Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość x.i.i.i.i.x.x.x.x.i.i.i.x..

czy jest tu gdzies MIKOJAN?!

Polecane posty

Gość de Garę
a uleczysz me rany, gdy przypadkowo dostanę wpiertol od politzji? 😭:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście, że tak. Mamełe zawsze kazała dmuchać na wszelkie rany, ale znam też inne sposoby 😭:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość de Garę
resuscytację krążeniowo-oddechową? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poniedziałkowe didżełe
mikojan Ty znowu pijesz? O.o :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajansełe, Ty uroczy złośliwcu :classic_cool: poniedziałkowe didżełe Jak znowu, nie piłam cały łikęd 😭:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poniedziałkowe didżełe
a to cofam co napisałam, musisz nadrobić :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poniedziałkowe didżełe
topik niknie w oczach 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co jest takiego w tym topełe, że wymaga kasowania? :classic_cool: Obawiam się, że za długo to nie ponadrabiam, bo jeszcze pół flachy i piertolnę jak amerykański żołnierz Taliba w Afganistanie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poniedziałkowe didżełe
dopiero poniedziałek, do niedzieli trochę czasu zostało :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fakt, całe sześć dni :classic_cool: Ciekawe kiedy zbrzydnie mi alkoholizatzja i wreszcie będzie mnie stać na cokolwiek 😭:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poniedziałkowe didżełe
na katzu zawsze brzydnie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty cały jesteś uroczy, Fajansełe :classic_cool: Dokładnie, chciałam Cytrynową, spetzjalnie żeby mótz myśleć o Garę w trakcie picia, ale poszłam i nieświadomie poprosiłam o Grejfiootową, więc widocznie Bóg tak chciał :classic_cool: poniedziałkowe didżełe Dawno nie miałam katza. Alkoholizm 😭:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość de Garę
na pewno Lubelską! :classic_cool: mam nadzieje, że kojarzy jej się to ze mną 😭:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poniedziałkowe didżełe
ale dawno nie piłaś (cały weekend) :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Och, aż nie wiem, co powiedzieć 😭 W takich chwilach zachowuję się jak dzikus :classic_cool: Dobrze rozumię? Cytryna kojarzy Ci się z boskim Garę? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
didżełe O koorwa, faktycznie. Jak jutro wstanę z katzem to jestem udoopiona 😭:classic_cool: Fajansełe Dzikusy też są urocze 😭 Jak Cytryna to tylko Garę, Grejfiootówka też, cała Lubelska to boski Garę 😭:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poniedziałkowe didżełe
na katza polecam sok pomidorowy :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mogłam się odpowiednio zabezpieczyć kiedy było trzeba i kupić to katzowe cudo 😭:classic_cool: Chociaż wmawiam sobie, że jutro będę sprawna cieleśnie und intelektualnie, może pomoże :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość de Garę
co ja bym dał by być na miejscu empikowtza 😭:classic_cool: ps: właśnie buduję podobiznę kolegi w minecrafcie :D:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poniedziałkowe didżełe
podobno afirmacje sa skuteczne :classic_cool::D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakuta wykałaczka
o ja piertolę,holenderkełe na pytanie o jej ulubione serialełe wymieniła grę o tron :classic_cool: koorva,tatełe to ogląda,też miałam zacząć :classic_cool: a moje aktualne serialełe kończy sezon już za 2 odcinki,czyli za dwa tygodnie:O Stany depresyjne mam już bez alko,histeryczny śmiech również,ale żadnych rozkmin nie posiadam:O :classic_cool: w sumie masz ratzję,bo mamełe jest normalne,tzn popiertolone z innych względów,w innym stopniu niż ja,idzie bardziej w kierunku ewy33 :O mówiłam już,że gdyby nie zyebana tzera i nos po mamełe,to byłabym w 100 protzentach pewna,że mnie adoptowali.:classic_cool: a z drugiej strony mam wrażenie,że jestem prawdziwym dzietzkiem holenderkełe,a ona podaje swój fałszywy wiek(co by od razu tłumaczyło,dlaczego wygląda tak staro :classic_cool:)dodam jeszcze,że jestem w trakcie pisania powieści o tej fabule:classic_cool:🖐️ tak wiem,poyebało do reszty,ale pisarkełą i tak nie zostanę.:classic_cool:🖐️ Norowietz to też poyebanietz,szczeka przy zamykaniu drzwi,wyobraź sobie taką scenę,gdy idziesz do kibla,szykujesz się do zamknięcia drzwi za sobą,a tu nagle podbiega pies norowietz i szczeka jak opętanietz.:classic_cool:🖐️ Koorva,miałam kiedyś tzel aby znaleźć domełe paukowiczów,ale jeszcze tego planu nie zrealizowałam.😭:classic_cool: Aż mi przypomniałaś o owadogigantach:D to moja bardoz świeża faza,bo z czerwca:D miałam jechać do parku owadogigant,pojedźmy razem,zrobicie sobie z garę romantyczne foteły na tle owadogigantów.:classic_cool: http://www.owadogigant.pl/ :classic_cool:🖐️ http://www.owadogigant.pl/img/galeria/4.JPG :classic_cool: ps.pies norowietz łapał dzisiaj motyla na spacerze:O:classic_cool: Jestem na tyle nawina,że głęboko wierzę w to,iż uda mi się zarabiać miesięcznie więtzej niż 1200 zł i będzie mnie stać na zakupy w sephorełe.:classic_cool: Ja latałam z zabawkowymi konikami i pieskami,będąc przekonana,że jestem koniem,igadałam sama ze sobą,nie miałam znajomych rzecz jasna(:classic_cool:),byłam yebnięta i miałam swoje światełe.:classic_cool:i nienawidziłam lalek:O "Właśnie miałam tworzyć taką teorię spiskową mówiątzą, że Holenderkełe to cyborg, ale widzę, że Ty już masz wszystko obtzykane, więc nie mam haka na tę kobietełe" często zdarza mi się w euforii wrzasnąć pytającym tonem 'ona jest człowiekieeeeeeeeemmmmmmmmmmm?' :classic_cool: 🖐️ Mam to samo,dlatego nie spiknęłam sie z żadnymi typami z miasta/szkoły,bo mnie wkoorviają jak mało kto i są koorevsko normalni,a z drugiej strony jestem zmęczona znajomością z transem,nie wiem już co gorsze:O:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakuta wykałaczka
tzn holenderkełe oprócz gry o tron wymieniła jeszcze walking dead i dextera.:classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość de Garę
też oglądałem "The walking dead", ale w drugim sezonie osstro wiało nudą, było sporo błędów, nieścisłości i wykurrwiające było przedłużanie bezsensownych motywów :classic_cool: pod względem fabuły i klimatu pierwszy sezon wymiata :classic_cool: jestę wielkim fanem zombie :D:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×