poza tymi którzy tam mieszkają ofc. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to teraz sobie wyobraź, że na prawdziwych zadoopiach bez względu na to czy ma "miasto" wpisane w Wikipedii, czy to typowa wieś panuje przekonanie, że w wieku 22 lat to się za mąż wychodzi und rodzi dzieci. Wszyscy moi znajomi poszli tym tropem, co oznacza, że nie mam żadnych znajomych, bo dla mnie kontakt raz na ruski rok to nie znajomość tylko rozmowa z obcym człowiekiem :classic_cool: W Warszawie też nie mam znajomych, bo wszyscy, z którymi studiuję to Białystok und okolitze. No cóż, żytzie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakuta wykałaczka
Bo po alkoholizatzji jestem śmielsza i śmieję się 10 razy głośniej i na dodatek bez przerwy,piertoląc właśnie takie gabaryty jak neobambusowtze,z tym że troche pierdzieli mi się szyk zdania :classic_cool: moje mamełe przynajmniej raz na miesiątzu wyskakuje z tekstem 'przyznaj się,ty coś bierzesz' i chce mi przeszukiwać pokój w tzelu znalezienia substantzji narkotyzujątzych,jednakże zawsze wtedy się uspokajam i mówię,iż to tylko moja natura,i tzo spłodziła to ma:classic_cool:🖐️ Wogóle ojcietz wirgiliusz jest fenomenem,ja to śpiewam z braku laku na spacerze z norowtzem,swoją drogą to musi dziwnie wyglądać jak ide po chodniku i gadam do psa 'wydalamy mocz,zaraz wydalisz mocz,obfitą ilość moczu,łiiii' :classic_cool: skowycząc i piszcząc przy tym radośnie:classic_cool:🖐️ no dooobra,na ulitzy jeszcze się chamuję,czego nie można powiedzieco tym,tzo wyprawiam w domu.:classic_cool: Niestety ,mam tylko jedną fotę pana pauki 😭 a z kolei pani pauka bardziej mnie jara,bo widywałam ją na tzodzień,i nawet na poratowanie mojej tępoty dała mi 'klucz do czytania matematyki',który ni hooya pomógł,ale zachowałamtą relikwię w teczce pod nazwą 'schizofreniczne czasy gimnazjalno-licealne',dla potomnych :classic_cool:🖐️ Przeżywałam to 3 razy i za każdym razem jest tak samo,wprawdzie najbardziej chronię włosełe i aparatełe lub telefonełe,przed roztrzaskaniem:O:classic_cool: Mrówki są fajne,póki nie wchodzą ci do łóżka,ale moją legionistkę trzymałabym w jakimś szklanym pojemniczku imitujątzym mrowisku czy tzoś.:classic_cool: Mój najdroższy pędzlełe to taki to tzieni,był jakoś po 17zł,hooy z tym że w sephorełe najtanszy pędzel oscyluuje w tzenie 70zł :O😭 "Szkoda, że moim fagasełe nie jest fagasełe Holenderkełe, pewnie by mnie rozpieścił i by mi kupił, ale wtedy bym się zastanawiała czy to nie czasem soobtelna aluzja na temat tego, że mam się malować" Motzne,dobre und motzne:classic_cool: ale holenderkełe szalała już z mejkapem od małego,mówiła że w przedszkolu lubiła sobie robić niebieskie piegi ajlajnerem swojej mamełe:classic_cool:🖐️ 'Ona pewnie rzyga z uśmiechem na twarzy' koorva:D:D:D:D:D:classic_cool: A wztale,że nie,bo ja też dotykałam jej włosełów,nie zauważyłam żeby były jakieś spetzjalnie aksamitne,ale zayebiste są,pozatym jak wcisnęłam się w ramiona holenderkełe to poczułam jak oddycha,ponieważ tkwiłam w jej ramionach tak długo,że musiała wziątź droogi oddech,ale teraz przynajmniej jestem na 100 protzent pewna,że to człowiekełe a nie jakieś cyborge czy sukubełe.:classic_cool: Ratzja oa,w sumie posiadanie popiertolonych dzieci jest zayebiste,bo z droogiej strony otzipiałabym z typowo normalnymi dziećmi:O tak samo jak dostaję koorvitzy przy normalnych ludziach :classic_cool: Ty masz vodke i inne tzuda,a ja czekam na frytkeły,które smażą doope w piekarniku,oraz ładuje mi się serialełe,także będę odpisywatź robiątz pauzy,espeszjality for ju.:classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość de Garę
o koorwa, to współczuję 😭:classic_cool: wcześniej nie wiedziałem w jakim jesteś położeniu, ale teraz w 100% Cię rozumiem :classic_cool: zrobiłbym tak samo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kootziapa To tym bardziej musimy się obie napiertolitź, ja mam jedynie stany depresyjne, napady histerycznego śmiechu und rozkminy godne Arystotelesa, ale da się to przetrwać otzeniajątz mnie na konietz jako niezłą towarzyszkę do dzikich alkoholizatzji :classic_cool: Mamełe się wcale nie dziwię, bo gdybym była normalnym człowiekiem to też bym miała takie podejrzenia, ale z ratzji tego, że jestem popiertolona to rozumiem Cię całkowicie :classic_cool: Pies norowietz pewnie też ma nieźle zrytą banię skoro z Tobą wytrzymuje i pewnie sama podśpiewuje sobie w głowie razem z Tobą przerabiajątz to na psi język :classic_cool: Ta jedna fotełe pana Pauki wystarczy mi do zanoszenia się dzikim śmiechem na widok potomka samego Muminka :classic_cool: Ja kiedyś dostałam podobny podarek w tzelu łatwiejszego przyswajania chemii, ale jedyny efekt jaki to przyniosło to taki, że zaczęłam wpiertalać więtzej czipsów und żywności modyfikowanej genetycznie, tzo w sumie można uznać za sukces, bo to w końcu sama chemia :classic_cool: Ja pewnie bym skończyła z roztrzaskaną potylitzą, znajątz moje szczęście :classic_cool: Ja w takim razie zaopatrzę się w jakiegoś owadojada, jak odważysz się wbić na moją chatę ze swoją mrówką legionistką to przynajmniej mnie obroni :classic_cool: Sephorełe to zdzierstwo und burżuazja, ale wierzę, że zarobisz miliony na rysowaniu portretełe pamiętziowych i nawet za pędzle do malowania ścian na żółto będziesz kupować za tzenę przy jakiej zwykły śmiertelnik złapałby się za głowę :classic_cool: Koorwa, a ja wolałam latać z zabawkową bronią und bawić się plastikowymi żołnierzykami. Gdyby nie to to pewnie dzisiaj byłabym profeszynal mejkapełe artistełe jak Holendrekełe. Podobno "czego Jaś się nie nauczy, tego Jan nie będzie umiał", sprawdzone und potwierdzone :classic_cool: Właśnie miałam tworzyć taką teorię spiskową mówiątzą, że Holenderkełe to cyborg, ale widzę, że Ty już masz wszystko obtzykane, więc nie mam haka na tę kobietełe :classic_cool: Witaj w klubie, między innymi dlatego siedzę na kafetełe z tymi popiertoleńtzami und podejrzewam, że mój potomek też będzie tu siedział :classic_cool: Smacznych frytasów, ja wpiertalam galeretkę und ubolewam, że kolejny sezon "Gry o tron" dopiero za pół roku, bo tym sposobem nie mam tzo oglądać :classic_cool: Garę No to teraz masz już pełen obraz sytuatzji i już wiesz dlaczego wyrywam choojowych samtzów na swoją choojową fatzjatę, a później się z nimi męczę :classic_cool:🖐️ didżełe ❤️ Wzajemnie :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość de Garę
no to powiedz mu, że nie jest w Twoim typie i do widzenia :classic_cool: to ja chciałem Cię przedstawiać rodzinie i znajomym 😭:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po środowym Batmanie spuszczę go jak papiere toaletowe w kiblu, zwłaszcza że już wymyśla wspólny seansełe "Dziedzictwa Bourne'a", który też bym obejrzała, ale kolejnego wypadu z nim to chyba psychicznie nie zniosę :classic_cool: Jeszcze masz szansę mnie przedstawitź :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość de Garę
11 listopada na pewno będę w Warszawie :classic_cool: może znajdę u Ciebie schronienie? :D:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Albo lepiej nie będę spuszczać und niech on się nie spuszcza :o:classic_cool: 1/4 wódki za mną, momentełe w którym będę piertolić jak potłuczona :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×