Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość x.i.i.i.i.x.x.x.x.i.i.i.x..

czy jest tu gdzies MIKOJAN?!

Polecane posty

Gość zakuta wykałaczka
Właśnie sie dowiedziałam,że jutro rodzina,której nie lubię,przyjeżdża po obiedzie:O w tzelu uniknięcia niedomówień,spytałam się mamełe tzo kryje się za tym pojęciem 'po obiedzie',bo dla mnie po obiedzie=17 :classic_cool:,a ona uświadomiła mi,że chodzi o 14/15:O😭 więtz najprawdopodobniej mnie nie będzie,chyba że wymsknę się z salonu i sasiądę na kafe,ale istnieje taka hooyowa optzja,że kuzynka pójdzie za mną:O😭 a ona to taka typowa nastolatka,czyli moje tzałkowite przeciwieństwo.:classic_cool:🖐️ Na szczęście dzisiaj mam jeszce wolne,musze tylko wyjść z psem i odkurzyć chate,wysługują się mną,japiertole:O😭 ale jestem zwarta und gotowa aby przeżywatź te niesamowite chwile razem z tobą :classic_cool:🖐️ Ciekawe czy holenderkełe lubi perły.:classic_cool: Zaraz przejdę się w poszukiwaniu zeszytów und aparatu,abyś mogła sprawdzić się w roli grafologa,mam wrażenie że minęłaś sie z powołaniem idątz na psychologie.:classic_cool: Japiertolę,to tylko ja taka burżuazja z parowarem?:classic_cool:chodziaż w gruntzie rzeczy to nie jest moje,ale mniejsza z tym.:classic_cool:🖐️ LSD mam chyba w powietrzu,bo nie przypominam sobie abym łykała jakiekolwiek środki narkotyzujątze,chodziaż może tak mnie znarkotyzowały,że nawet tego nie pamiętam,tzo pozwala mi żyć w błogiej nieświadomości pełnej samozachwytu nad moim geniuszem,i tego że to ja wymyślam innych geniuszy i tzudy świata,jakim jest schizofreniczno patologiczne kafe,będące wytworem mojej schizofrenii paranoidalnej:classic_cool: Nasza syjamskość gwarantuje nam obu zayebistość,ten gen podzielił się wyjątkowo równo.:classic_cool:🖐️ Masz portzję policzków holenderkełe z 16 maja tu tałzend tłelf:classic_cool: https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-snc6/ s720x720/269249_4303138222925_1280933888_n.jpg a ta foteła ma kilka dni,policzki full wypas.:classic_cool: http://25.media.tumblr.com/tumblr_m8jy66RLWA1qm83yco1_500.jpg "Koorwa, ciągle zapominam, że ja też ich nie mam, a Ci których mam to twory z mojej głowy" :D mam znajomych na kafe.:classic_cool: Jest niemtzem,dlatego holenderkełe kopsnęła siędo niemietz,widzisz jakgo kocha,jakby garę mieszkał w turtzji też byś się tam kopsęła,chodziaż na tym etapełe waszego związku narazie kopsnij się do looblina.:classic_cool:🖐️ "Ja tak fazooję na punkcie arabskich liczb, odliczam na głos w tramwajach, a ludzie spiertalają" :D:D:D :classic_cool: Niby mają w planach australie,ale włąśnie bandełe siedzi w studio i tzoś nagrywają,fajna data,taka wyjątkowa,bo rocznitza.:classic_cool: W moim schizofrenicznym świetzie już od dawna jestem absolwentką aspełe:classic_cool: Holenderkełe jest dziwna i robi dziwne rzeczy,pozatym ma fajne pletzy,bo czasem odwratzała sie do nas pletzełami na kontzertełe,a ja z ratzji posiadania soczewek widziałam wszystko przejrzyście und klarownie,i stwierdzam,że każdy tzentymentr jej ciała musi być idealny :classic_cool:😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczerze współczuję und mam nadzieję, że przeżyjesz ten tatarski najazd, obejdzie się bez rozlewu krwi i uda się wyrwać na moment, żeby mnie pozdrowić jak Benedykt XVI swoje owieczki, dajątz tym samym znak żytzia, który mnie uspokoi :classic_cool: Dobrze, że mój kuzynełe jest bardzo zajeebisty und motzno yebnięty tak jak ja i wspólnie możemy spędzatź szalone, schizofreniczne chwile, więc życzę Ci przy okazji, żeby kuzynkę poyebało i żebyś mogła mieć z nią relatzję jak moja und kuzynełe :classic_cool: Ja na szczęście muszę jedynie pozmywać, a naczynia piętrzą się po sam soofit :classic_cool: W każdym razie jestem z Tobą und wspieram Cię w niedoli :classic_cool: Pasowałyby do jej bladego litza und uroczych policzków :classic_cool: Minęłam się bardzo, dlatego też mój schizofreniczny świat pochłonął mnie do reszty i jestem w nim nie tylko żołnierzem und machaczem polutzyjnymi paukami, ale także szalonym Goofym straszątzym dzietzi :classic_cool: Obawiam się, że tak, dbaj o ten parowar jak o własnego psa norowtza, bo to prawdziwy unikate :classic_cool: Mam nadzieję, że mój gen łysienia und siwienia przypadł tylko mnie, bo wolałabym, żeby któraś z nas miała długie und motzne włosy przez cały okres wegetatzyjny :classic_cool: Holenderkełe, Ty zaroomieniony policzku 😭 Trzeba dć jej jakiś zajeebisty strój ludowy, korale z jarzębiny und zasugerować tańczenie polki :classic_cool: Moja przyszłość w Lublinełe rysuje mi się bardzo romantycznie und schizofrenicznie. Już sobie ją wyobrażam po notzach, a następnie wstaję z katzem od nadmiaru pozytywnych wrażeń :classic_cool: Niech się obowiązkowo kopsną do Polski w traktzie lotu do Australii, chooj że nie po drodze :classic_cool: Tyle dobrego, że świat rzeczywisty to nie jedyny świat w jakim przyszło nam żytź, gdyby nie to to ja już bym pewnie nie żyła w ogóle :classic_cool: Koorwa, ciekawe jakie pletzy ma fletzistełe. Nigdy ich nigdzie nie pokazywał albo to po prostu mi wystarczyła do szczęścia jego samcza ręka pokryta samczym tatuażełe 😭:classic_cool: Chociaż podejrzewam, że jest idealny w każdym tzalu tak jak Holenderkełe :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem niebotycznie wzrooszona und porooszona, że to mi przypadł zaszczyt piertolniętzia dziewięćset dziewięćdziesiątego siódmego polutzyjnego postełe. Z tej okazji z chętzią piertolnęłabym pauką polutzyjną w kaloryfer, żeby sąsiedzi wiedzieli, że mnie poyebało, ale niestety nie dysponuję takim sprzętem. Opiłabym to, ale ja już nie piję do końtza roku :o:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość de Garę
kochanie, robię pranie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość de Garę
i boom, tysiąc 👄 z okazji tysięcznego posta! :classic_cool: no to może 1 z 10? :classic_cool: ya yeti :classic_cool: po obiedzie wspólnie odpowiadalibyśmy na pytania! :D:classic_cool: albo zrobiłabyś mi psychoanalizę :classic_cool: położyłbym się na kozetce i oddał się całkowicie w Twoje ręce :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość de Garę
ps: 999 post nie jest mój, ale pomógł mi w realizacji planu :D:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość de Garę
chociaż nie, czekaj... :O był mój! tak tak, wszystko się zgadza, sorry za zamieszanie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakuta wykałaczka
ja piertolę,jak politzyjnie.:classic_cool: ale coś mi przypomniałaś niebotycznością,a mianowitzie moje pseudo provo,jakienapisałam w trakcie trwania fazy na groszowa sprawę.:classic_cool: wiem,że to provo jest niskich lotów,ale usiłowałam wymyślić temat,w którym będę mogła użyć frazy GROSZOWA SPRAWA.:classic_cool: http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=5315359 i potem czytać odpowiedzi w stylu: 'no to jej poweidz na nastepny raz ze skoro to groszowa sprawa to zeby ci kupila ona':D:D:D:D:D:classic_cool: Kuzynkełe jest coraz bardziej hooyowe z roku na rok,ostatnio powiedziała,że niektórzy mają takie nieambitne podejście,aby tylko zdać do następnej klasy.:classic_cool: np.ja,ale o tym nikt nie wie w rodzinie:classic_cool: Chciała też iść do lizeum dibua:O pozatymjest ruda,ma idealną tzerę i ogromne niebeiskie oczy,czym doprowadza mnie do furi.😡 a jedyne kuzynełe jakiego znam,ma 7 lat i mnie wkoorvia:O Wyszłam już z psem,jeszcze tylko odkurzanie,japiertole:O Norowietz na spacerze dokopał się do korzeni, zaczął je gryźć i wyrywać:classic_cool::D Najbardziej szaolne schizofreniczne chwile przeżywam sama ze sobą bądź w otoczeniu kafeteriuszy.:classic_cool: Mój schizofreniczny świat także mnie pochłonął,więc nie martw się,nie jesteś z tym sama.:classic_cool:🖐️ Za to ja mam nadzieję,że masz lepszy gen wagi und zaradności żytziowej.:classic_cool: Jarzębina skojarzyła mi się z koko koko euro spoko,także teraz zaczęłam to radośnie podśpiewywać,ksztusząc się frytką.:classic_cool:🖐️:D holenderkełe lubi czerwony,a wszelakie tańtze wygibańtze tańczy zayebiście.:classic_cool: http://www.youtube.com/watch?v=b6JXBn53DXs&feature=related tu przykładełe.:classic_cool: Zaraz ogarnę aparatełe i tzyknę foteły pisma,chciałabym żeby holenderkełe nauczyła mnie sztuki fotografii.:classic_cool: 'Tyle dobrego, że świat rzeczywisty to nie jedyny świat w jakim przyszło nam żytź, gdyby nie to to ja już bym pewnie nie żyła w ogóle' to samo tutaj :classic_cool:🖐️:D Pletzy ma pewnie zayebiste,a to czy je pokaże,to tylko kwestia czasu,także szykuj się aż zdejmie koszulkełe na kontzertełe,gitarzyści często tak robią,i potem biegają po stzenie z zayebistą umięśnioną klatą i gitarełe.:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koorwa, szkoda, że topełe alkoholowe Paltza już nie istnieje, bo chętnie bym się dowiedziała jak bardzo mnie poyebało przez te dwa lata bodajże :classic_cool: Tysiąc postełe ❤️ 1 z 10 jest w pytę, chociaż z moim poziomem wiedzy o świetzie to udzielanie odpowiedzi na wszelkie możliwe pytania pozostawiłabym boskiemu Garę 😭:classic_cool: A hipnoza wchodzi w grę? Wtedy leżałbyś taki boski und bezbronny, bezbronny samietz zawsze budzi we mnie same demonełe :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość de Garę
skoro budzi w Tobie demonełe to dałbym się zahipnotyzować :D:classic_cool: ps: uwielbiam horrory o demonach, egzorcyzmach itp. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość forumowe detektywe
2 lata temu mikojanek był milusi kizi mizi :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Empikowietz mnie nęka smsami 😡:o😭:classic_cool: A ja zamiast "dzięki" napisałam do niego: "dziwki", bo mam klawiaturełe qwerty w komórkełe :classic_cool: Koorwa, krętzę bekę z tych poważnych odpowiedzi :classic_cool: Dodatkowo zazdroszczę, że potrafisz pisać normalnie przy robieniu prowokatzji, ja koorwa mam jakiś charakterystyczny styl wypowiedzi, bo żalątz się pod pomarańczą zaraz czytam: "mikojan, zaloguj się" :classic_cool: Będzie z niej jakiś sobowtór samego Einsteina :classic_cool: Ale koorwa z tą rudością und niebieskością to przegiętzie pały, bo wygrała jakiś los na loterii, mam nadzieję, że to dotzenia 😭:classic_cool: Taki kuzynełe mnie też by wkoorwiał, siedmiolatki mnie wkoorwiają :classic_cool: Ja muszę w końcu pozmywać, a czuję że mój katz wratza 😭:classic_cool: Ten Twój norowietz to istny wariatełe, kiedyś przyniesie Ci tzałe drzewo :classic_cool: Na szczęście kafetełe dostarcza tyle wrażeń und emotzji, że prawdziwemu schizofrenikowi niczego więtzej już nie trzeba, poza Holenderkełe, jedzeniem und przerwą na mocz :classic_cool: Wagi to chyba nie mam, ale zaradność żytziowa całkiem w pytę, więc można uznać, że geny rozłożyły się w miarę sprawiedliwie :classic_cool: Jak myślę o "Koko koko" to od razu słyszę skrzek und jazgot Grażyny Żarko, która w którymś odcinku swojego trollingu odśpiewała kawałek ten nooty, która obetznie powoduje u mnie stany lękowe :classic_cool: Ale faza, oczywiście musiałam przewinątź dziesięć razy, żeby nacieszyć oko gitarzystełe robiątzym hooragan własną głową. Holenderkełe to brakuje jedynie dyskotekowej kooli w tzelu dopełnienia imidżu baunsujątzej lisitzy z lat sześćdziesiątych :classic_cool: Po adoptzji nauczy Cię wszystkiego co sama potrafi, miejmy nadzieję że zdąży, w końcu tyle tego jest :classic_cool: Koorwa, nadzy gitarzystełe to sens mojego żytzia. Und fletzista. Und mundurowtzy. Und Garę :classic_cool: Garę W sumie podejrzewam, że nawet bez hipnozy obudziłbyś demonełe :classic_cool: A takie filmy też lubię, jak mam je z kim oglądać :o:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość forumowe detektywe
i wogle to ile masz w końcu lat? 😠 skoro 2 lata temu i teraz masz 22 :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O koorwa :D:classic_cool:🖐️ 22, wszystko tzo pisałam pod tym nickełe to bajer und choojnia, jedynie na topełe Patlza byłam sobą :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość forumowe detektywe
byłaś tam najbardziej szaloną użytkowniczką :classic_cool::D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość de Garę
ale mnie kręcisz :classic_cool: aż mnie kusi aby wysłać Ci fotę do oceny 😭:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość forumowe detektywe
a czemu tak piłaś? nadrabiałaś nastoletnie czasy abstynencji? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety tak, jak się nie miało w ustach alkoholu przez 20 lat to później można z marszu otzipieć i pić bez opamiętania :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość forumowe detektywe
takie wyrzeczenia w młodym wieku 😭 imponujące! rozumiem, że to w ramach przygotowań do pielenia zakońskich grządek przy kaplitzy :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakuta wykałaczka
Groszowa sprawa.:classic_cool: http://2.bp.blogspot.com/-Ry5EGL81OsA/UCpP2u7fwPI/AAAAAAAAFeU/NkS0lXBJvnA/s1600/DSC05334.JPG Też nie wiem,jakim tzudem czasem umiem pisać normalnie i zmieniać style wypowiedzi,tak samo jak umiem zmieniać sobie pismo:O ale sądzę,iż jest to jeden z objawów mojej schizofrenii paranoidalnej und osobowości mnogiej.:classic_cool:🖐️ Nitz nie docenia,bo chciałaby mulatką o ciemnej karnacji i na siłę się opala,co powoduje efekt komiczny,poparzenia i wysyp piegów:O mówiłam,że to skończone idiotkełe.🖐️ einsteina nie będzie,bo do żadnego bibułą nie idzie,tylko zostaje w swojej wsi w zwykłym ogólniaku.:classic_cool: Przytul katza motzno do siebie,oświadcz się i poproś go,aby nigdy cię nie opuścił .Po takiej deklaratzji katz ucieknie niczym strusiełe pędziwiatre i tym sposobem już nigdy go nie zobaczysz.:classic_cool:🖐️ 'Na szczęście kafetełe dostarcza tyle wrażeń und emotzji, że prawdziwemu schizofrenikowi niczego więtzej już nie trzeba, poza Holenderkełe, jedzeniem und przerwą na mocz' jeszcze dodaj norowtza,a do swojej wersji garę,fletzistę,poliztję i alko.:classic_cool::D Jak masz zaradność żytziową to już wygrałaś żytzie,także możesz mnie poratować z życiowej nędzy,aja użyczę ci norowtza.:classic_cool:🖐️ Muszę wreszcie zobaczyć,o tzo chodzi z grażyną żarko,gdyż ten internetowy skandal ominął mnie szerokim łukiem,nie wiem dlaczego i jakim tzudem,chyba oglądałam wtedy za dużo holenderkełe.:classic_cool:🖐️ Swoją drogą,patrz jaki holenderkełe ma raj 😭 http://instagram.com/p/OTtLYumPo0/ Dodatkowo napisała 'my boys' :classic_cool: jest taka zayebista,że te matalheady są jej własnością:classic_cool:🖐️ Najbardziej chciałabym,żeby nauczyła mnie tego :classic_cool: http://25.media.tumblr.com/tumblr_m7u8tnDH8d1qc0ftjo1_250.gif http://25.media.tumblr.com/tumblr_m8r16fTsqH1rbmfvzo1_250.gif i tego :classic_cool: http://24.media.tumblr.com/tumblr_m8jkmtiQBy1qimi3zo1_500.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie, przecież nawet podpisywałam w podstawówce papierek, że będę dobrze się prowadzić und nie dotknę żadnych używek oraz podejrzanych, grzesznych rzeczy aż do skończenia lat osiemnastu 😭:classic_cool: Mam nadzieję, że to mi pomoże kiedy będę aplikowała na stanowisko trzepaczki zboczonych kaputzynów :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość de Garę
a dostanę tzoś w zamian? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość forumowe detektywe
widzisz, do osiemnastu, a Ty dotrwałaś do dwudziestu 😭 zuch :classic_cool: a w ogóle to zawsze tak rzucasz się bez opamiętania na to, czego długo nie miałaś, a co było i jest niezbędne do zaspokojenia Twoich potrzeb? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość forumowe detektywe
i do jakiej porządnej podstawówki chodziłaś 😭 nie to co teraz :O:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×